Útok na Írán odstartuje III. světovou válku

Březen 15, 2012Po neoprávněném zásahu jednotek USA a NATO v Libyi, který vyvrcholil brutální vraždou Kaddáfího a absolutním chaosem v zemi se pro celý, sionisty ovládaný Západ otevřela možnost vést vojenské operace proti kterémukoliv svrchovanému národu. Jednoduše řečeno, jestliže se národ nechová dle představ židovského světového řádu – je jako muž čekající na popravu. Svět se nyní bojí 3. světové války, jelikož titulky novin jsou zaplněny informacemi o hrozícím útoku proti Iránu ze strany Izraele a jejich zámořské kolonie USA.


Mašinérie židovské propagandy v USA nepromrhá ani jedinou možnost označovat íránský jaderný program jako zástěrku pro výrobu jaderné zbraně, kterou údajně Írán bude mít "funkční" během několika měsíců. Například "Jewish Policy Center", jedna ze stovek židovských lobbistických skupin v USA, rozšiřuje zprávu s jasným důkazem toho, že Irán buduje jaderný arzenál.


Židovský vůdce neokonzervativců – William Kristol, vystoupil v jednom z nedělních pořadů TV stanice Fox News a neustále chrlil židovský nářek o tom, jak má Amerika povinnost zasáhnout a zastavit íránský jaderný program. Wiliam Kristol: "Zdá se mi, že Spojené Státy mají povinnost jednat a nepřenechávat to na Izraeli."


Nadále všudypřítomný Žid profitující na válce – Jeffrey Goldberg, jehož každodenní práce spočívá v ládovaní gojimských Američanů do pytlů na mrtvoly, vystoupil v pořadu Bloomberg News a řekl, že Obama musí zachránit Izrael před Iránem.


Íránský prezident Mahmúd Ahmadínežád v reakci na sionistické volání po válce  prohlásil, že jako reakci vypustí na Tel Aviv své rakety Qader s plochou dráhou letu a pokročilou technologií vyhnutí se protiraketové obraně. Hrozí také zablokováním Hormuzského průlivu, skrze který proudí asi 40 % světové produkce ropy. Žádné reakce typu "zkuste to a použijeme jadernou bombu" nezazněly.


Zbigniew Brzezinski, jenž nyní upadl v nemilost kvůli svým proti-sionistickým rádcům, stále dokola hlásá, že útok na Irán zčtyřnásobí cenu ropy v USA, a že v celém Perském zálivu opět vyvolá konflikt: "Můj názor je takový, že nepotřebujeme eskalovat nepřátelství k Iránu, jelikož to znovu zažehne problémy v Iráku, rozpoutá to konflikt v celém Perském zálivu a zvedne ceny ropy dvoj, tří až čtyř násobně."


Konflikt v Perském zálivu je momentálně ve stavu příprav. V únoru vypustil New York Times (vlajková loď židovské propagandy v USA) zprávu, že Pentagon začal shromažďovat vojáky v oblasti Perského zálivu. V reakci na to Čína a Rusko (oba spojenci Iránu) prohlásili, že útok na Irán bude mít vážné následky.


Vážné následky však zřejmě nezajímají židovské válečné štváče v čele s neokonzervativci, kteří prostě neustoupí. Již přes 60 let a především od 11. září nás židovští neokonzervativci vedou jen do chaosu a zbytečného krveprolévání. Co snad zbylo z šance na rozumnou domluvu a harmonii mezi svrchovanými národy, má být nyní zašlapáno útokem na Irán. To může a zcela jistě bude znamenat 3. světovou válku.


Hlas Ameriky uvedl, že podle čínských zdrojů z let 2011 je Írán druhým největším dodavatelem ropy. Nicméně Irán novými sankcemi opovrhuje. USA a Izrael uvedli, že pokuď tyto sankce nebudou účinné, tak je tu možnost vojenské invaze. To je záhadné generálu Zhang Zhaozhongovi, profesoru z čínské univerzity obrany, protože jasně vyjádřil, že Čína se nebude zdráhat pomoci Iránu i v případě 3. světové války, pro zájmy své země, a to i do takového rozsahu, že by bylo absurdní podpořit světovou válku. Rusko je další spojenec Iránu s podobným přístupem jako Čína vůči Teheránu.


Televize a internet se hemží názory, že příjde konec světa – jak bylo předpovězeno. Lidé se nechají takto zmanipulovat a živit se představami o tom, co předpověděl mayský kalendář a nebo nějaký duchovní či astrologie, ale já v tom vidím jen uměle vytvářené informace, aby lidé neprozřeli a neviděli, co se opravdu děje. V pásmu Gazy dnes a denně umírají lidé po náletech Izraele, dokonce to vypadá, že si testují svoje zbraně, které chtějí v krátké době použít proti Íránu. V Afghánistánu létají americké drony – bezpilotní letadla, která vyvražďují civilisty, stejně tak i v Somálsku a Jemenu. Libye byla jen první krok, jak získat velmi bohatý region na ropu a plyn – což zabrání deficitu, který bude vytvořen ve válce proti Íránu.


Írán se svými 70 miliony obyvateli je státem, který žádnou válku nevyprovokoval a všechny jeho občanské války byly vytvořeny západem. V roce 1980 Saddám Husajn vtrhl bez provokace do Íránu a chtěl ovládnout íránský, na ropu bohatý region Khusistán a klíčové, vodní zásobovací cesty. Výsledkem války Irák-Írán (1980-1988) byla nejdelší a nejničivější konvenční válka století. Zemřelo přes půl milionu Íránců. Tato válka "rozčílila" Ameriku, ale hráli na obě dvě strany. Na jedné straně podporovali Irák penězi, technologiemi a informacemi včetně satelitních fotografií při bombových útocích na Írán.


Američané pomohli Husajnovi sehnat zbraně tím, že mu dali zemědělské půjčky a na státy ze Zálivu tlačili tak, aby mu půjčily miliardy způsobem, že mohl ze západní Evropy, Číny a Ruska kupovat zbraně. Americké ministerstvo obchodu vydalo licence pro export materiálů pro irácký program zbraní hromadného ničení. Pokračovali v podpoře i poté, co zjistili, že Irák používá chemické zbraně proti Íránu. Imperialistická tradice také žádá udržení regionální balance moci, takže Amerika vyzbrojila i Írán. Udržovala se balance tak, aby žádná mocnost nedominovala nad svými sousedy, proto válka trvala tolik let. Z historie by se lidé měli poučit, ale v případě některých "lidí", dá-li se to tak říci, to nejspíše neplatí.


Má USA strach z toho, že iránští vědci učinili pokrok ve zkoumání uranu a bojí se, že Írán vytvoří nový zdroj energie, který by z ekonomického hlediska byl mnohem levnější, účinější, a tím by giganti přišli o své peníze? Nebo Írán se svými nejlepšími vědci ve světě učinili objev, který nám není znám? Víte, že za posledních 8 týdnů bylo zabito již 5 íránských vědců, kteří se na pokroku podíleli?

Co si o tom myslíte Vy? Chce lidstvo válčit? Podle mě nechce. Chtějí to lidé, pro které životy jiných nic neznamenají a jednou to můžete být i vy nebo vaše děti. Co je na tom nejhorší? Že s tím nemůžeme nejspíš vůbec nic udělat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments