Zpráva amerického úřadu práce: Další lži od Velkého bratra

Srpen 03, 2012

Statistik John Williams ve svém hodnocení poslední zprávy (shadowstats.com) amerického úřadu práce (Bureau of Labor Statistics – BLS) píše: „Dnes, 3. srpna 2012, zveřejněné údaje o zaměstnanosti a nezaměstnanosti jsou bezcenné a pravděpodobně zavádějící.” Ušetřím čtenáře vysvětlování, jak Williams dospěl k tomu, že došlo k manipulaci, protože je to pro běžného čtenáře příliš tajemné. Místo toho se pokusme použít zdravý rozum. Podle BLS bylo v červenci vytvořeno 163 000 nových pracovních míst (s výjimkou zemědělství). To představuje asi 13 000 pracovních míst navíc k těm, která jsou potřebná, aby se udržel krok s růstem počtu obyvatel. Z tohoto důvodu by měla míra nezaměstnanosti nepatrně klesnout. Míra nezaměstnanosti (U3) místo toho vzrostla z červnových 8,2 % na červencových 8,3 %.

Pokud jste to nepochopili, vzrostl čistý přírůstek pracovních míst a stejně tak vzrostla i míra nezaměstnanosti!

Navíc existuje alternativní, avšak mnohem méně veřejně prezentovaný průzkum v domácnostech, který zjistil, že se v červenci z národního hospodářství vytratilo 195 000 pracovních míst.

Vláda, která vám lže o zbraních hromadného ničení v Iráku, o iráckých vazbách na al-Kájdu, o Talibánu v Afghánistánu a Usámu bin Ládinovi, o Libyi a Kaddáfím, o íránských jaderných zbraních, Sýrii, Pákistánu, Jemenu a Somálsku, o Bradley Manningovi, Julianu Assangovi a WikiLeaks, a taky o všem dalším pod sluncem, tato vláda vám také lže o pracovních místech, nezaměstnanosti, ekonomickém oživení, růstu HDP, 11. září, „teroristických hrozbách”, prostě o všem možném. Zkuste najít něco, co říkaly vlády v posledních šesti presidentských obdobích, a co nebyla lež.

Mimo pár drobných nedůležitých detailů, vám „naše” vláda soustavně lhala o všem důležitém.

„Vaše” vláda vám lže, má totiž strategii, o níž vám jistě nic neřekne, protože, kdybyste věděli, co má v úmyslu, vzbouřili byste se. A potlačování revolty by mohlo vládu odvést od této strategie. Mohlo by také upozornit zbytek světa na to, že americká vláda má tajný plán na dosažení světové nadvlády, a to bez ohledu na to, co to bude stát americký lid či jakýkoliv jiný národ. 3. světová válka je na obzoru.

Nukleární anihilace je nezbytným následkem neokonzervativního úsilí o americkou nadvládu nad světem. Může padnout Sýrie i Írán, ale Rusko a Čína pravděpodobně nepřijmou svoji redukci do role loutkového státu. Obě tyto země mají jaderné zbraně, a pokud se budou šílení zločinci v americké vládě utápět v aroganci, zdá se jaderná válka nevyhnutelná. Nepřítelem světa, který pro něj znamená to nejsmrtelnější nebezpečí, je Washington. Pokud Washington zvítězí, svět bude zničen, nebo v jeho otroctví, včetně všech amerických poddaných, ať už jsou to Demokraté, nebo Republikáni.

Nedovolte, aby tento váš nepřítel zůstal nepoznán, bez ohledu na to, ze které jste země.

Převzato z Global Research

Překlad: Stan

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments