NATO připravuje konflikt s Ruskem. Tak co, Češi, jdeme do toho?

Vypada to, jako by to bylo daleko. Ale před sto rokama byl Bělehrad ještě dal. Letadlem ste z Mošnova v Tbilisi za dvě a pul hoďky. Raketa země-země je eště o něco rychlejši. Tuž jak, češti vojaci, pudete se bit za zajmy Maďara Šarkocyho do Libyje? A co takhle jit bojovat za zajmy našich drahych spojencu z Atlantyckeho paktu do Ruska? Však ten rusky medvěd ukradnul temu malemu, sympatyckemu narodu dvě nejkrasnějši pohranični oblasti. Abchaziju a Osetyju… A my přece podporujeme prava malych narodu…třeba pravo Kosovskych Albancu na odtrženi, že ja?
 

…v Gruzii operuje jakysik bezvyznamny synek, byvaly mluvči (po našemu "kecal") NATO. Slibuje Gruzincum hory doly, navraceni oddělenych uzemi a podobne cypoviny. Pro Gruzince je James Appaturai bohem……amerycke agenty poznate snadno……su prostě dobře značkovani, aby se mezi sebu poznali……v jižni Gruzii, kusek od strategicke hranice s Tureckem, su umistěne jednotky prvniho napadeni. Zdalky všecko vypada jak uchvatna přiroda kajsik v Texasu. Hory su ale totalně provrtane a skryvaju střely s plochu drahu letu a jine svinstva.


 

…furt mi nevěřite, co?…deveťak hlida přistupove cesty pomoci stada ovci. Ovce su uměle, naprogramovane, nacpane trinytrotoluenem a připravene k sebevražednym atakum proti připadnym utočnikum……značky su digitalni a ukazuju směr a  pravděpodobnost napadeni ze strany CCCP.…nenapadna palebna postaveni maskovana jako napajedlo pro osly……pseudoovce rekognoskujuci teren……protipěchotni miny nastražene ve formě kaktusu a bodlaku……okruhle sila su pro rakety SS20, ploche sila pro rakety s plochu drahu letu……skalnata sila pro RPG a panceřove pěsti. Stěny su černe po předchozich odpalech……velka raketova sila pro SS25. Očuzene stěny svědči otym, že střely byly už použite při cvičnych utocich mistnich agresoru……bezpečnostni elektronycke alarmy pro připad utoku…


 

…aji vojaci maju umělecke sklony. U nas robi na stěnach škarede grafity, v Gruzii se pokušaju o umělecke vyjadřeni pravicoslavnych obrazku……cela raketova zakladna v plne krase……dozorči velitel roty maskovany jako mnich – umělec……"nevstupujte mezi mnichy", by se mohl zdat překlad pro nezasvěcene. Ale MONK neni mnich. MONK je zkratka Missiles Of National Killing. Rakety nacionalniho čištěni…


 

…stražce hlidajici velitelske stanoviště…unikove chodby veduci k podzemnimu munyčnimu skladišťu……vstupy do přisně střeženych prostor su dobře zabezpečene……maly pomniček skyrva komunykačni satelitni technyku……služba v armadě je zla, žold nizky. Maly přiděl masa je doplňovan z přirodnich zdroju……tuž tak.

Je to všecko sranda, co? Ale ta vas přejde, až si přeložite to, co tvrdi NATO Gruzincum o znovudobyti Abchazie a Osetyje. Překlad si zrobte sami.

Tuž jak, Češi, ste připraveni jit do valky proti Rusku? Duvod se už najde, ni?


PS: …a kdybyste tam fakt chtěli enem cestovat, pak cestopis je tady.

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments