BiS, odposlechy a zhnusení

Březen 22, 2012


Když se včera objevily první informace o tom, že na veřejnost prosákly odposlechy pana Béma a pana Janouška, které velmi jasně naznačují trestnou činnost, tak jsem si říkal, že to snad není možné. A ve chvíli, kdy iDnes dnes publikuje další část těch odposlechů, tak si říkám, do prčic, kdo je za to zodpovědný? Naprosto nesmyslně se řeší, kdo, kde, jak a proč odposlechy vypustil na veřejnost. Jak je možný takový únik, koho za to potrestat atd. Ale to je přece de facto banalita a hloupost. Řešit by se již od včerejška měla úplně jiná záležitost.


V letech Topolánkovy vlády (pro připomenutí pro ty, kteří včera přijeli z Marsu do naší republiky, čestný Nečas či Kalousek byli i tehdy ministry a velmi významnými politiky) měly služby touto vládou kontrolované důkazy, že jeden z nejdůležitějších politiků nejsilnější vládní strany, je namočen do extrémně zapáchajících lobbistických, či možná přímo korupčních záležitostí. Pan Janoušek je prosím pěkně NIKDO. Přesněji je to nějaké nikým nevolené individuum, které možná má napěchovanou peněženku, ale z hlediska zákonů této země naprosto nulový mandát rozhodovat o čemkoliv, co se týká správy věcí veřejných.


Můžeme jen spekulovat, proč Pafka tehdy nešel sedět, anebo alespoň nebylo zahájeno jasné vyšetřování. Měl tehdy vliv, ješitný stařík ho podporoval, bojoval s blobem, nosil dědouškovi na Hrad slinták a taky byl považován za jediného, kdo může sestřelit Topolánka. Navíc vláda nebyla extra silná, takže politické zmatky by mohly znamenat její okamžitý pád. Jenže to občany naší země nemusí vůbec zajímat. Vnitrostranické problémy modrých strak jsou jen jejich vnistrostranické problémy, zákony mají platit pro všechny, a ne že nějakému hajzlíkovi umožníme útěk do relativního klidu poslanecké imunity a začneme zametat stopy. Uvidíte, jak se ten hnus po pěti letech skvěle vyšetří.


Převzato z Modré Šance


Stanův komentář: Rozsype se na tom už konečně koalice? Dovedete si představit, že poté, co ABL, pravděpodobně jako pomstu za Kočí a Tluchoře i za neustále oslabování pozice VV ve vládě i v očích veřejnosti předala tuhle špínu MFD, budou spolu moci sedět modré straky a veverky v jedné vládě?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments