Zákaz KSČM?

Při včerejší prohlídce teletextu jsem narazil na zprávičku,která obsahovala sdělení, že ministři vlády za TOP09 navrhnou urychleně zrušení KSČM. Položil bych na stůl asi dvě základní otázky.


Co to je TOP09? Co vede tuto stranu k tomuto návrhu?


TOP09 vznikla v době, kdy krize ODS dosáhla vrcholu a vypadalo to, že ve volbách již nemůže uspět.Stejně jako před lety, kdy vznikla Unie svobody, se odrthla určitá část lidí ODS (a k tomu pan Kalousek), a založila stranu v naději, že přece jen nějaká ta "koryta" získá a bude se tak moci podílet na "obhospodařování" státních prostředků. Idea této strany není v podstatě žádná. Prázdné řeči o svobodě, demokracii atd.


Nutno uznat,že propagace díky finánčním injekcím byla vydařená, a tak TOP09 byla ve volbách opravdu úspěšná. Je až s podivem, kolik lidí se po letitých zkušenostech opět nechalo obalamutit a dalo tomuto uskupení hlas. Poctivý demokrat pan Kalousek je tak opět u žlabu a může "transparentně a demokraticky" řídit naše finance. O panu hraběti, hvězdě TOP09 se zmiňovat nebudu, protože mám úctu ke starým lidem a zaslouží si vzhledem ke svému věku již klid a úctu.


A co vede TOP09 k návrhu o zákazu KSČM?


Zeptal bych se obráceně, čeho se bát? Vždyť naše vláda dělá vše pro tuto zemi a její občany. Vždy to myslí dobře, vše je demokratické, transparentní a nikdo již nemusí stát fronty na banány. Takže naděje, že by se KSČM dostala k moci, je mizivá. Nebo tomu tak není? A to je pravá podstata problému. I bezpáteřní lidé jako je Kalousek si musí uvědomovat,že ruinují naši zemi a z každé koruny státních prostředků je značná část plánovaně rozkradena. Výsledkem jsou obrovské dluhy a zatěžování občanů. Hysterické chování naší vlády, která mění zákony ze dne na den, sazby daní, podmínky důchodového zabezpečení, prakticky v žádném resortu nechybí zlodějny za miliardy atd., je jen důkazem, že stát je veden špatně. Není se čemu divit, že preference KSČM stoupají. Statisíce lidí bez práce a perspektivy, a na druhé straně Topolánci, Klausové, Vondrové a další žijící v mamonu a přepychu. A tento přepych není z práce nebo podnikání, ale z rozkradených prostředků státu. Není se čemu divit, že je zde strach, protože trest by se těmto "vládcům" určitě nevyhnul.


Zákaz KSČM by možná trochu oddálil jejich obavy, ale tento stav je i přesto neudržitelný a musí přijít razantní změna systému. A to ať již s KSČM, nebo bez ní.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments