Ekonomická oprátka – organizovaný zločin, vražda a sebevražda

Dnes jsem na ulici objevil organizovaný zločin. Ukazoval se tam zcela nahý, veřejně a za účasti zločinců infiltrovaných do soukromé i státní sféry. Přesné údaje vám nesdělím z důvodu ochrany osobních údajů těch organizovaných zločinců. A také proto, že bych se chtěl dožít bez rány do týlu rána. Ten organizovaný zločin jsem objevil ve veřejné vývěsce pracovních míst.


Představte si, v té vývěsce byly uvedeny možnosti získání úplné ekonomické svobody (úmrtím). Šlo o nabídky pracovních míst na HPP, tj. údajně na hlavní pracovní poměr (ve skutečnosti hlavní popravčí proces). Byly tam různé inzeráty s nabídkami zaměstnání a s uvedením hrubé hodinové mzdy. Její výši vám rovněž raději nesdělím, a to z důvodu ochrany vašeho psychického zdraví, neboť nervy má člověk jen jedny, tak aby se vám neurvaly.


Mezi námi děvčaty, nám je jasné, že hlavní peníze na tom vydělal ten, kdo ty pracovní místa vytvořil za peníze daňových poplatníků. A ve skutečnosti vůbec nemá zájem někoho zaměstnávat. Jde jen mu o snížení nezaměstnanosti (pomocí HPP).

Když jsem tu hrubou hodinovou mzdu přepočítal na čistou měsíční, tak jsem se zhrozil. Nedosahovala ani výše nájmu mizerné chudinské garsonky na okraji našeho města. Mnoho lidí dnes žije samo. Jsou opuštění a nikdo o ně nemá zájem, neboť nemají peníze. Když si nevydělají ani na nájem, nemá význam, aby vůbec pracovali jako námezdní otroci.

Z ekonomického hlediska přezaměstnaných, kteří berou za okrádání druhých dejme tomu sumu nad 20.000,- Kč měsíčně, jsou tací lidé ovšem paraziti a líní flákači, kteří nechtějí dělat (rozuměj na ty přezaměstnané). Ve skutečnosti však ti nezaměstnaní nechtějí krást těm, kteří je okradli. Nechtějí myslet pozitivně a ekonomicky.Máme přece dost světově uznávaných a věhlasných profesorů ekonomie, kteří by měli vypočítat a také prakticky ukázat a dokázat, jak si lze krásně užívat ekonomické svobody, když poctivě pracujete v HPP, zaplatíte nájem a schází vám denně třeba nějakých 50,- Kč na jídlo, a to služby a energie nepočítaje. A léčit se přitom můžete sami umíráním.Ty zmíněné inzeráty byly svým nabízením HPP ve skutečnosti přímým pobízením k sebevraždě. Takové platové podmínky jsou vražedné. To uzná každý, zejména ti, co berou více jak těch zmíněných 20.000,- měsíčně. Také takových moc ve vaší chovné králíkárně neznáte? Přeloženy do mateřského jazyka, ty inzeráty byly vlastně ekonomickou popravčí oprátkou.Sebevražda je také vražda. Vybízení k vraždě je normálním zločinem a spoluvinou na vraždě. Protože se však ve zmíněném případě nejedná o organizovaný zločin a kolektivní vina neexistuje, není trestný. Chcete-li se zbavit svých obtížných bližních, uveřejňuje také takové vražedné inzeráty. Z důvodu bezpečnosti však za finanční účasti státu. Jistě dostanete i peníze za snižování nezaměstnanosti.Závěrem se omlouvám všem občanům, kteří se svojí životní úrovní pohybují více či méně okolo hranice 20.000,- Kč měsíčně. Nejedná se o žádnou diskriminaci, neboť tato platová hranice byla uvedena pouze jako modelový příklad.  I méně duševně zdatný občan si dovede představit, co by se asi stalo, kdybychom k ní třeba připsali ještě alespoň jednu nulu navíc, neboť ta oprátka visí z horních ekonomických pater.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments