Amerika si to zodpoví svým územím a svými objekty

Známý ruský politolog, zakladatel a šéf nezávislého „Ústavu Blízkého Východu“ Jevgenij Janovič Satanovskij učinil velmi emotivní poznámku k dobrodružné politice USA.

V televizním pořadu Vladimíra Solovjeva velmi razantně odpověděl na poněkud nemístnou a provokativní poznámku americko-ruského politologa Nikolaje Zlobina, takto ředitele „Center on Global Interests“ ve Washingtonu. Přeložil pro USA „velmi zdvořilé“ varování Vladimíra Putina týkající se jejich aktivit v Evropě z diplomatického jazyka do jazyka obecně přístupného.

„Amerika si zodpoví svým územím, svými objekty, a děkuj (Bohu) za to, pokud ne svým civilním obyvatelstvem, za jakoukoli aktivitu proti Rusku v Evropě. Tys to neslyšel?“ zeptal se. „Neříkal Ti o tom ani Obama, ani Trump, řekl ti o tom současný prezident Ruska. Pokud to v Americe nechápou, tak vyměňte ty idioty, kteří Vaši zemi řídí. Oni ji pohřbí!“ varoval Satanovskij.

Pokud se chcete pokochat docela mimořádným výbuchem zlosti Jevgenije „Armagedonoviče“ Satanovského, podívejte se na úsek záznamu mezi min. 4:00 a 5:13.

Videofragment diskuse „vylepil“ na síti velmi populární televizní moderátor Vladimír Solovjev, a doprovodil ho citátem z ruského filmu „Brat 2“: „Ameriko, neblbni“.

Přejít do diskuze k článku 3 komentáře