Tři postřehy k vydávání Parkanové

1. Není možno během dlouhých jednání v poslanecké sněmovně omezit výdej alkoholických nápojů v kantýně a také v okolí parlamentu? Miroslav Kalousek s přibývajícím časem byl čím dál agresivnější, primitivnější a sprostější, a hlavně se mu čím dál tím víc lámal jazyk a jeho výroky ztrácely smysl. A sakra, asi mě čeká žaloba.


2. Funkcí poslanecké imunity je podle mého selského rozumu ochrana poslanců před politickou perzekucí. Pokud pan Kalousek a politici, kteří hlasovali proti vydání Vlasty Parkanové k stíhání, tvrdí, že k něčemu takovému dochází, ať jasně řeknou, kdo za tím stojí. Jen idiot by tvrdil, že zde politiky pronásleduje nějaký osamocený policejní vyšetřovatel. A že tento jeden policista vytváří policejní stát. Nepodezírám ministra a poslance z totální idiocie, tudíž chci znát jména, která za tím jsou. A nebo nejde o politickou perzekuci a je zde hájen jen kamarádíček kriminálníček. Možná aby při vyšetřování moc nežvanil.


3. Ve Sněmovně padaly různé výroky o estébáckém či policejním státu. A není to nic nového, slyšíme je už několik týdnů. A to z úst jednoho z nejvyšších představitelů našeho státu. Zvláštní. A ještě zvláštnější je fakt, že ministr, který  šéfuje policii, stále mlčí a svůj resort nehájí  … Je Kubice neschopná loutka nebo je na  nařčení něco pravdy? V obou případech je to na okamžité odvolání.


Převzato z Modré Šance

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments