Krvežiznive běsněni křesťanskych fundamentalistu je konečně za nama

Muj mily internetovy deničku. Dnes je to přesně měsic, co si tě pišu v tichu a tmě moji tajne, lesni zemljanky. Signal wifiny tu kolisa tajak vira křesťanskeho hrdlořeza v dobro, a elektřina z mojich onano-članku dochazi, ale citim, že den vysvobozeni je už blizko tajak Rus před Varšavu.


1. prosinca 2012 Našu klidnu, mirumilovnu, ateistycku vesnicu se prohnal dav křesťanu, keři s krvežiznivym vyrazem a motorovyma pilama podřezali všecky smrčky a jedličky. Utekla sem z domova a schovala ve sve tajne lesni zemljance. Snad o mě taťka Jarek a mamka Karel nebudu mět starost a pochopi mě. Možna mě mamka Karel ani nezbije, až se vratim. Všude zatim panuje strach. V cele republice padly rukama fanatyku 4 milijony 411 tisic 535 stromečků. Toto hrozne čislo vime diky dobrodini Českeho statystyckeho uřadu vedeneho dobrotivym Janem Fischerem. Možna bych řekl, že stromečku padlo o jeden vice, tedy 4 milijony 411 536, protože fundamentalista Matějka odmitnul vyplnit sčitaci archy. Ale snad kupil plastovy…


2. prosinca 2012 Když tak přemyšlam o tych ubohych podřezanych stromkach… každy smrk pokryje asi deset metru čtverečnich. To znamena, že ty bestyje odlesnily 45 milijonu metru čtverečnich plochy, což je plocha čtvrtiny Ostravy. Panebože, čemu to robi zrovna u nas, v naši atejistycke vesnici? Vždyť aji kostel zme zburali, bo nas atejisty uražal. Aji křiže na hřbitově zme odsekali, bo "prevence je prevence", řikal sused, bezpečak z VŽKG.


4. prosinca 2012 Vedlejši třešňovy a jablečny sad zplundrovalo 4 milijony 411 tisic 535 bab s nožama. To přesne čislo vim, bo je nešlo přehlednut.


10. prosinca 2012 Dnes je den lidskych prav. Připomněla sem si dvacate čtvrte vyroči prvni povolene demonstrace a přejmenovala muj ukryt na "Mezinarodni zemljanku VH". Mrzelo mě, že nebyl přitomen žaden reporter z nadnarodni skupiny MAFRA. S uzkosti v hrdle sem sledovala blizku silnicu, po ktere se hnaly milijony hrdlořezu k polaneckym rybnikam. Zpět si odvažaly polomrtva, uboha zviřatka, kera se dusila a lapala po trošce vody, zabalena v igelitovych siťovkach. Bylo mi smutno na duši, tajak temu nebohemu televiznimu zoofilovi, kery se v pořadu o počasi podřeknul, že nejtepleji je v oslu.


15. prosinca 2012 Podle mojich vypočtu bylo 4 milijony 411 tisic 535 kapru uloveno, nelidsky tyrano stresem, mučeno hladem, dušeno v igelitkach, otravovano chlorovanu vodu a nakonec podřezano a v krutych bolesťach nasoleno a uškvařeno v přepalenem oleju. To přesne čislo vim diky dobrodini Českeho statystyckeho ustavu, vedeneho Janem Fischerem.  A tentokrat je přesne, bo fundamentalista Matějka kapry nežere.


24. prosinca 2012 Běsněni na cestach dosahlo vrcholu. 4 milijony 411 tisic 535 otcu od rodin si uvědomilo, že je čas nejvyšši a vydalo se vykupit regaly, aby hytlermarkety mohly dovezt nove haraburdi z druheho konca světa. Ve dvě odpoledne povali všeci dodom, bo všecky hytlermarkety uzavřely kartelovu dohodu a ve dvě zavřu kram.


25. prosinca 2012 Okolo mě se přehnalo stado 4 milijonu 411 tisic a 535 kachen a hus, nasledovanych stadem 4 milijonu 411 tisic 535 chlopu s klackama. Ten přesny počet naštěsti vim diky statystycke ročence Jana Fischera, kery se radši stal komunystu, jen aby nam mohl poskytnut přesne udaje. A za to si ho važim.


26. prosinca 2012 Tiše rozjimam nad sklenku dešťove vody a kuskem dubove kury k obědu. Myslim na ubohe slepičky, kere musely vyprdnut 17 milijonu 646 tisic 140 vajiček, aby křesťanšti fundamentalisti mohli oddělit bilek od žlutka, pomišat ho s olejem z genetycky modyfikovane řepky a mlasknut ho do odporne směsi kobzoli, cibule a hrašku. Kaj asi skončilo osiřelych 17 milijonu 646 tisic 140 žlutku? To přesne čislo naštěsti vim diky dobrodini Českeho statystyckeho ustavu, vedeneho Janem Fischerem, bo na majonezu pro každu česku funamentalistycku rodinu su třeba štyry vajca. (Matějku nepočitam, bo salat kupuje enem zlevněny v Kauflandu Dresden a tym padem spada pod Hajnrichuv statystycky ustav)


31. prosinca 2012 4 milijony 411 tisic 535 otcu od rodin plundruje regaly s chlastem. Večer se všeci ožeru jak prasata, bo televizni reklamy řikaju, že tak to ma byt. Jsem smutna, ale myslim na to, že takto už to dluho nebude trvat. Vždyť už aji v te bruseli odstupili od barbarskeho zvyku uřezat strom a zapichnut ho na naměsti. A su cele čtvrtě, kaj alkohol nema misto. Snad aji u nas konečně zavedu licence na jeho prodej. A su cele země, kaj se ryby nežeru, salaty se nerobi a ty ubohe slepičky nikdo nenuti k překračovani planu.


Zitra konečně vylezu ze sve tmave zemljanky, a s pomoci mirumilovnych přatel ze zapadu ukažu všem 4 milijonum 411 tisicum 535 českym fundamentalistyckym rodinam, že egzystuje aji jina cesta. Cesta umirněneho nasili a miru. Ten přesny počet naštěsti vim diky dobrodini Českeho statystyckeho ustavu, vedeneho Janem Fischerem, kery se radši stal komunystu, jen aby tu funkcu nezebral někdo jiny, horši.


Ladislava Větvičkova, hlasatelka pravdy, lasky a umirněneho naboženstvi, zemljanka Polanka nad Odru


DEMENTI dle Paragrafu 313 Sb: Neni pravda, že Franta Matějka nema prachy na opravdovy stromek, neni pravda, že kapry nežere a neni pravda, že by salat kupoval v Kauflandu Dražďany, bo ho robi doma. Zaroveň neni pravda, že to robi z lasky k vlasti. Robi to proto, že neumi vychodoněmecky a hlavně se boji, aby ho stara nezvalila jak koňa.


PS: Necenzurovana dyskuze tu.

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments