Ještě že máme takové odborníky
Ceny potravin a důchodová reforma – tak tento objevný článek nenapsal pro Aktuálně „obyčejný občan“, ale sám ministr zemědělství Ivan Fuksa. Připomíná výtvory, kterými předrevoluční novináři vyzdvihovali činy strany a vlády. Lze se z něj dozvědět, že inflaci v roce 2008 nezavinily Topolánkovy (a také Nečasovy a Kalouskovy) geniální reformy, ale jakási souhra náhod, která způsobila, že se současně s nimi zvedly světové ceny potravinářských komodit.


Nyní hrozí něco podobného. Opět geniální tah, jímž je důchodová reforma a opět ten zlý svět se na nás spikl. A co třeba tedy tu reformu odložit, co pan ministr na to? To asi nepůjde, protože by jeho soukmenovcům unikl jeden z posledních velkých balíků peněz, který se v této zemi ještě nachází. Protože privatizovat peníze z důchodového fondu, to bude kšeft, na němž se vydělá a bez rizika.


A ještě neopomněl pan ministr připomenout, co nás stojí senioři, protože za všechno nemohou jen nesmyslné šetřící kroky vlády, ale především zbůhdarma vyhozené prostředky na důchody. Hledat zástupný problém, to tady už taky bylo, že, pane ministře?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments