Americké lhaní v přímém přenosu

Tiskoví mluvčí John Kirby a Elisabeth Trudeau v akci. „Stydím se za svou zemi“, píše autor sestřihu v poznámkách k videu.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
17. 2. 2016 17:07

Jsou to špinavci jak vystřižení. Rusi dokladují své bombardování videi a každé prohlášení jsou schopni podpořit věcnými argumenty a doložit důkazy anebo analýzami. Špinavci žvaní o důkazech, které nikdy nejsou schopni doložit, mlží, odvolávají se na otevřené zdroje typu „jedna bába povídala“. Rusi jsou sankcionováni, ostrakizováni, a špinavcům prochází každá lež – irácká, libyjská, syrská, ukrajinská. Tak po lketech zvítězila pravda a láska“ starého „humanitárního“ podvodníka a bombardéra.

Béda
17. 2. 2016 17:38

http://www.hlavnespravy.sk/syria-obvinila-koaliciu-vedenu-spojenymi-statmi-z-utoku-na-nemocnicu/745447Sýrsky veľvyslanec pri OSN Bašár Džaafarí v utorok vyhlásil, že jeho vláda má “dôveryhodné informácie”, že nemocnicu v severnej Sýrii, riadenú medzinárodnou humanitárnou organizáciou Lekári bez hraníc (MSF), zasiahla pri útoku koalícia krajín vedená Spojenými štátmi. Džaafarí zároveň obvinil MSF, že sú pobočkou francúzskej tajnej služby. Informovala o tom dnes tlačová agentúra AP.

Asfalt
Asfalt
17. 2. 2016 18:47

Ty tiskovky Bíleho domu jsou opravdu otřesné. Nejde jen o tento případ. Popírání faktů a vytváření virtuální reality je naprosto běžné. Žádné zásady ani hodnoty neplatí, pokud je to protiruské, pak se ignorují, nebo dokonce schvalují i válečné zločiny (např. zločin podle čl. 42 Dodatkového protokolu I k Ženevským úmluvám – střelba na parašutisty). V Ukrajinské kauze Nullandová neřekla, co řekla, ale řekla, co neřekla. Když se mluvčích Bíleho domu ptali na důkazy k jejich tvrzení, že Rusko ostřeluje Ukrajinu těžkými zbraněmi, odpověď zněla, že je to napsáno na sociálních sítích na internetu. Atd., atd. Opravdu něco hrozného. Pokud se… Číst vice »

Asfalt
Asfalt
17. 2. 2016 18:53

Ke svržení Kaddafiho byla pro podporu teroristů zřízena v Libyi „bezletová zona“. Po zkušenosti Ruska a Číny, stálých členů RB OSN s právem veta, již takový podvod ale nešel opakovat i v Sýrii. Snad proto k vojenské přítomnosti USA v další zemi byl použit přesný opak libyjské legitimace před veřejností (což není legalizace), totiž nikoliv podpora teroristů (v Libyii nazývaných lidem bojujícím proti diktátorovi), ale naopak předstíraný boj s teroristy, kteří jsou v případě Sýrie na rozdíl od Libye i jako teroristé dokonce i nazýváni a médii prezentováni. Když pak do konfliktu vstoupilo Rusko, napadla mě hned otázka, jaký mediální… Číst vice »

Béda
17. 2. 2016 19:00

Asfalt,

jak ukazuje přemet s UCK, v tomto ohledu nic není nemožné.

Asfalt
Asfalt
17. 2. 2016 19:05

Béda:
Stydím se, ale teď mi nezapaluje, co je UCK :)

Botičky od Diora
Botičky od Diora
17. 2. 2016 19:44

Asfalt napsal

Béda:
Stydím se, ale teď mi nezapaluje, co je UCK

Ushtria Çlirimtare e Kosovës čili Kosovská osvobozenecká armáda.
Made in usa and fighting for democracy, Evropané jak víno :-)

Asfalt
Asfalt
17. 2. 2016 19:53

Botičky od Diora napsal
Ushtria Çlirimtare e Kosovës čili Kosovská osvobozenecká armáda.
Made in usa and fighting for democracy, Evropané jak víno

Aha, díky moc.

Martin (už bez taky m)
17. 2. 2016 20:01

Jedním z důvodů proč RF do Sýrie zasáhla přímo je právě to co nyní vidí snad již úplně všichni… Rusové nejsou hloupí, a moc dobře si dopředu spočítali, kam to povede. Smysl je jediný: rozbít NATO jako spolek šílenců (nic jiného to dnes už není) skrze stržené klapky lidem (veřejnosti) Evropy z očí zevnitř. Nemusí hned zaniknout, stačí když bude pro nelojalitu a odpor „vlastních“ obyvatel ignorováno a bez podpory. I skrze tzv. uprchlickou krizi… Evropan najednou vidí i to, co si myslel že nikdy vidět nemusí, protože to prostě vidět nechce… nyní již musí… Prozře dnešní Evropa ze své… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
17. 2. 2016 20:22

I trošku idealistické organizace pomalu začínají vidět svět jinak… Jó i u NNO platí, že „nejsou všechny holky stejný…“ Je jen otázkou, zda jim „bude dovoleno“ dotáhnout své „prohlédnutí“ až do důsledků…texty zatím „mají své mouchy“- jistě každý může říci že jde o „vlastní názor“… No ale u organizací je třeba být opatrný aby se z názoru nestal někým (někomu sloužící) naočkovaný nádor… Každopádně jen další důkaz toho, že US/Izra propagandě v rozličném hávu se přestává věřit „napříč spektrem“… Stále chci věřit ve zdravý rozum – i těch movitých, neb v jadené apokalypse by si „své“ majetky jaksi asi neužili…… Číst vice »

Dana
Dana
17. 2. 2016 21:31

Prekrucuje ruska propaganda. Ti kteri vidi jednani v primem prenosu, hodnoti situaci jinak. Za prve, nova kanadska vlada je velice liberalne socialisticka, manzele Trudeau jsou prednimi humanisty a slunickari nejvetsiho gradu. Toto vedeni se sklada z hippiku, co bojuji za svet bez valek. Sestavena vlada ma za ministra obrany Inda v turbanu, , Harjit Sajjan Singh, posledni dobou a la humanista Ghandi, takze se nemuzeme divit.. Az bude v Cesku multikulturalismus a slunickari dosadi do vlady sve mensiny, tak bude na ministerstvu obrany nejaky Syran ci Palestinec. Tak by se totiz urcite delo, kdyby se v Cesku dostali k moci… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
17. 2. 2016 21:44

Dana napsal Prekrucuje ruska propaganda. Ti kteri vidi jednani v primem prenosu, hodnoti situaci jinak. Za prve, nova kanadska vlada je velice liberalne socialisticka, manzele Trudeau jsou prednimi humanisty a slunickari nejvetsiho gradu.Toto vedenise sklada zhippiku, co bojuji za svet bez valek. Sestavena vlada ma za ministra obrany Inda v turbanu, ,Harjit Sajjan Singh, posledni doboua la humanista Ghandi, takze se nemuzeme divit.. Az bude v Cesku multikulturalismus a slunickari dosadi do vlady sve mensiny, tak bude na ministerstvu obrany nejaky Syran ci Palestinec.Tak by se totiz urcite delo, kdyby se v Cesku dostali k moci socialne spravedlivi, naivkove, kterym… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
17. 2. 2016 21:51

Trocha ruské propagandy „po americku“…
https://www.youtube.com/watch?v=Gi3x0EmwuIc
A něco hudby těch skutečných „ami“…
https://www.youtube.com/watch?v=H-J-3zb5qTo

Dana
Dana
18. 2. 2016 3:04

To vas hrozne stve, co, ze jsou Amici v pohode, pac v Cesku je blba situace, jen zoufale hystercite a k nicemu se nedopracovavate.. Takovych videi spolu s burcovanim proti Amrice beha i po islamskem svete neurekom, jen ukazuji na neschopnost udelat neco zasadniho, neco, co by ukazalo na akcni organisovani a skutecny vysledek. Kecy jsou jen kecy, ty nic nezmeni. Kdyz se objevi nejaky hajzlik, ktery je velkou hrozbou USA, tak je vylikvidovan a zadne kecy ho nezachrani.. E. Unie se ukazala jako naprosto neschopnou a kdyby padl Shengen, tak hordy lidi budou mirit i do tech statu, ktere… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
18. 2. 2016 8:35

Dana napsal To vas hrozne stve, co,ze jsou Amici v pohode,pacv Cesku jeblba situace,jen zoufale hystercite a k nicemu se nedopracovavate.. Takovych videi spolu s burcovanim proti Amrice beha i po islamskem svete neurekom,jen ukazuji na neschopnost udelat neco zasadniho, neco, co by ukazalo na akcni organisovani a skutecny vysledek.Kecy jsou jen kecy, ty nic nezmeni.Kdyz se objevi nejaky hajzlik,ktery je velkou hrozbou USA,tak je vylikvidovan a zadne kecy ho nezachrani.. E. Unie se ukazala jako naprosto neschopnou a kdyby padlShengen, tak hordy lidi budou mirit i do tech statu, ktere nejsou zrovnated oblibene.Coz je i Cesko.Ploty vam nepomuzou, damy… Číst vice »

Aleš
Aleš
18. 2. 2016 10:08

„Zvolení“ GBW.j. bylo skutečným pučem se vším všudy, tenkrát došlo ke zfalšování výsledku voleb. Více hlasů získal Al Gore, pučisté však machinacemi zajistili vítězství toho debilního panáka. Země se tenkrát skutečně ocitla na misce vah. Naštěstí na jiném konci světa již počínala růst protiváha. A my jí máme šanci pomoci zlikvidovat ten netransformovatelný spolek šílenců. Je jasné, že již probíhají jisté fáze gándhíovského boje za rozklad toho spolku. Nejdřív tě budou ignorovat, pak tě budou zesměšňovat, pak se tě začnou bát, pak tě začnou nenávidět, pak s tebou prohrají. Pořád věřím, že i za velikou louží mezi těmi, jež jsou… Číst vice »

peter.
18. 2. 2016 15:07

Dajte Dane pokoj! Putin je jednoducho lotor!!!
http://www.zvedavec.org/naokraj/2016/02/6781-jak-mi-putin-zkazil-suk.htm

Béda
19. 2. 2016 2:06

EU by si měla vzít v otázce migrantů příklad z USA (které, jak praví nick Dana migraci zvládají). Postavit obrovský hlídaný plot na přístupech migrantů do Evropy, vrtulníky, čidla ostré policejní psy, automatické zbraně a nemilosrdný policejní přístup, okamžitá deportace narušitelů hranice. Velký diktátorský (NWO) bratr náš vzor. S tím hajzlíkem, který je nebezpečím pro Evropu je to horší – to bychom museli „vylikvidovat“ (po vzoru USA) samotné USA. USA se změnily taktiku. Do válek se samy moc nehrnou (jak podotkl nicky Dana) , jenom rozeštvávají, připravují další konflikty (aktuálně v Evropě), zakládají požáry, dodávají zbraně (tzv. metoda řízeného chaosu,… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
19. 2. 2016 10:11

USA nejsou samy nepřítelem, prostí Američané ne.
Takže když si uvědomíme, že je to stále o těch pár procentech a o cca 10% služebních splašků – tak konají vlastně logicky…
Tady pomůže jen rozklad toho co ovládají zevnitř…
Proč myslíte pane Bédo, že mají ty FEMMA tábory?
Pro „pionýry“ určitě ne…