Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Říjen 06, 2011


http://pravda-team.ru/eng/image/article/5/4/5/45545.jpeg

 

Vzkaz pro NATO: Přestaňte lákat chudé a nezaměstnané mladé muže z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu do svého odporného západního tažení do Libye, zastavte posílání těchto mladých lidí na smrt, přestaňte jim lhát o tom, kolik jim zaplatíte a přestaňte používat cizince k podněcování vašich děsivých, sobeckých,  ropných válek v Libyi. 

Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl mít nějaké slitování pro krysy, které zaměstnává NATO jako nájemné žoldáky (v rozporu s mezinárodním právem) v Libyi. Teď ale říkám těmto mladým mužům, kteří byli vlákáni do této pasti příslibem tisíců dolarů… že budou zabiti a pokud nebudou zabiti, vrátí se domů bez peněz.  V invalidním vozíku (najatém od NATO,  nepochybně za cenu obrovských splátek). Paralyzováni. NATO bankrotuje a tisícovky žoldáků v Libyi přestaly bojovat, protože už několik týdnů nedostaly zaplaceno.

Ve skutečnosti se celá věc má úplně jinak, než jak je to v těch nesmyslech, co NATO a jeho podplacená média vysílají. Když vás NATO nebo jeho kontraktoři kontaktují, říkají vám, kolik zaplatí za den, kolik zaplatí za týden, nebo za měsíc podpory svobody a demokracie v Libyi, obnovy národa a účasti v novém procesu modernizace, v němž budete mít do budoucna mnoho příležitosti pro perspektivní zaměstnání. Bavíme se o Libyi, jejíž systém v džamáhíriji byl,  je a bude nejdemokratičtější systém řízení, který kdy existoval,  a buďme upřímní, jejíž obyvatelstvo bylo nesmírně spokojené s vynikajícím životním standardem, který jim plukovník Kaddáfí zajistil

Co vám NATO neříká, že jakmile jste posláni do bitvy, zůstanete sami. Sami, protože NATO nemůže umístit vlastní pozemní síly v  Libyi (dobře, všichni víme, že to dělají, že vlády nekomentují zapojení svých speciálních jednotek, a všichni vědí, že rodiny jsou rovněž zavázány mlčenlivostí. Zeptejte se však stále rostoucího počtu britských rodin, jejichž blízcí zmizeli, zeptejte se rostoucího počtu amerických rodin. Pouze za tento týden bylo získáno 383 těl amerických speciálních sil a letců od libyjských úřadů z Ras Lanúf, kde 82. letecká divize utrpěla obrovskou a ponižující porážku, když bylo letadlo Hercules naplněné těmi, kteří byli posláni zabíjet, kompletně zničeno. Že to americký tisk nehlásil? Ale když jde do tuhého, utečou, a řeknou, že musíte postupovat, a že abyste dostali zaplaceno, musíte přece odvést nějakou práci.

Ha! Ha! Ha! Ha! Ha! Ha! Ha! Ha! Ha! Ha! To jste tak hloupí?

NATO vám neřekne, že nedostanete zaplacený jediný cent, v podstatě proto, že NATO nemá žádné peníze. Například v Británii  přednáší David Cameron svým občanům, jak mají zacházet se svými financemi, zatímco on sám vyhazuje při tomto vražedném imperialistickém dobrodružství dvě miliardy oknem, protože jeho přítel Sarkozy potřebuje levnou ropu k podpoře svojí ekonomiky, a protože zdědil vládu, která se smířila s tím, že uvede libyjskou opozici k moci, tak, aby NATO mohlo Afriku opět kolonizovat.  FUKUS (Francie, Velká Británie, USA) jsou však plaite. 

NATO vám neřekne, že jste posíláni na smrt touto necitelnou organizací, která má očividně nulovou úctu k lidskému životu. Jak jenom může nějaký muslim nebo křesťan pro tuto organizaci pracovat, je mimo logiku… je to jako prodáte svoji duši ďáblu.

Navíc, než vám NATO řekne něco jiného, drtivá většina Libyjců stojí za jejich legitimní vládou Džamáhírije, většinu těch, které nazývají krysami jsou cizinci, jako jste vy sami, kteří byli naverbováni z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu.

NATO vám neřekne, kolik z vás už je zabito. Libyjské ozbrojené síly jsou velmi dobře vyškoleni, lépe než speciální jednotky NATO, a jsou mimořádně dobře vyzbrojení, a mají prostředky, které jim vydrží několik desetiletí. 150 000 vašich bratrům,  kteří hnijí a páchnou v libyjských ulicích a zamořují libyjské písky svědčí o pravdivosti tohoto článku. Ano, je to odporná pravda. NATO k vám nemá žádnou úctu, jejich vojenští vůdci se vám smějí za zády, protože vaše smrt šetří životy vojáků ze Západu a političtí představitelé NATO dokonce ani neví, že existujete. V posledním týdnu zemřelo 7000 RATO žoldáků. Většina byla z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu.

Pamatujte si, že tím, že jste šli do Libye, bojujete jako žoldnéři pro zahraniční síly ve prospěch hamižných zemí FUKUS a jejich vlastní zájem – o ropu. Bojujete také proti dobrým muslimům a proti lidem, kteří budou právoplatně bránit svou zemi. Vy byste předali klíče lupiči, který přepadl váš dům?

Místo podpisu ďáblovi, který se vás snaží nalákat do této pasti, udělejte sami sobě a tisícům vašich bratrů laskavost: jednejte s verbířem tak, jako byste jednali s ďáblem. Udělejte to, co se patří. Nenechte sebe a svoji rodinu, aby byla znásilněna ze strany NATO.

Fotografie: Hádejte kolik z těchto lidí jsou Libyjci? Nebo spíš Pákistánci? Afghánci? Tunisané, Egypťané? V tomhle případě spíše přímo Britové  a Američané… Na stěně, rasistické odkazy pro Mummara Kaddáfího, jako černocha s banánem. Toto zpustošení slibuje Libyi se zbavit černochů. Obama, Cameron a Sarkozy to podporují.

Timothy Bancroft-Hinchey

Převzato z Pravda.ru

Překlad: Clair

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments