Zachraňte anonymni dyskuze, bo jinak 1.11. končimMila křišťalova dupo. Tym, že znemožniš dyskuzi pod člankama o spoluobčanach, tvrdě robicich na zbirani šrotu, z nich ještě nezrobiš slušne lidi.


Ten svět je jakysik divny. Když v Iranu jakysik cyp čoruje, useknu mu hnatu. Když v Česku jakysik cyp blbě dyskutuje, useknu hnatu s perem všeckim ostatnim. Tu mi cosik nehraje. Asi potřebuju šefove iFčil omezit navštěvnost, bo nestihaju platit cenzory.


Na druhu stranu uznavam, že nove pravidla budu mět plno vyhod (pozn. pro neinformovane: od prvniho listopada bude každy dyskuter povinny uvest meno, přijmeni, meno mamy zamlada, rodne čislo, čislo but a čislo IQ, stav a homosexualni orientaci, heslo do učtu a heslo do fejsbučku).


Server Mlada Fronta Fčil to oduvodnil: "K přechodu na skutečná jména přistupuje řada serverů a nastal čas, aby k tomuto kroku přistoupil i náš server." Tuž to ma logiku. Tu samu logiku, jako když minyster dopravy řekne: "Poplatek za dalnični nalepky se zvyšuje o 300 korun, bo se už dva roky nezvyšoval." Škoda, že se ty naše řidičske lopaty nezeptaju, jak je možne, že egzystuju země, kere žadne dalnični nalepky nikdy neměly a nikdy mět nebudu…"


Je fajne, že konečně bude možne propojit jmena dyskuteru s učtama na fejsbučku. Tym vznikne přistup k seznamu všech jejich FB kamošu. A to se može hodit. Jak bude mět jakysik cyp pod mojim blogem hlupe kecy, podivam se, co je to za chuja a zeptam se jeho kamošu, čemu se kamoši s takym indyvyduem, kere ma IQ menši jak vaha švarne beskydske děvuchy. A bude po ptakach.


Obyčejny dyskuter si naštěsti neuvědomuje, že "…poskytnutím údajů k registraci souhlasí s tím, aby MAFRA ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., údaje zpracovávala, a to za účelem jejich interního využití, jakož i pro markentingové účely své vlastní a/nebo osob, které MAFRA přímo či nepřímo ovládá, či které společnost MAFRA přímo či nepřímo ovládají či jinak patří do majetkového společenství MAFRA."


Kdyby si to dyskuter byl byval uvědomil, tak by tu byl byval nikdy nevlezl.


Do skupiny MAFRA patři třeba server Jobs.fčil.cz, A to je fajne, ni? Jak budu potřebovat zaměstnat noveho haviřa, zjistim si zpětně, jake ma nazory. A kdyby to nahodu byl jakysik oranžovy komunystycky magor, navic organyzovany v odborach, tuž ten poleti ještě předtym, než překroči brany fabriky. Seznamy občanu, prolinkovane s jejich nazorama. To je cosik, o čem se onkelovi Hytlerovi ani nezdalo.


Dalši vyhodu je, že fčil se budu moct v tomto statě konečně citit naprosto bezpečně, bo z ulic zmiznu nebezpečne indyvidua. 


Kdysik, když jakesik hovado schvalovalo narodni socijalizmus nebo komunystycky socijalizmus, nebo popiralo genocidu Indyjanu, Armenu, Žydu, kulaku, polskych intelektualu, křovaku a dalšich, tak policajt musel valit za provajdrem a hrabat se v systemu, aby takeho zločinca dopadnul. Mnohorazy byl policajt lenivy a tyto zavažne trestne činy zustaly nepotrestane. Fčil to bude jednoduche…policajt zavola Mladu Frontu Fčil a do hodiny po spáchání trestného činu može pachatela lapnuť přimo na přednašce, na kolejach, doma nebo na minysterstvu u klavesnice, ještě teple od jeho zločineckych prstu.


Tuž zhrnu to. Možnost smazat jakehosik hlupeho dyskutera je super, ale pro mě to je malo. Prvniho prostě končim a nezačnu dřiv, dokud mi redakce nepřida tlačitko, kerym bych si mohl sam naklikat karmu, aby se čtenaři nemuseli dřit jak koně. Od čtvrtka prvniho do pondělka pateho listopada nenapišu nic. Stejně se mi o vikendu psat nechce. A v ponděli pateho v 11:11 se těšim na prazdne dyskuzni okna.


Nazle.


Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Rawa Mazowiecka


PS: "Přide Patrik do knajpy Na rožku a řika kelnerce: "Dal bysem se cosik, co šefove nemaju." A kelnerka bez přemyšlani: "Mozeček?"


PS2: Kdybyste potřebovali občanku k registračce, tady sem vam jednu čornul:


pwb1.jpg


Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments