Globální oteplování

Možná mi to nakonec nebudete věřit, ale já opravdu proti homosexuálům nic nemám, nevadí mi registrované partnerství, a ani kdyby se tomu říkadlo manželství, tak by mi to nevadilo, souhlasím s adopcí dětí homosexuály, protože jsem toho názoru, že i když nejlepší pro dítě je otec a matka, tak dva otcové nebo dvě matky jsou pořád lepší, než žádný otec a žádná matka, a dokonce mi nevadí ani ty jejich pochody hrdosti, protože když pochodují odboráři, cyklisté nebo vegetariáni, tak proč by nemohli pochodovat homosexuálové?


Ale to ještě neznamená, že jsem nadšený z trendu, kdy se z tolerance stává podpora, která přerůstá v propagaci a pomalu ale jistě začíná ovládat veřejný diskurs. Je rozdíl, jestli homosexuály nikdo neperzekvuje, nebo jestli se jim dostává toho privilegia, že jako jedni z mála mají podporu politiků, masmédií a dokonce byznysu (který se chce svézt na vlně příslušného „hypu“) a jakákoliv kritika je hned ocejchována jako nepřípustná homofobie. Zkuste si schválně představit, s jakým přijetím by se asi setkaly akce Homeless Pride, Man Pride nebo dokonce White Pride (ta zejména) a srovnejte to s podporou, kterou mají všechny ty Gay Pride (nebo jak se to přesně jmenuje).


Pokud většina světa (odhaduji, že tomu tak je, i když žádné studie na toto téma neznám) homosexuály nesmyslně pronásleduje, Západ se vydal cestou opačného extrému a z jejich podpory dělá politikum způsobem, který připomíná až recepty z Protokolů sionských mudrců (sic!) na rozklad společnosti a převzetí vlády nad ní. Nemám teď na mysli jen všechny ty sponzoringy a záštity, ale i hysterické akce typu Hollywood vyzývá k bojkotu olympiády v Soči na protest proti ruskému homofobnímu zákonu. Přitom ten zákon, alespoň pokud je mi známo, homosexualitu nekriminalizuje, nechce nikoho zavírat do věznic a blázinců, nechce nikoho násilím „léčit“, chce jenom omezit propagaci homosexuality a její veřejné vzývání.


Možná, že to není správné, ale v současném světě je to naprostá marginalita ve srovnání s tím, jaké riziko pro lidská a občanská práva představuje Západ a jeho spojenci, namátkou chování Saúdské Arábie k přistěhovalcům a „gastarbeiterům“ (v podstatě otrokům), její podpora syrské opozici, přístup Izraele k Palestincům a okupovaným územím, či věznění bez žaloby a bez soudu, odposlouchávání bez soudního povolení, či vládou řízené vraždy vlastních občanů a používání dronů k bezrizikové likvidaci nepřátel bez ohledu na „kolaterální“ ztráty na civilistech v podání Spojených států.


Jak říkám, nic proti homosexuálům, v lecčem je i podporuji, ale vadí, když mi je někdo cpe pod nos, jako kdyby byli něco vzácného a výjimečného, čeho bych si měl vážit, pěstovat to a ochraňovat, protože je to nadané něčím, co já nemám a nikdy mít nebudu, jelikož jsem se s tím nenarodil.  Bohužel se obávám, že diskuse na toto téma je v důsledku principů multikulturalismu, který je na tuto problematiku aplikován, efektivně znemožněna. Přitom jsou dnes na světě, včetně České republiky, ohroženější a diskriminovanější skupiny (důchodci, zdravotně postižení, nezaměstnaní, matky samoživitelky, domorodci napříč světem, etc.), než jsou homosexuálové. Jenže ti mají smůlu, protože nejsou trendy a nerekrutují se z jejich řad žádné celebrity. Těm nezbývá, než doufat, že to globální oteplování jednou přejde a svět si všimne i jich.


Převzato z blogu Tribun

 

Stanův komentář: 

    1. O víkendu jsme testovali nasvícení Glorietu. Všemi duhovými barvami se rozsvítí už dnes ve 22:00!


    1. Když už podporujete nějakou akci NGO mimo USA, proč to nejsou rodiny s dětmi? Ty jsou na tom podle mě v ČR hůř než LGBT.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments