Sýrie – co je ve hře?

Leden 29, 2012


To, co probíhá na Středním východě, je začátkem něčeho mnohem většího, a to zachvácení prostoru od kalifornských břehů po Kamčatku satanistickými hordami NATO, řízenými pochmurnou a zlověstnou klikou, která krouží kolem Bílého domu. Vane na nás smradlavý dech třetí světové války.


Třetí světová válka už na sebe nechává dlouho čekat, a zdá se, že bude opět spočívat čistě na bedrech osy FUKUS (Francie, UK, US a Izrael). Předpokládalo se, že druhá světová válka byla válkou, která skoncovala se všemi válkami na světě. Třetí světová válka má skoncovat se světem. Dokud tu byl Sovětský svaz, USA a studená válka, geopolitická situace byla vyvážená.


A dnes? Dnes tu máme dopad toho, že se Sovětský svaz rozhodl pokojně se rozpustit, jak umožňovala sovětská ústava. Mnoho států tak učinilo legálně, Gruzie nikoli, Ázebajdžán také nikoli. Dnes se na nás valí obrovský problém vyvstávající z nerovnováhy vytvořené dobrovolným rozpuštěním SSSR a arogancí dřívějšího nepřítele, který se prohlašuje vítězem bez boje. Na co osa FUKUS zapomněla, je to, že výsledkem vojenského výpadu proti Rusku může být masivní vojenská odpověď. Vzpomeňte si na Gruzii. Kdo vyhrál? Kdo prohrál?


Možná právě nyní uvidíme, jak dopadne vyhrožování satanistických hord NATO a osy FUKUS. A uvidíme, na čí straně bude stát mezinárodní společenství.


Dámy a pánové, hra je rozehrána. Samozřejmě to nemá naprosto nic společného s etikou a morálkou. V Saúdské Arábii může být žena ukamenována proto, že byla znásilněna, a USA a osa FUKUS si potřásají ruce se šejky, večeří s nimi, nabízejí jim všechny požitky svých měst, a neukradnou jim peníze, jako je ukradli Libyi.


Sýrie je prvním políčkem této hry. Podívejme se na rozhovor s politickým analytikem Dr. Talebem Ibrahimem s Al Manar TV z 23. ledna 2012. V tomto rozhovoru Dr. Ibrahim ukazuje, o co jde, zejména: "Máme tu komplot proti Sýrii, který je prvním krokem v komplotu proti Íránu. Arabská liga je koupena Západem, jak již dávno řekl Kaddáfí. Arabská liga chce řešit otázku Sýrie stejným způsobem jako v Libyi."


A přidává šokující zprávy:

"Ano, jsou tu vnitřní záležitosti a jsou tu vnitřní motivy, ale zahraniční faktor hrál v této krizi hlavní roli. Pokud však mluvíme o mezinárodních rozměrech, a že tato krize se již stala mezinárodní, tak co má znamenat to, že francouzská tajná služba trénuje ("uprchlíky") ve Wádí Chalíd (Libanon) na pouliční boje, v používání v Izraeli vyrobených střel "Inerka" a pokročilých bojových technikách…


Co má znamenat, že Erdogan a jeho tajná služka a tajné služby zemí NATO financují tábory, kde provádějí výcvik syrských ozbrojenců vydávaných za humanitární uprchlíky, v Turecku a v oblasti Eskanderon, a co má znamenat (to jsou zprávy, o kterých se zmiňujeme na Al Manar TV, a doufáme, že vyvolají patřičné znepokojení), že velká část libyjských chemických zbraní byla převezena na turecké území, a předána do rukou povstalců, a zároveň s tím byli převezeni libyjští bojovníci do Sýrie, a mimochodem, nějací libyjští bojovníci již byli na syrském území zabiti…


Takže jsou tu přípravy na velmi nebezpečnou a velkou akci, a když Davutoglu (pozn.: turecký ministr zahraničních věcí) přiletěl do Libanonu (jak jsme slyšeli z jistých libanonských zdrojů), řekl: "Na konci měsíce očekávejte velkou událost nebo dramatické změny v Sýrii", a já očekávám, že tyto gangy dostanou povolení zahájit svou činnost, a možná použít chemické zbraně, a když je použijí, budou se pokoušet obviňovat syrskou vládu, a budeme tu mít nový scénář, podobný iráckému nebo libyjskému scénáři. Nynější problém je, že arabský svět a Arabská liga, vedená Katarem, nejsou součástí krize ani součástí jejího řešení, jak je jasné z Addábího zprávy a prohlášení, a mimochodem, Addábího prohlášení je v rozporu s prohlášením generálního sekretáře AL, neboť ten říkal, že extrémní násilí použité vládou vedlo k dalšímu násilí. Addábí řekl jasně, že tam jsou ozbrojené skupiny, které útočí na syrskou armádu a nutí ji na útoky odpovídat, Addábí řekl, že tam není přímý střet, nějaké rozdělení, že množstí násilí pokleslo, a že řešením je okamžitý dialog mezi syrským vedením a opozicí…"


Shrneme-li to, Západ se opět chystá provést operaci pod falešnou vlajkou, podobně jako to udělal v Iráku a v Libyi, aby vtrhl do Sýrie. V následujících dnech plánují vyhlásit, že syrská vláda použila chemických zbraní proti NATO-satanistickým teroristům, aby ospravedlnili válku. Stejně tak se připravují provést operaci pod falešnou vlajkou, aby obvinili Írán.


Buďme pozorní. Osa FUKUS je stejně důvěryhodná jako heroinista před ukončením léčby, a pro mezinárodní společenství udělala asi tolik, jako ze strany NATO podporovaní výrobci heroinu v Afghánistánu pro naše děti.


Převzato z Pravda.ru

Překlad: Jan Kristek

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments