E-republika na Facebooku a na Twitteru

 

Chcete-li podpořit náš web neplacenou reklamou a pomoci dalšímu sdílení obsahu, najděte si nás na Facebooku a na Twitteru.

Ve 42. týdenním čísle o otevřených a uzavřených sociálních sítích(external link) jsme referovali o podstatném rozdílu mezi opensource projekty a placenými reklamními sítěmi, kde se vytěžují informace. Systém Tiki Wiki je sám o sobě sociální sítí, ale ta nefunguje bez aktivních přispívatelů. A k tomu je u nás ještě daleká cesta, proto musíme spoléhat i na komerční subjekty.Pokud chcete podpořit náš web neplacenou reklamou a pomoci dalšímu sdílení obsahu, najděte si prosím naše stránky na Facebooku:

https://www.facebook.com/eRepublika.cz(external link)

Zde najdete všechny nové články, kterou automaticky uloženy a aktualizovány přes RSS systém.


Podobným způsobem zásobujeme novinkami také síť Twitter. Náš web najdete zde:

https://twitter.com/erepublikacz(external link)

Také budeme vděční za umístění baneru e-republiky(external link) na vašich blogařských stránkách nebo spřátelených webech.


Pokud vás zajímá přehled týdenních čísel, přihlaste se prosím k odběru newsletteru(external link), kam dáváme kompletní přehled týdenního čísla hned po jeho vydání na webu.


A znovu připomínáme možnost (a pro nás existenční nutnost) společné práce na týdenních tématech vztažených k obraně státu a demokracie. Najdete je v rubrice Připravujeme(external link). Naším cílem je dostat do mainstreamu aspoň jeden nezávislý a nekomerční web, který bude apelovat na kritického a nezávislého čtenáře. Možná to není utopie.

 

Převzato z E-republiky

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments