Momentář lednový

Ze setkání Klaus – Zeman:

"Miloš Zeman určitě ví, že jakkoli jsem mu v té volbě, která byla, fandil, takže i nadále zůstanu jeho odvěkým a nesmrtelným nepřítelem, který nesouhlasí téměř s každým výrokem, který kdy v životě udělal," řekl Klaus.

Tak teda máme kromě Nesmrtelné tety i nesmrtelného Klause.

Ovšem úslužný novinář v ihned.cz to do titulku přeformuloval:
Zůstaneme nesmrtelnými nepřáteli."S potěšením jsem zjistil, že počet ukradených malých předmětů právě za pana prezidenta Klause dramaticky poklesl až téměř na nulu, což podle mně předané statistiky v minulosti nebylo," uvedl Zeman.

Klaus sbíral malé předměty jen v cizině.


Z tisku:

Při odbahňování táborské nádrže Jordán našli archeologové středověkou cihelnu.

Spravovat táborské kádě na společné peníze Kalousek, tak tam našli tunel.Premiér Petr Nečas vyhlašuje spolu s ministry financí a průmyslu a šéfkou Energetického regulačního úřadu válku drahému dotování fotovoltaické elektřiny.

Doporučujeme se vyčlenit jednu divizi i na válku proti drahému dotování S-karet a IZIP karet.

Češi se díky podpoře obnovitelných zdrojů řadí na špičku ve výrobě solární energie v Evropě.

Pokud je tou podporou míněno dotování, tak to Nečasovo vyhlášení války nás sesadí z té draze dosažené špičky.Fotograf Lukáš Houdek ve čtvrtek zahájí v Národní technické knihovně v Praze výstavu pětadvaceti snímků panenek, které zobrazují Čechy, vraždící německé civilisty. Titulek v LN hovoří stručně: Hrůzy odsunu ožívají. Oběšená Barbie a střílející Ken.

Mohla by následovat další výstava, kde by panenky zobrazovaly dění v německých koncentračních táborech. Titulek Barbie v roli Elsy Kochové stahuje z Kena kůži na stínítko lampy by jistě upoutal pozornost.Jiří Peňás napsal, že Schwarzenberg byl a je trochu takovým náhradním Václavem, takovým, jak by řekl Sigmund Freud: Der ersatz-Havel, což samozřejmě je trochu iluze, protože každý z nich je jiný, i když zároveň je také mnoho spojovalo a spojuje, řekl bych schopnost sebeironie a
jistá bezbrannost vůči hulvátství a drsnému nátlaku, jak jsme viděli.

Tu bezbrannost ovšem poražený kandidát překonal v televizní diskusi, když odrazil otázku veterána od Tobruku, jestli je mu milejší poctivost nebo funkce.Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR dnes podle očekávání zastavila vyšetřování korupční aféry, ve které hrál hlavní roli majitel Sparty Daniel Křetínský. Tomu hrozil trest za případné nedodání důkazů v aféře, která se táhne od loňského podzimu.

Na zastavování vyšetřování jsme si zvykli u policie a státních zástupců, pro velký úspěch se to zřejmě zavádí i ve fotbale.

 

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments