Domů » V Asturii vypukly ostré boje mezi horníky a policií

V Asturii vypukly ostré boje mezi horníky a policií

by Oldthinker
0 komentáře

Nekompromisní protesty osmi tisíc horníků poté, co vláda zrušila dotace na těžbu uhlí

I takhle se protestuje. Okupační stávka, 60 zátarasů na silnicích, pomalu jedoucí konvoje automobilů. A policie stříli do horníků gumovými projektily…


Více informací zde

Námět: Martin Kopecký

Může se vám také líbit

Zanechat komentář