Milí biskupové, nestarejte se o strašidla, ale o sociální stát

Kresba: Martin KrálO pádu této vlády už mluví na ulici každý, koho provládní partaje neplatí. Tedy všichni lidé kromě prorežimních médií. Stejná schizofrenie panuje na církevní půdě. Naši biskupové se dopídili, že v západních zemích se vyskytuje strašidlo zvané "islám". Toto strašidlo má hodně dětí, čímž se množí, úspěšně. Katolíci se také množí, ale spíše opačně. Exorcismem strašidla utrácejí naši hodnostáři nemálo sil, hlavně na mediální scéně. Kdyby mne platili na plný úvazek, jednu radu bych měl. Milí církevní dohlížitelé, starejte se o rozkradený sociální stát, a to ze dvou důvodů.


Za prvé. Když současná ne-vláda vytuneluje sociální systém, pak jediným zajištěním rodiny bude to, co po celá tisíciletí, totiž vlastní děti. A ty křesťané nemají. Jsou totiž zodpovědní rodičové a dobře vědí, kolik potomků mohou v tomto ne-státě uživit a vzdělat.

Za druhé. Pokud stát nekrachne, pak potřebujeme sociálně zajištěnou a politicky silnou demokracii k tomu, abychom integrovali cizince jako plnoprávné české občany. A to fašisté a nacionalisté neudělají. Cizinci prý patří do koncentráků nebo na nějaké podobně utvářené převýchovné místo. Kdo má zájem dávat své děti do škol a dbát na jejich výchovu? Jsou to právě cizinci, kteří sem přišli za novou existencí. Pokud ovšem pod záminkou neviditelné ruky naplníme stát cizími mafiány, zloději a sezónními dělníky, tak konce nynějších vládních zlodějů budou horší jejich počátků. Což se pilně a neomylně naplňuje.

 

Převzato z Umlaufovin

Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
  Odebírat  
Upozornit na