Spor o autorská práva k amnestii

Náš bývalý prezident, tč. již v důchodu, který, ač se nenudí a angažuje se ve svém vlastním institutu, pořád tvrdošíjně trvá na svém autorství amnestie. Jako například nově zde. Možná by už konečně OSA, nebo nějaká jiná láskyplná organizace, mohla zaregistrovat jeho autorská práva na amnestii. Nebo možná také patentový úřad, bera zároveň v potaz privatizaci. Pak bude konečně, jednou provždy klid a žádné pochybnosti. Tak nějak mám pocit, že tato skladba od skupiny Olympic z roku 1981 ten Klausův životní postoj a styl, vcelku pěkně vyjadřuje…

 

Zde si k tomu klipu můžete přimyslet obrázek. Sedí jak hrnec na …


"Já odmítám zásadní debatu o tom, co se všechno poztrácelo. Diskutujme hlavně o tom, co se získalo, co se všechno udělalo, a o tom, že transformační proces přechodu z komunismu ke svobodné a tržní společnosti je u nás mimořádně úspěšný."

Zdroj: iDnes


Jak to s tou odpovědností za naší slavnou amnestii, kde v současné době jde již prakticky o h… dopadne? A vůbec, jak to dopadne vlastně se vším? Vzor pro chování a mentalitu Českého národa můžeme najít třeba zde, v níže uvedeném videu. V podstatě to symbolizuje průběh všech Českých kauz a průserů. Neboli obrazně řečeno, na tomto principu to funguje v našem státě:


 

Pokud se někdo, nedej bože, náhodou začne hlásit a má tendenci něco sdělit, tak to může vypadat takto: 

Pouze si to stačí obrazně přenést do politiky, vlády, sněmovny atd.PS: Je fascinující jak někteří hudebníci dokážou vystihnout ve své době nějaký jev, či postavu z budoucnosti. Budiž země lehká bubeníkovi Olympicu Milanu Peroutkovi.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments