Pan Sociální karta Nečas

"Vedení ministerstva práce a sociálních věcí … v podobě minimálně tehdejšího prvního náměstka (Vladimíra Šišky) rozhodlo svévolně, rozhodlo nezodpovědně, rozhodlo proti vůli vlády," prohlásil Nečas. Konkrétní provedení, které provedlo tehdejší vedení ministerstva, vyrobilo neživotaschopný zmetek, který není opravitelný, a tudíž podle mého nejhlubšího přesvědčení nemůže pokračovat," dodal premiér. 

http://www.lidovky.cz/obsah-smlouvy-o-skartach-byl-dojednan-proti-vuli-vlady-rekl-necas-py9-/zpravy-domov.aspx?c=A130509_173943_ln_domov_hm


 b) Prosazené kroky 

 Elektronická sociální karta • V návaznosti na sjednocení výplaty nepojistných dávek v jedno výplatní místo je zřizována karta sociálních systémů, tzv. sKarta. Hlavním cílem zavedení karty sociálních systémů je větší účelovost a adresnost sociálních dávek a také modernizace celého systému. Zavedením sKarty stát na transferech dávek k příjemcům ušetří přes 200 milionů korun.

http://www.vlada.cz/assets/media-centrum/aktualne/Dva-roky-vlady-13-7-12_final.pdf


Ale Péťa o ničem nevěděl a nic netušil, oni ten úsporný úspěch, kterým se chlubil u dvouletého sumírování, vlastně celý pokazili. A vlastně to nebylo nic dobrého a šetřícího naše peníze, bylo to přece proti vůli vlády, viz vládní dokument. Každý tam vidí to zhnusení a odpor vůči celému projektu.

Převzato z Modré Šance

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments