Puch se šíří z hradu

To, že se naše drahá vlast dostává na kolej nebezpečně vedoucí k výhybce na odstavnou kolej nové totality, není pro jedince s elementární představivostí žádná velká novina. Pro ty trochu optimističtější, kteří ještě chovají nějakou naději, čas sladké nevědomosti a iluzí skončil právě dnes.

Prezidentská kancelář s Klausem včele semkla své šiky a vyrazila bez skrupulí do boje za čistou společnost bez skvrn homosexuálních prasáren a zvrhlostí. Mediální trouby hlásí pohyb na bojišti a prostorem poletují promluvy prezidenta, jeho pohůnků z hradu a provařeného nácka, který má aktuálně na starosti personální politiku na ministerstvu školství. Celý tento povedený spolek nejdříve národu sdělil, že podporovat homosexuály nepatří k nóbl tónu nezadlužené reformní společnosti. Toto směřovalo hlavně do vládních řad, odkud se heretici vyrojili v osobách primátora Prahy a kandidáta na pravicové svatořečení Borise Šťastného. Tento hrozící ukazováček (nebo prostředníček – zaleží na Vaší preferenci) způsobil zvednuté obočí u velvyslaneckých misí hostujících v Praze. Přeci jen se pohybují ve hlavním městě republiky, která se oficiálně nestará o názory, chování a promluvy svých občanů, pokud ty nepřekračují zákon. Nu, a jak tito občané vybíjejí své sexuální pudy je v takovém zřízení opravdu mimo obsah veřejných debat. A v tom to právě je – veřejné osoby se musí v těchto tématech chovat pouze a jen podle floskule zákona "Co není zakázáno, je dovoleno" (a tolerováno dodávám). Prezident se svými vlezdoprdelky překročil toto pravidlo par excelence.

Páni a paní velvyslanci dali hlavy dohromady a provedli akci v Čechách neslýchanou. Jako osoby vybavené podílem na státní moci (byť cizí) důrazně odmítli prezidentovy etudy a vyjádřili podporu homosexuálním zvrhlíkům. Kníže se probral, prezident zatíná pěstičky, co že si to ti velvyslanci dovolují k jeho majestátu a k jeho státečku. Pozdvižení je z toho všeho na našem dvorku, že i Sultán s Tyrlem si přestali lízat kulky a zírají. Myšky se houfují a malí velcí cítí příležitost se zapsat do toho správného seznamu. Jako první, kdo takto opět pronikl na stránky médií, je fackostroj Miroslav Macek. Gratulujeme mu k nepromarněné příležitosti. Máme ji ostatně teď všichni, ale ne všichni na to máme na rozdíl od zubaře-nakladatele žaludek.

Shrnuto a podtrženo, prezident se dnes s plnou parádou zařadil po bok nových fašistů a vůbec se za to nestydí. Ba naopak, svým vybraným chováním a přesnými větičkami láká pod svá křídla občanstvo, které jak je známo, má mozeček dočista, ale dočista vymytý a věří všemu, co z pozlacených úst vyjde. Veškeré protesty jsou umně umlčeny nebo zmanipulovány prostřednictvím vděčné obce novinářské.

Vyhýbka je za námi, jedeme z totality komunistické do totality fašistické, kde půjde o zobák každému, kdo nebude vyhovovat předem daným pravidlům. A bude úplně jedno, jestli bude zařazen mezi nevyhovující vlastním rozhodnutím,nebo osudem. Kdo se prezidentovi znelíbí, bude muset z kola ven.

Před pár lety by prezidenta ani nenapadlo se nějak rozhovořit na téma homosexuality a riskovat roztržky. Dneska už si troufá, puch se šíří z Hradu.

 


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments