Ono se vůbec hodně mluví

Kalousek o nových dluhopisech: Vytvořili jsme nabídku jistoty, která sice nenabízí ani korunu zisku, ale představuje jediný produkt, kde stát garantuje, že úspory nebudou znehodnoceny.

My uvažujeme: Tak jediný produkt? To tedy tomu druhému důchodovému pilíři moc reklamu nedělá.


Peaková o svém fanklubu: Premiérovi nabídnu kvalitní a čitelný klub, cítím značnou podporu.

My uvažujeme: A je to skutečně podpora, co je tak cítit?


Peaková o svém programu: Rozhodně bych nechtěla potopit nic zásadního z programu VV, ráda bych viděla důraz na některá moderní témata, třeba informační technologie.

My uvažujeme: Pro reformami ochuzované důchodce to bude skutečně moderní téma.


Peaková o nové straně: Teprve se začínáme bavit o jménu.

My uvažujeme: Když už Puškin použil název Piková dáma, tak "Piková platforma" by byla použitelná a dokonce i jako logo. Ovšem v anketě HN padl i zajímavý návrh "Znovu a od píky".


Člen Pikové platformy Rusnok: Opouštím stranu, nikoliv program. Ten je třeba podle mého názoru konstruktivně prosazovat.

My uvažujeme: Pokud se pod pojmem "konstruktivně" rozumí, že není nutno na něm trvat, tak se skutečně pan poslanec Rusnok dobře hodí do doby koalic.


Politolog Pehe řekl: Ve stabilních demokraciích si nikdo nedokáže představit, že by se nechal zvolit za nějakou stranu a pak si v rámci svého mandátu, který získal díky finančním nákladům té strany na volební kampaň, založil nějakou jinou stranu.

My uvažujeme: Ale to není žádná novinka, takhle vznikla i TOP 09. A ta úvaha je o stabilních demokraciích, tedy zřejmě se naší republiky netýká.


Kristýna Kočí řekla: Karolina Peaková tvrdila pod přísahou u soudu během procesu s Vítem Bártou a Jaroslavem Škárkou, že VV jsou demokratickou stranou, lhala tedy buď u soudu nebo teď.

My uvažujeme: Časy se mění a týden je pro někoho dlouhá doba. Názor se dá vhodným stimulem změnit i dřív. Jen aby nekompromisní soudce Šott nepodal podnět k trestnímu stíhání za lživou svědeckou výpověď.


Kristýna Kočí řekla "že Karolina Peake coby právnička připravovala pro Víta Bártu dokumenty typu vázací smlouvy na poslance" (tj. v případě odchodu ze strany zaplatit 7 miliónů Kč).

My uvažujeme: A teď, babo raď! Měla by dodržet vlastní dokument a zaplatit nebo nezaplatit a vysvětlit, že ten dokument pro sebe nepovažovala za závazný. To by si měl Nečas ovšem rozmyslet něco podepsat s takto nedůvěryhodnou osobou.


Poslanec Paroubek říká: Šel jsem po Malostranském náměstí a něco jsem ukazoval americkým turistkám, které šly na Hrad. V tu chvíli mě napadl nějaký člověk, který byl zjevně opilý. Jeho komplic si celou záležitost natáčel.

My uvažujeme: A to je taky důsledek zdražení vajíček. A to měl ještě Paroubek štěstí, na internetu se dokonce psalo, že náboj do pistole je dnes levnější než vejce.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments