Pražaci okradaju Pražaky a Pražakum to nevadi

Červenec 25, 2012

Tuž představte si, že za vama dodom dojde městsky zastupitel nebo městska zastupička a ukeca vas, že když zaplatite 700 Kč za modru čaru okolo vašeho vlastniho baraku, tak na tym zarobite, bo u vas už nikdy nezaparkuje vaš sused z vedlejši čtvrti. No ja, ale ten zastupitel je sviňa a to same nakeca aji vašemu susedovi. A všeci, bo su hlupi a maju radost, že vam sice scipla koza, ale susedovi scipnu dvě, s tym suhlasi a vyplaznu prachy z kešeně. Fajna dyskuze je třeba tu.


Co fčil?


Tuž to je jednoduche. Zaplatili ste raz, a od fčilška už budete platit furt. Za co? Za to, že vam jakysik kokot namaloval modru čaru okolo baraku. Myslite se, že vznikly nove mista na parkovani, bo u vas fčil neparkuju ti hajzli odvedle? Na to zapomeňte. Realita je taka, že platit budete furt do skonani světa. Misto na parkovani stejně neni, a navic, když potřebujete zajet za babku a dědkem vedle do ulice, tak se objevi unyformovany cyp, ktery vas sice neochrani, ale obere vas dokonale, odtahne vam karu a napaři taku pokutu, že se vam modre čary objevi aji za ušama.


Tuž, uživejte se svojich modrych zon. Kdysik to začalo to v Praze1, aby partyja nejezdila do centra autem, když všude se da metrem a pěšky, že? Jenže dneska tym Pražakum ani nepřide divne, že cela Praha už je modra. A su aji taci, keři budu taku zlodějnu obhajovat, aji kdyby cely svět byl pomalovany modře.


Pan buch s vama…


Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments