Návrat operace Gladio a teroru francouzského tyrana Nicolase Serkrejzyho

Březen 22, 2012


Další den a další falešný teroristický útok v další pokročilé západní demokracii. Tentokrát je terčem západního státně sponzorovaného terorismu a strategie napětí lid Francie. Jméno toho mouly je Mohammed Merah. Těmi, co byli zavražděni francouzským státem, jsou Jonathan (Yonatan) Sandler a jeho dvě malé děti, Aryeh a Gabriel, a další dítě, Myriam Monsonego.


Je to obyčejná státem řízená teroristická operace ke zvýšení napětí a vyvolání strachu a nenávisti v západní společnosti. Přesně tohle fašistický stát dělá, když může rovnou psát historii a šířit nesmysly. Zabíjí nevinné děti, aby zdeptaná veřejnost lapala po dechu, nenáviděla obětního beránka, a prosila představitele státu o svou bezpečnost a pevné nervy.


Vincenzo Vinciguerra, italský neofašista a terorista, popsal v roce 1984 existenci stínové sítě armádních důstojníků a politických představitelů v Itálii, kteří často organizovali teroristické útoky, aby zemi udrželi ve sféře pravicové politiky. Tato síť byla součástí rozsáhlejší struktury známé jako Gladio, která zahrnovala vládní fašisty v Evropě, Americe a NATO. Vinciguerra, který byl žoldákem této tajné sítě státního teroru, až do dne, kdy veřejnosti prozradil její existenci, řekl ve slavném dokumentárním filmu "Operace Gladio":


"Museli jste útočit na civilisty, obyčejné lidi, ženy, děti, nevinné lidi, neznámé lidi, na hony vzdálené nějakým politickým hrám. Důvod byl zcela prostý: donutit veřejnost, aby se obrátila na stát a žádala po něm větší bezpečnost."


Patrick Henningsen nabízí lepší historii Gladia ve svém článku napsaném v prosinci 2011, s názvem "Je operace GLADIO v Europě opět na vzestupu?": "Čtenáři by si měli všimnout", říká Henningsen, "že GLADIO bylo oficiálně aktivní před pouhými dvaceti lety, což není dlouhý čas, pokud jde o politická a vojenská měřítka." Svůj článek zakončil slovy: "GLADIO 2.0 je v chodu." Proti tomu lze těžko něco namítat, obzvláště ve světle této poslední tragedie ve Francii.


Profesor a historik Daniele Ganser, autor "Tajné armády NATO: Operace GLADIO a terorizmus v západní Evropě", řekl již v září 2006 v interview pro norský Le Monde Diplo:


"Podle konkrétních údajů, které máme, například z Itálie, víme, že aktivity tajné armády nazývané Gladio byly řízeny vojenskou tajnou službou, s podporou a výcvikem od CIA. Také víme, že CIA chtěla, aby Gladio útočila na silnou Italskou komunistickou stranu, a oslabila ji tak. Gladio se spojilo s pravicovými katolickými extrémisty, kteří byli silně zaměřeni proti ateistickému komunismu, a kladli bomby v Itálii. Vina byla nespravedlivě svalována na komunisty. Tomu se říká terorismus pod falešnou vlajkou. Někteří členové italské vojenské tajné služby prohlásili, že právě CIA jim rozkazovala, aby to dělali. Když někteří italští soudci zjistili, že ve státě existují tajné armády, podali o tom zprávu senátorům, kteří byli překvapeni a řekli: “Nevěděli jsme, že něco takového existovalo”. V roce 1990 premiér Giulio Andreotti vystoupil a řekl: “Ano, je to fakt, tajná armáda existovala, ale bylo to proto, aby chránila stát a bojovala s Rusy, kdyby napadli Itálii, nebylo na tom nic nezákonného, byla to dobrá věc.” Pokud máte v demokratické společnosti tajnou ozbrojenou organizaci, pak je velmi těžké zaručit, že nikdy nezaútočí na občany. V demokracii samozřejmě můžeme mít ozbrojené organizace, ale neměly by být tajné. Celou podstatou demokratického systému je, že kontrolujete moc prostřednictvím zodpovědnosti a průhlednosti. Jakmile toto pomine, bezprostředně vyvstane nebezpečí zneužití moci. A můžeme ukázat, že v některých případech, nejen v Itálii, ale také v Řecku, Turecku, Francii, Španělsku, Portugalsku, Německu a dalších zemích tajné armády zneužívaly své moci."


Proč je tato informace relevantní? Protože mnoho lidí věří, že tajní Gladio fašisté v Americe a v západní Evropě nikdy neskončili, jen pozměnili tvář "nepřítele Západu" z komunisty na islamistu. Pro ně studená válka nikdy neskončila, namísto toho ji změnili na horkou válku s politickým islámem.


Dřívější poslanec evropského parlamentu Richard Cottrell nedávno napsal v článku na EndtheLie.com, s názvem "Belgická ‘Léta olova’ se vrací s odplatou: Gladio je tu zas":


"Jsem si jist, že poslední přepracování Gladia k propagování “nepřítele uvnitř”, hrozby islámských radikálů, odpovídá záměru státu sjednocující síly. V minulých dobách, v dřívějších letech olova, plnily komunistické podvratné živly stejnou roli."


Fašisté v Izraeli nemohou být nadšenější a šťastnější, než při myšlence na to, že se Západ připojí k jejich válce proti Palestincům a jedné miliardě lidí celého muslimského světa. Když došlo k 9/11, dostalo se jim jejich války, a od té doby je to jeden velký festival vládního vraždění.


Festival vraždění probíhá na Středním východě a na Západě. Autor blogu aangirfan věří, že toulouské střílení u Ozar Hatorah je "inside job", a říká, že "Teroristická činnost stylu Gladio ve Francii může působit ve prospěch presidenta Sarkozyho." Také spekuluje, že Serkrejzy je člověkem Mossadu, a poskytuje důkazy o jeho zapojení do vlakového bombového útoku v Madridu v roce 2004. Zdůrazňuje, že v době bombového útoku byl Serkrejzy francouzským ministrem vnitra.


Na Infowars.com Kurt Nimmo píše, že "Mohammed Merah, podezřelý ze zabití sedmi lidí před židovskou školou v Toulouse ve Francii, odpovídá typům verbovaným al-Kajdou."


Proč by francouzský president Serkrejzy dělal něco tak strašného? Aby si zajistil hlasy během volební kampaně. Nimmo říká, že teroristický útok ve Francii "poskytl Nicolasi Sarkozymu záminku k tomu, aby v jižní části země vyhlásil stav nejvyšší pohotovostizrušil volební kampaně soupeřů v prezidentských volbách. Sarkozy bude mít z teroristických útoků prospěch, a bude hrát roli silného vůdce v době národní krize."


        Proč by něco tak strašného dělala francouzská tajná služka? Aby mysl francouzských obyvatel zaměstnali myšlenkami na islamistickou hrozbu. Ve válce neexistuje žádná morálka, a Západ je ve válce, i když ne s islámem, ale se svými vlastními lidmi, svým způsobem života, a svým vlastním demokratickým systémem vládnutí. Islám je obětním beránkem západní civilizace.


Nehájím islám, jen říkám fakta. Organizované náboženství je už dost špatné tak jak je, není třeba islám dále démonizovat, a pokládat všechny vnitřní problémy Západu k nohám íránských mullahů a afghánských válečníků. Oni si projdou svou cestu historií i bez zasahování Západu. Ve skutečnosti by ani neexistovali, kdyby CIA, MI6 a Mossad nevycvičily a neozbrojily islámské teroristy jako al-Kajdu, a nepodporovaly radikální islámské organizace jako Muslimské bratrství.


Lidé na Středním východě mají dost svých vlastních problémů se svými šílenými vůdci, takže je ještě daleko krutější a neodpustitelnější, že se musí neustále obávat šílených západních vůdců, jako je Nicolas Serkrejzy, kteří volají po jejich zničení. Nejsem vojenským expertem, ale vyhlásit válku jedné miliardě lidí není moc chytrý nápad.


Ale západní vlády budou navenek pokračovat ve válce proti terorismu, protože západní veřejnost si není ještě dostatečně vědoma, o co jde, a dostatečně rozhněvaná, aby je svrhla. Trik s terorismem pod falešnou vlajkou zjevně nikdy nezestárne. Tak proč s tím přestávat? Vlády a vládci budou pokračovat ve svém spoléhání se na trik s terorismem pod falešnou vlajkou po další tisíciletí, pokud si budou dostatečně věřit, že jim to projde.


Moderní politici a tajné služby žijí z veřejného strachu z Outsidera. Jsou to političtí upíři, kteří vědí jen, jak sát krev z veřejnosti. Každou chvíli, zvláště před volbami nebo před válkou, dělají hluboké zářezy do tepen politického těla, jako sehrávání teroristických útoků, a pak pomalu ždímají krev, kapku po kapce. Po takové tragedii přitéká Státu moc a peníze jak proud medu, a veřejnost prosí o více bezpečnosti a silnější vedení.


Jediným řešením je vzdělávání veřejnosti a povědomí veřejnosti o těchto věcech. Do hajzlu se západním tiskem! Západní novináři budou sedět na postranní čáře historie a pozorovat akce státního teroru, jak pokračují jedna za druhou, a vytvářejí dlouhý proud teroru.


         Tento proud teroru, který byl dosud řízen a veden vládami Ameriky, Izraele a Západu, po čase vplyne do oceánu krve a války, ve které se utopí celý svět. Taková temná budoucnost se nám vytváří.


Saman Mohammadi je spisovatelem a vydavatelem The Excavator Blog


zdroj: Prisonplanet.com


Překlad: Jan Kristek

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments