Premiér Nečas – odborník na zaměstnanost

Včera jsem v TV po delší době sledoval,,jedničku " naší politické scény pana Nečase. Byl to hvězdný pokus o "podporu nezaměstnaných".Jeho slova – najdi odvahu, na trhu díru, začni podnikat a další pohádky. Je zajímavé, že nám to pan Nečas nepředvede sám a již 20let se nechá živit státem. A jak ho tak pozoruji, nemám pocit, že by trpěl depresí z toho, že už mu stát vyplatil více jak 20milionů a není za ním vidět za korunu práce.


Je vidět, že vůbec nechápe nebo nechce pochopit reálnou situaci. Neustálé žvanění o ,,debyrokratizaci" podnikání (byrokracii samozřejmě neschvaluji-vysvětlení pro nějakého modrého ptáčka nebo Topáka) a rychlejších odpisech jako o největším léku na nezaměstnanost mne dokazuje pouze jedno – že je absolutně nekompetentní a neví o čem mluví. Řekl bych, že jeho největší problém je právě v tom, že v životě nepracoval a nemá vůbec tušení o výrobě a činnostech ve kterých vznikají skutečné hodnoty.


Neustále nám opakuje, že stát tu není od toho, aby vytvořil pracovní místa. Samozřejmě, že vykradený a rozprodaný stát nic vytvářet nemůže. Celá tato situace je výsledkem nesmyslných privatizací, které byly provedeny na základě ještě nesmyslnějších teorií odborníků typu "profesor" Klaus a jemu podobní. Jediným řešením je naopak hlavní role státu, který musí řídit tyto procesy a vlastnit strategická odvětví průmyslu. Dojde tím asi ke "zpomalení" vývoje (nebudou přibývat dolaroví milionáři), ale je to cesta, jak se vyhnout sociální katastrofě. Prvním krokem však musí být výměna nynějších (j)elit, které nám vládnou. Tak jako tak nás čekají krušné chvíle, které jsou však výsledkem nesmyslného vládnutí absolutně bezcharakterních asociálů, nemajících v životě jiné hodnoty než hrabání peněz do roztrhání těla.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments