Posluchej, Peťa, zje tlusty, drzy a arogantni


Tuž posluchej. Mně nevadi, že ses za naše penize v tym uřadě vyžral tak, že vypadaš jak bravek u koryta. To je tvuj problem. Ale blbe je, že se k lidem, keři tě plati, to znamena k lidem, keři v Česku robi a plati daně, chovaš drze a arogantně.

Svoji kamošce na uřadu, kera bere měsičně 30 klacku hrubeho, si přidal 273 klacku, to je take male přilepšeni za březen.


Viš, Peťa, my tady take prachy nemame. Ja mam nadpruměrnych 22 klacku. A to si piš, že 70% lidi nebere take prachy, jake beru ja. Ale kura, ani za cely rok nezarobim tolik, cos dal te děvuše za jeden den. Ale tuž dobra, asi robi cosik specijalniho. Ovšem tvoje vyjadřeni mě fakt vytočilo, kura.


"…dotyčna děvucha dře jak kuň, někdy aji dvanact hodin denně, někdy aji o vikendu a odměny byly vyplaceny za splněni mimořadnych a zvlašť vyznamnych pracovnich ukolu, třeba zařizeni cesty do Bruselu, připrava powerpointu pro NATO a vytištěni papiru pro tiskovku a zvlaště za vysoke a profesionalni nasazeni při ukolech mimo pracovni dobu…"


Tuž mily Peťa, cosik ti řeknu. Statisice lidi v teto zemi dřu jak koně, aby uživili sebe, babu a děcka, častokrat vic jak dvanact hodin denně, aby zaplatili daně a poplatky, kere furt navyšuje tvoja pseudopravicova vlada. Aby zaplatili najmy a hypoteky a eště každy den měli strach, že přileze exekutor a zebere jim barak, bo kajsik nezaplatili deset korun nedoplatku. Statisice lidi, keři robi a plati tebe a tvoje uřednice, ma vysoke a profesionalni nasazeni a robi aji mimo pracovni dobu. Ale věř mi, neznam nikoho, ale fakt nikoho, kery by dostal jako odměnu celoročni plat.


A to se nestydiš přiznat a omluvat se tim, že ostatni uřednici beru eště vic jak tato děvucha? Fuj!


Kdybys robil v sukrome firmě, neřeknu ani slovo. Ale robiš ve firmě, kera neni sukroma, platime tě my. A ty se k nam chovaš, jak k uplnym blbcum.


Vzpomeň si na nas, až budeš chalovat chlebičky. Su tež z našich peněz.


Zje tlusty, drzy a arogantni. Stydim se za tebe.


FUJ!

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments