Albanska svoboda

Pokud ste ještě nebyli v Albanyji a mate enem jakusik představu, jak to tam asi vypada, tak na to hned zapomeňte. Bo to, co vytvořila medyja o teto zemi, nema s realitu nic společneho.

Když sem v Jedove chyši prohlasil, že valim do Albanyje, hospoda ztichla. Všeci si mysleli, že mě vidi naposled. Hlavu jim probihaly temata typu albanska mafija, vraždy Čechu a jejich rozebirani na organy, drogy, špina, bordel, brudne moře, rozjebane cesty, chudoba, hlad, vši a ščuři.

Teda jako ne že by tam par Čechu na sučastky pro Švycary nerozebrali, ale to už bylo davno a navic se to tyka enem mladych. Stare sučastky už nikoho nezajimaju. Ovšem každopadně nic neni dal od pravdy, než naše představy o te zemi (nemluvime o Kosovu, ale o Albanyji).

Je to naopak, skoro jako všecko, co tvrdi medyjalni propagandysti. Silnice aji dalnice su ve špičkovem stavu. Na ulicach je čisto, pořadek a moderni baraky su nejenom u mořa, ale aji v hornatem vnitrozemi. Knajpy a obchody su narvane zbožim, včetně nečisteho prasečiho masa a alkoholu. Baby chodi rozbalene a nebyt par minaretu, tak ani nevite, že ste v muslimske zemi, bo křesťanskych kostelu je v zemi tež dost.

Mimochodem, nevi se u nas ani to, že albanšti partyzani byli za valky stejně statečni tajak jugoslavšti a je sice pravda, že pak zatahli zemi do bolševickeho režimu, ale aspoň měli kule na to, že na protest proti vpadu vojsk Varšavske smluvy se nejenže nezučastnili taženi tohoto spolka do Československa, ale navic z teho spolka vystupili.

To je bohužel asi tak všecko, co nas s touto zemi spojuje, kromě teho, že spisovatel a prezident Ibrahim Rugova, mezinarodně nejznamějši Albanec hned po Matce Tereze, hulil jednu po druhe, dokud nedostal rakovinu plic. Mimochodem, jeho knižky su tak zmatlane, že je nikdo nečte, tajak u nas. Ale ten Ibrahim je Albanec kosovsky, a tak o tym moc nepřemyšlajte a valte tam, než si teho mafie biologicke valky všimne a zakaže to. Zpatečni letenka z Vidňe stoji 1800,-Kč.

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Ksamil

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=770647

5 11 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
13. 6. 2021 6:17

Skvělé shrnutí corona totality v podniku, kde se to prakticky nedalo čekat:

https://echo24.cz/a/S7mYa/vrteti-covidem-mraz-prichazi-zmedii

Alva
Alva
Reply to  orinoko
13. 6. 2021 15:40

Vláda už nemusí nic maskovat, kampaň udělala své a je jen překvapeně zírat, jak rychle zabrala: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/jsem-tehotna-a-naockovana-ne-kazde-se-to-podari-40363130#seq_no=2&source=hp&dop_id=40363130&dop_ab_variant=0&dop_req_id=NTWvYncvzzI-202106130935&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz To je radosti v malém domečku – a pokud bude mít dítě problémy, bude ještě větší! Nebo dítě nakonec třeba ani nebude. Ale hlavně, že se může na pivo a MOŽNÁ do zahraničí. „…významná část vakcinovaných lidí má po očkování vedlejší nežádoucí účinky, někteří mohou mít závažné zdravotní komplikace a jsou lidé, kteří po vakcinaci zemřou. O tom musí být lidé podstupující vakcinaci informováni, aby věděli, do čeho jdou.“ Pro ty očkované už může být pozdě. Ne-li v dohledné době, tedy v pozdější. Dovolenou v Chorvatsku život nekončí.Vlastně… Číst vice »

orinoko
13. 6. 2021 8:12

Ti dva se opravdu povedli. Hotová Pravda a Láska. Nána a Onan.

Nána a Onan.jpg
orinoko
13. 6. 2021 10:33

Tak tohle odpovídá. Politický odpad z původního odpadu konzumního. Už jen lze hádat – who is who?

3007a5409b4130369aa41ca7b34fb252.jpg
orinoko
14. 6. 2021 10:47

Ať se třeba jebou donekonečna – píchači i opichovaní. A fšichni to přitom myslí tak dobře. Přijde chvíle, kdy si to opichovaní budou muset platit ze svého. Taková spoluúčast na experimentu s vlastní smrtí.
kuJEBÁCI a oJEBANÍ.

https://www.mix24.cz/treti-davka-vakciny-je-prakticky-jista-informoval-vojtech-prozradil-po-jake-dobe-by-se-mela-aplikovat/

testy.jpg
orinoko
14. 6. 2021 11:40

Rádio Jerevan hlásilo, že nově si zahrádky budou moci zřizovat i české lékárny. Trhákem v nabídkách pak budou koktejly namíchané z různých typů vakcín proti covidu 2060. Za vrcholný mix bude považována Volatmula, jejíž konzumace bude povolena zásadně jen brčkem. Kdo vypije 10 Volatmul najednou, dostane covid pass do vesmíru a přístup na veřejná wc zdarma. Jako zcela zvláštní vyznamenání se pak jeví možnost, kdy tuplovaná lidská Volatmula bude moci zapůjčit svoje jedno orlí oko na medicínský výzkum a mozek pak dodat sběrným surovinám.
Asistovaná ekologie má prioritu.

orinoko
14. 6. 2021 12:10

Na takovéto úkazy se připravme. Už na podzim to spustí fialovo-flibustýrský hnus. Anebo klidně někdo jiný:

https://www.rt.com/russia/480447-taxi-hazmat-suit-coronavirus/

orinoko
14. 6. 2021 12:23

Podchod na Václavském václaváku:
Véčerní Prééhééé!! Desetkrát mu píchly vakcínu ani jednou to nepřeŽIL!