Nestanu se členem Svobodných aneb Politika is dead

Proč jsem se rozhodl skončit s touto stranou a nevstoupit do ní? Důvody jsou zejména dva – prvním je absence smysluplnosti účasti v tzv. reálné politice, druhým, tím hlavním, vystřízlivění z původního nadšení touto stranou.


Nejprve však k prvnímu bodu. Současné volby ukázaly jakou moc mají média a jejich schopnost ovládat populaci v širokém měřítku (mediokracie). Tím pádem také vliv (mimo jiné) mecenášů typu Bárty či Bakaly a z toho vyplývající potřeba řešení standartní (a dnes již bezvýznamné) politiky v současné době nastupujícího Nového světového řádu. Nový světový řád již je dnes natolik rozjetým soukolím, které nemůže zastavit jen tak někdo z pohledu politických stran, notabene strany, která nedostala ani 1 %, jako třeba právě Svobodní.


Z tohoto důvodu je řešením oněch standartních politických témat naprostou ztrátou času a domnívám se, že otázky typu poplatků u lékaře jsou dnes banalitou. Dnes již má smysl, jak praví jeden z mých přátel, "brát to rejžákem" a tlačit co nejvíce pravdy (zejména jejích hlavních pilířů) mezi masy. Tedy záležitosti ohledně 11. září 2001, Lisabonské smlouvy, americké zahraniční politiky, Evropské unie, Blízkého východu, Nového světového řádu atp. Zkrátka lidé podobného zaměření by se měli spojovat, spolupracovat a zkoušet probouzet masy, jinak naše činnost ztratí význam. Nezapomínejme však, že Nový světový řád není jedna definovaná verze budoucnosti, ale globální světový systém a již dnes má nepochybně více variant. O to je důležitější, jak se současný občanský (ano, slyšíte správně ) politický disent ke své budoucnosti postaví. Dnes jsme v situaci, kdy má každý alespoň trochu svéprávný občan svůj osud částečně ve svých rukách. Zkusme neztratit tedy ani ten zbytek svobody, co nám ještě zbyl.


Nyní však ke Svobodným. Touto stranou jsem nesmírně zklamán. Po tom, co je politika mrtvá, jak jsme si řekli, je to již jakoási poslední kapka v tomto tématu. Ale k věci. Od Svobodných jsem čekal více, protože vystupují proti EU a zejména pak proti Lisabonské smlouvě. Někteří jejich členové pak vědí o Novému světovému řádu a bojují proti němu. Alespoň to tedy tvrdí. Nicméně jaké bylo mé rozčarování, když jsem se dozvěděl o postojích této strany k USA a NATO, klíčovým nástrojům k budování právě Nového světového řádu. Jejich názory na nedávno proběhnutý izraelský konflikt již byly jen symbolickým posledním hřebíčkem do rakvičky této partaje. Tolik prosionistických postojů se jen tak nevidí. Za všechny jmenujme příkladem dva články místopředsedy strany Františka Matějky:

Svět teď soudí Izrael a sám má máslo na hlavě

Tak na Izrael se nám chystá po boku mírových zemí už i Írán


V předsednictvu této strany se to proamerickými a sionistickými politiky jen hemží – Petr Mach (mimo jiné zmiňme i jeho nepochopitelnou kritiku předsedkyně Suverenity), Jiří Payne (ano, to je ten týpek, co prosazoval US radar u nás), Miloslav Bednář ( jeho oslavný chorál na "vývoz demokracie" naleznete zde), již zmiňovaný František Matějka a nezapomeňme ani na podporu od dalšího notorického sionisty Benjamina Kurase.


Sumasumárum: Je vymalováno… Politika is dead… A Svobodní jakbysmet…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments