Maš barak? Tuž zaplať, tlusťochu!Dalši daň nenapadně navyšena. Tak se mi to libi. Začina to svištět jak na kolotoču a už nic nas, chlopy z Mordoru, nemože zastavit. Ti hňupi, keři si postavili baraky, si mysleli, že cosik ušporuju, a až scypnu, tuž nemovitost zustane pro děcka. Ale to se kura pěkně spletli.


Baraky a kvartyry, to je moja jedina možnost, jak zebrat tym spořivym hňupum aji to, o čem nemaju ani tušeni. Ti, keři su chytři, daju všecky svoje prachy do cigar nebo do chlastu. A to je v pořadku, bo z každe stokorunove  flašky vodky, kera neni nelegalně naflaškovana synkama z Těšina, dostava Mordor asi 90Kč, podobně z krabičky cigar.


Ti, keři su meně chytři a daju svoje prachy do kurev, take mam tež rad. Bo ta baba zarobene prachy zase vrazi do chlastu, huleni a šminek a tym padem ide zase 90% pro Mordor.


Tuž a fčil tu zbyvali ti hňupi, keři misto teho, aby kupovali chlast, cigara a kurvy, si postavili barak anebo se kupili kvartyr. No ja, ale kdyby to zrobil každy, tuž by brzo Mordor a jeho přisluhovači jako sem ja neměli z čeho žit!


A tak naštěsti tu mam daň z nemovitosti. A daň z převodu z nemovitosti. A od prvniho ledna 2013 mi zaplatite o procento vic než o den dřiv. Bo ze všech nemovitosti dostanu ročně enem 9 milijard, a z teho 2 miljardy padnu na provoz mojich uředniku. A to uznate, moje mile lopaty, že to je malo, tuž se starejte.


Podrobne odpovědi mojeho Euroagenta najdete tady, ale hlavně už plaťte, tlusťoši, plaťte!


Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty iFčil, prezident Mordoru, Plesniva u Ostravy.


Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments