Vepřové lety

Nekonečný příběh zpřísňování prohlídek na letištích dospěl až do stádia svlíkacích scanerů. Drahá a potencionálně nebezpečná zařízení však ukazují i ty nejmenší podrobnosti na těle pachatelů, co to povídám, pasažérů, včetně velmi intimních partií, což se samozřejmě mnohým nelíbí.

 

Svérázný způsob protestu zvolila německá Pirátská strana. Její aktivisté se chtějí hromadně promenádovat nazí po německých letištích, vedeni velmi logickou myšlenkou: „Nemusíte nás skenovat, už jsme nazí". Bohužel akci na Düsseldorfském letišti už nestihnete, začala dnes ve 14:00.

 

 Zajímavé oddělení

 

Já jsem naopak zaujal k úmyslu naší globální vrchnosti velmi pozitivní stanovisko a mám v úmyslu tuto dojemnou péči o naši naši bezpečnost komerčně využít. Hodlám prodávat velkým leteckým společnostem obchodní postup Vepřové lety®, který učiní podobná bezpečnostní opatření zcela zbytečnými. Cestujícím bude navrácena jejich lidská důstojnost, ušetří čas, zpříjemní si pobyt na letišti a to vše bez snížení bezpečnosti letu. Aniž bych zabíhal do podrobností, pokusím se vysvětlit princip mého revolučního řešení.

 

Každý cestují Vepřovým letem® bude povinen přijít na letiště na lačno a tak, aby jeho check in procedura mohla být dokončena minimálně jednu hodinu před odletem. Poté se odebere do speciální uzavřené restaurace, kde bude povinen, pod dozorem přísné ochranky a průmyslových kamer, zkonzumovat alespoň jedno připravené jídlo a vypít podávaný nápoj. Jídla budou výhradně na bázi vepřového masa z ekologických chovů, pečený bůček, přírodní řízek, jelito, ovar, jitrnice, prdelačka, škvarky, tlačenka a podobně. Budou podávány výhradně alkoholické nápoje a cestující budou před nástupem do letadla zkontrolováni, zda mají v krvi alespoň 0,5 promile alkoholu.

 

Detekční zařízení, pečené vepřové koleno

Detekční zařízení, pečené vepřové koleno 

 

Záznam konzumace vepřového pasažérem bude zpracován ve speciálním patentovém softwaru GutChlamst® (aktuálně ve verzi 1.0), který prozradí případné hluboké emoce, spojené s konzumací předkládaných poživatin. Podezřelí jedinci budou bez drakonických opatření přeřazeni na normální let. Tímto se cestující jednoznačně přihlásí k evropské civilizaci, jejím myšlenkám, historii a hodnotám.

 

Je statisticky prokázáno, že konzumace vepřového masa a pití alkoholických nápojů snižuje pravděpodobnost teroristické činu až o čtyři řády. To významně převyšuje účinnost jakýchkoli představitelných bezpečnostních opatření, prováděných dnes známými technickými prostředky, snad s výjimkou pitvy pasažéra (řešení příliš nákladné). Jediným reálným nebezpečím tak budou státní bezpečnostní složky, které si občas posílají výbušniny v zavazadlech nic netušících cestující.

 

Ovšem nejdůležitější vlastností obchodního postupu Vepřové lety® je jeho lidsko-právní rozměr. Nikdo samozřejmě nebude nucen k použití takto označených linek. Věřím však, že zrychlení a zpříjemnění letištních procedur a zejména důstojné zacházení zajistí dostatek vděčných pasažérů. Pokud budou bezpečnostní opatření eskalovat stávajícím tempem, dojde za krátko i na kontrolu tělních dutin, nakukování pod předkožku (u některých), výplach žaludku a krystýr, což jistě ovlivní i cestující, kteří vepřové neradi a alkohol konzumují jen v rumových pralinkách.

 

Převzato z blogu Nautilus

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments