Neskutečný Drábek

Dnes jsem při sledování ranních zpráv poslouchal ministra práce a sociálních věcí Drábka, který se vyjadřoval k případnému zvýšení minimální mzdy. Jako vždy nezklamal a podal výborný rétorický výkon.


Dozvěděl jsem se, že minimální mzda se nemůže zvýšit, protože se odbory neúčastní jednání tripartity a panu Drábkovi nejvíce záleží na názoru odborů. Ale protože se neúčastní, brání tak jejímu zvýšení. Nevím, jestli se smát, nebo plakat. Každopádně je pan ministr vždy dobře připraven a i totální blábol dokáže proměnit v "kvalitní názor". Na otázku redaktora, zda se o tom přeci jen neuvažuje, protože náklady na život jdou raketově nahoru, odpověděl, že zatím nevidí důvod. Myslím, že to vysvětluje všechno. Jestli však 8000 Kč hrubého stačí na pokrytí životních potřeb, to ať si každý posoudí sám.


Já tvrdím, že je to jen otročení lidí. Ale i otroci se v historii zmohli na odpor a svoje bezcharakterní pány naházeli na kopí nebo do rozbouřených vod. Tuto možnost si však zatím pan Drábek evidentně nepřipouští. Jednou bude překvapen!!!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments