Nehoráznost!

Prakticky všechny strany současné vládní koalice se oháněly vzdělanostní společností. Pokud vezmeme současný stav – dítě do systému v pěti letech a absolutorium na vysoké škole v 25 letech, bavíme se o horizontu 20 let. V takovém systému bych byl velmi opatrný k jakýmkoliv radikálním změnám.

Pan ministr školství to vzal trochu jako záchranářskou akci. A podle toho to vypadá. Popravdě nemyslím, že je někdo v oblasti školství, kdo si myslí, že byť jedna jediná jeho akce je ku prospěchu na cestě ke vzdělanostní společnosti…

Co nicméně považuji za opravdu, ale opravdu opravdovou nehoráznost, je to, že člověk, který nedokázal odborně nic jiného než napsat 34 knih o sobě, nechat se jmenovat docentem a profesorem v době, kdy byl předsedou vlády a rozhodně neučil, se naváží do skutečných učitelů a vědců.

Vážený pane Klausi, udělejte něco pro tento národ, jemuž jste prezidentem – mlčte! A zkuste to vydržet do konce svého volebního období. Pak už budete jenom tím, kým opravdu jste – senilním šaškem!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments