Nyní již skoro oficiálně: Biopaliva jsou neekologická

Říjen 02, 2011

http://www.landhausambiente-friedrich.de/b/photos/raps01.jpg

 

I ten nejhloupější sedlák v minulosti věděl, že topit obilím je hovadina. EU se k tomuto poznatku právě bolestně propracovává.


Vědecký výbor EEA vydal zprávu, která upozorňuje škodlivost zavádění biopaliv. Ne, že by se jednalo o převratný objev, informací o skutečném vlivu tzv. biopaliv na životní prostředí lze nalézt i v běžném denním tisku. Nicméně doposud nikdy nezazněly podobné informace z kruhů tak blízkých centrálních ekologických plánovačů EU.

 

Evropská komise už tedy oficiálně ví, že tento směr „ekologie“ je slepá ulička, přesněji řečeno silně ekologicky destruktivní. Bude zajímavé sledovat její další kroky. Prozatím se komisař pro životní prostředí zmohl jen bagatelizaci příslušné zprávy. Není divu, protože nezbytný obrat o 180 stupňů bude velmi bolet a může vyvolat silné emoce. Nejde jen o podnikatele, kteří na devastaci životního prostření z titulu globálního ohřevu založili své podnikání, ale o miliony naštvaných občanů, kterým tento nesmysl výrazně zvýšil životní náklady.

 

Právě nyní je čas k diskusi o skutečné ekologii, o zrušení nesmyslných nařízení a ekologických programů, které se jako ekologické jen tváří. Hra na ekologii organizovaná ideologicky motivovanými ekoteroristy a podvodnými „vědci“ ve prospěch průmyslových a finančních skupin musí skončit. Příroda lidskou ekonomiku, ideologii a pseudovědu prostě neakceptuje.

 

Pozn.: Zkuste vyhledat články na to toto téma na hlavních zpravodajských serverech. Jde to dosti ztuha, velkou část ani nenajdete, přestože tam jsou a máte na ně linky. Byl bych velmi potěšen, kdyby to byla jen má neschopnost hledat:)


Převzato z Nautila


Foto: zdroj

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments