Etický kodex ODS? Jako by Lucifer přísahal na Bibli!

Vy v té ODS jste už opravdu směšní! Že zrovna vy chcete sepisovat nějaký etický kodex, když ani nevíte, co etika ve skutečnosti znamená. Vy musíte být naprosto šílení, nebo jste už tak zkažení, že po tom, co nám tady už třiadvacet let předvádíte, co jste zač, chcete vypisovat nějakou etickou úmluvu? A to vám sepíší vaši "doktoři práv" z Plzně Marek Benda s Ivanou Řápkovou, nebo ať vám pomůže Karolina Peake? Ta ho úspěšně sepsala u "Véček", aby ho sama zradila a za vašeho potlesku přeběhla k vám, a pomáhala vašemu zvrácenému vládnutí.


A bude ten kodex platit i na vašeho poslance a pravomocně odsouzeného kriminálníka Pekárka, kterého Němcová tak srdečně vítala v PS, aby jim pomohl schválit církevní restituce? To bych spíše uvěřil hejnu strak, které se dohodly, že neukradnou nic, co se blyští, než vám z ODS. Vždyť vy jste si nikdy nelámali hlavu se zákony ani s morálkou a teď chcete lidi přesvědčit, že budete respektovat nějaký kodex? Vždyť vy se bojíte vlastního rozpuštění a vyvádíte, jako by vás chtěl někdo rozpustit v kyselině sírové. Vy už máte to tunelování, odkloňování a přelévání peněz od "sponzorů" v sobě zakořeněné jako plevel a žádný popsaný papír to nezmění. Vždyť s vámi nechce mít nic společného ani váš "otec zakladatel", Václav Klaus, a to už je co říct.


Opravdu si v ODS neuvědomujete, že vás může volit pouze člověk, který je vám podobný, a že ti slušní se už od vás dávno odvrátili? Ne lidé, ale vy jste naprosto nevěrohodní pro tuto zemi a kdybyste měli v sobě pouze špetku cti, tak byste to vzdali, pokorně se omluvili národu a už nikdy se do politiky nevraceli. Jak může politická strana, která má s morálkou tak málo společného, sepisovat nějaký etický kodex. Stejně nevěřím, že by vám ho kmotři ODS, jakými jsou například Janoušek, Rittig, Oulický a mnoho dalších, schválili.


Etika (z řeckého ethos – mrav), zdůrazňuje, že jen to je morální, co vychází z čistého upřímného přesvědčení, ale to není, nebyl a nikdy nebude váš případ. Celou dobu jste vládli se zrádci v zádech a najednou chcete sepisovat nějaký kodex. Přitom by u vás stačilo poze napsat dvě slova – NELHAT a NEKRÁST !!!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments