ProAlt: Přijďte s námi zatknout vládu!

http://www.proalt.cz/wp-content/uploads/2011/09/proalt-logo-300x204.jpg


Vážené sympatizantky a sympatizanti ProAltu,


v pondělí 19. 3. se od 17 hodin bude na pražském Klárově (dostanete se tam metrem A nebo tramvajovými linkami 12, 18, 20, 22 – stanice Malostranská) konat protestní akce proti vládě Petra Nečase, kterou pořádá ProAlt ve spolupráci s dalšími občanskými iniciativami a odbory. V týdnu od 19.3. by mělo dojít k vyvolání hlasování o nedůvěře vládě, ale my jí, jako občané a občanky této země chceme vystavit stopku bez ohledu výsledek tohoto hlasování. A protože si nedá říct po dobrém, hodláme ji občansky zatknout.


Vláda Petra Nečase je nejhorší českou vládou v naší polistopadové historii. Její politika ohrožuje elementární soudržnost a fungování celé společnosti. Vláda postupně útočí na státní zaměstnance, lékaře a zdravotníky, policisty a hasiče, nezaměstnané a zdravotně postižené, studenty i jejich učitele. Zvyšováním nepřímých daní přenáší veškerou tíhu problémů na občany a zcela pomíjí zapojení podnikatelské a především finanční sféry do jejich řešení.


Pomocí škrtů a asociální daňové politiky vláda provozuje výtah, který sváží více a více lidí společensky dolů – blíže chudobě a nejistotě při pohledu do budoucna. Pomocí tzv. reforem přitom provozuje výtah peněz s opačným směrem pohybu – velký kapitál privatizuje finance z veřejných rozpočtů a bohatým lidem jsou snižovány daně. Veřejné se stává otrokem soukromého.


Přijďte podpořit náš protest a šiřtě tuto zprávu i mezi svými známými!


Přijďte ukázat, že společnost se škrtnout nedá!


Přijďte pomoci zatknout vládu!


http://www.proalt.cz/?p=3218


www.proalt.cz


info@proalt.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments