WWII 2.0

Abych nějak shrnul a uzavřel diskuse, které se v posledních dnech rozhořely pod články týkajícími se 2. světové války ([1], [2]), prohlašuji, že naše novější historie nutně potřebuje modernizaci v duchu pravdy a pokroku tak, aby přestala sloužit minulosti, ale stala se nástrojem výchovy a poučení pro budoucnost. Historii třeba ji očistit od lživých nánosů komunistické propagandy a pohlédnout na ni zcela novýma zdravýma očima.


Nově bude historie 2. světové války vypadat zhruba takto: Válku rozpoutal Sovětský svaz, který chtěl ovládnout a zotročit svobodný svět. Třetí říše bránila Evropu před invazí barbarských komunistických hord z východu; přitom si obzvláštní čest a slávu vysloužily jednotky SS, které se barbarským komunistickým hordám z východu postavily s obdivuhodnou razancí. K žádným válečným zločinům na tzv. východní frontě ze strany německých vojsk (Němci velmi prozíravě napadli nepřítele na jeho vlastním území a převzali tak iniciativu) nedošlo a dojít ani nemohlo, protože všichni Rusové jsou komunisté a tudíž necítí bolest, nejsou schopni vyšších citů, takže se na ně lidská práva nevztahují. A vůbec komunismus je zlo a bolšány je třeba hubit všemi způsoby.


Po dobu pobytu německých osvobozeneckých vojsk na území Protektorátu Čechy a Morava zažívala naše země rozkvět a k žádné perzekuci domácího obyvatelstva nedocházelo; občasné kolaterální škody je třeba přičíst na vrub nutnosti čelit provokacím českých komunistických vlastizrádců. Skutečně černá hodina národa nastala s příchodem okupačních sovětských vojsk, která plenila, pálila, loupila, znásilňovala a vůbec si počínala s obzvláštní brutalitou. Před naprostou zkázou nás zachránila americká armáda, které se podařilo Rusy zastavit na linii Berlín-Rokycany a posléze je z Evropy úplně vytlačit.


Rudá armáda páchala příšerná válečné zločiny, které se s přehmaty civilizovaného Wehrmachtu nedají srovnávat (i těch šest miliónů židů mají na svědomí komunisté, protože nacisté jsou po novu také komunisté, to ví dnes každý, a kdo to neví, tak je tuplovaný komunista). V roce 1945 nás Rusové nepřišli osvobodit, ale okupovat, osvobodili nás Američané, kteří by válku bez problémů sami vyhráli a Rusové jen využili příležitosti k obsazení Evropy.


Nebo tak nějak.


Převzato z blogu Tribun

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments