Objevila se v Moskvě Oswaldova reinkarnace?

Politickou scénu Ruska postihlo, kromě šílenství kolem Pussy Riot, i rozhodnutí Patricka Cole Downeye juniora, který byl údajně několik let pracovníkem americké ambasády v Moskvě a svědkem skvělé ruské přítomnosti (kapitalistické). To ho prý přimělo k tom, aby nakonec, po jistých životních peripetiích, požádal v RF o politický asyl, tak jako svého času Texasan Lee  Harvey Oswald, který, než si vzal dceru místního náčelníka KGB a vystěhoval se s ní zpět do USA, montoval v Běloruském Minsku oblíbené – protože velmi levné – přenosné tranzistorové přijímače "Něva".


Lee Harvey Oswald nebyl neviňátko, protože neviňátka se neprocházejí s karabinou za bílého dne po budově texaského skladiště  školních učebnic, než jsou "zavazbeni", a  navždy "neutralizováni" policejním donašečem Jackem Ruby. Přestože Rusové akcentují Downeyův příklon k pravoslaví, angličtina s výrazným irským akcentem svědčí o tom, že jde možná o (fanatického) irského katolíka. Dokladem toho je jeho literátní nestorství na irském blogu Nationalist Movement (celkem 649 příspěvků ke včerejšímu dni), v nichž glosuje vše neobyčejné (z hlediska pozice průměrného amerického muže).


Downey přispěl i k prezentaci historie  Franka Marshalla Davise, o kterém, stejně jako Alex Jones, soudí, že byl pravým protože biologickým otcem Baracka Husseina Obamy. Tím sice vyráží z ruky papírový meč (v podobě  havajské zprávy o narození) Obamových odpůrců, stavících na tom, že prezident není narozen na území USA, ale dává v plen informaci, že Frank Marshall Davis, jako biologický otec Obamy, byl komunistou Fosterova a Braudelova ražení a je víc než jen černošskou obdobu  Vladimíra Majakovského a  Maxima Gorkého. Komunista je pro tyto americké kruhy  mnohem horší, než Keňan. Ať je tomu jakkoli, pan Downey má platný americký pas  vystavený americkým ministerstvem zahraničí až do dubna 2022. A nikdo nepochybuje, že se do USA vrátí tak, jako se vraceli všichni ti Reillyové a Oswaldové.


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments