Incident v Neoluxoru, albánská propaganda a teror po telefonu

Sobota, 27. října 2012
Vývoj událostí po našem vystoupení na autogramiádě Madeleine Albrighotvé, rozené Marie Jany Korbelové (Körbelové), nabírají na nečekaných otáčkách. Nejenže vzbudil velký ohlas v našem mediálním prostoru, kde jen kamenné vydavatelské domy se objektivnímu popsání incidentu vyhýbají. Dokonce i některá nezávislá internetová média nám podsouvají prosrbskou zaujatost, či dokonce nás jeden pan šéfredaktor nazval „prosrbskými propagandisty“.


My jsme ale chtěli, aby paní Albrightová veřejně nesla osobní zodpovědnost za svou politiku notorického porušování mezinárodního práva (agrese proti Jugoslávii bez mandátu OSN), porušení dohod platných v Evropě po druhé světové válce (viz závěrečné dohody z Helsinek, charta NATO, dohoda z Kumanova, rezoluce č. 1244 RB OSN atd.).


Protože loni před našimi veřejnými protesty na Foru2000 se humanitární bombardér Václav Havel a jeho bombardovací kamarádka Madeleine Albrightová skrývali, chodili zadními vchody a dělali všechno proto, aby se s kritiky své bezohledné politiky nesetkali tváří v tvář, museli jsme na to letos jinak.  Byli jsme slušní a mírní do chvíle, než Albrightová, důvodně podezřelá z válečných zločinů a zločinů proti světovému míru, nezačala vyvádět a její amatérská ochranka nás a přítomné novináře fyzicky napadat.  Albrightová reagovala, jak reagovala, a my jsme se zděšením sledovali, jaká že to „osobnost“dlouho formovala a řídila zahraniční politiku nejmocnější země světa.

 

Celý článek na www.kosovoonline.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments