Smetana na útěku – My všichni jsme Smetana…

Vážení přátelé,


jak pravděpodobně víte, Roman Smetana neuposlechl výzvy soudu a nenastoupil k výkonu trestu, který mu byl uložen. Z podnětu soudu po něm bylo policií vyhlášeno celostátní pátrání a v případě dopadení mu hrozí další trest za maření výkonu úředního rozhodnutí.


V této situaci nám nezbývá, než trvat na názoru, že Roman Smetana se nedopustil ničeho nezákonného a že čin, za nějž byl soudem potrestán, byl vyjádřením jeho postoje a svobodného názoru.


Dělat to můžeme v zásadě dvěma způsoby:


  1. (Pokud jste to zatím neudělali) podat podnět pro porušení zákona ministrovi spravedlnosti (vzor ke stažení na našem webu)

  2. Dávat veřejně najevo osobní solidaritu s Romanem Smetanou


Pokud jde o první způsob vyjádření, nenechme se odradit tím, že ministr zatím nereaguje. Jednak může svůj postoj sám změnit, protože se blíží volby a ODS hrozí, že se jí případ Smetana vrátí jako bumerang, jednak ministrem být v řádu měsíců nemusí a kauzu R. S. bude z jeho židle posuzovat někdo jiný.


Solidaritu můžeme veřejně projevovat tím, že se s R. S. viditelně ztotožníme a budeme tak působit na své okolí, ale i na ty, kteří by nám všem nejraději zavřeli ústa. Minule jsem vyzval k tvorbě lepší grafiky než je ta, kterou jsem vytvořil já, žádný návrh jsem bohužel nedostal. Musíte tedy vzít zavděk tím, co je k dispozici na našem webu v sekci „pro stažení“. Jsou to tři typy samolepek a stojánků na stoly:


  • Přátelé Romana Smetany (ve dvou variantách)
  • Sedím za Romana Smetanu
  • Pomáhat a chránit – jsem Roman Smetana

Od jednoho člena našeho společenství jsme dostali skvělou nabídku na tisk samolepek zdarma. Dovolil jsem si to poněkud přibrzdit, takže nabídka zní na zaslání archu či archů samolepek (na jednom archu bude 12 – 15 samolepek – podle druhu), eventuálně archu stojánků (3 ks), za režijní cenu + poštovné.


Máte-li zájem, specifikujte prosím požadavek  ve formátu DRUH SAMOLEPKY (EV. STOJÁNKU)/POČET ARCHŮ a zašlete jej na tuto e-mailovou adresu (prosmet@email.cz). Následně vám sdělím cenu a číslo konta, na něž poukážete příslušnou částku. Po jejím obdržení vám bude požadovaný tisk zaslán na udanou poštovní adresu.


Současně bych chtěl upozornit, že samolepky používáte na svou osobní odpovědnost a v žádném případě vás nevyzývám k tomu, abyste je vylepovali na místa, která k tomu nejsou určena. Doufám, že mi rozumíte.


S pozdravem a přáním, aby nám ta vláda už konečně padla


váš Milan Daniel

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments