Amerika si to zodpoví svým územím a svými objekty

Známý ruský politolog, zakladatel a šéf nezávislého „Ústavu Blízkého Východu“ Jevgenij Janovič Satanovskij učinil velmi emotivní poznámku k dobrodružné politice USA.

V televizním pořadu Vladimíra Solovjeva velmi razantně odpověděl na poněkud nemístnou a provokativní poznámku americko-ruského politologa Nikolaje Zlobina, takto ředitele „Center on Global Interests“ ve Washingtonu. Přeložil pro USA „velmi zdvořilé“ varování Vladimíra Putina týkající se jejich aktivit v Evropě z diplomatického jazyka do jazyka obecně přístupného.

„Amerika si zodpoví svým územím, svými objekty, a děkuj (Bohu) za to, pokud ne svým civilním obyvatelstvem, za jakoukoli aktivitu proti Rusku v Evropě. Tys to neslyšel?“ zeptal se. „Neříkal Ti o tom ani Obama, ani Trump, řekl ti o tom současný prezident Ruska. Pokud to v Americe nechápou, tak vyměňte ty idioty, kteří Vaši zemi řídí. Oni ji pohřbí!“ varoval Satanovskij.

Pokud se chcete pokochat docela mimořádným výbuchem zlosti Jevgenije „Armagedonoviče“ Satanovského, podívejte se na úsek záznamu mezi min. 4:00 a 5:13.

Videofragment diskuse „vylepil“ na síti velmi populární televizní moderátor Vladimír Solovjev, a doprovodil ho citátem z ruského filmu „Brat 2“: „Ameriko, neblbni“.

3
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Autoři komentářů
BetyMartin (už bez taky m) Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

V době kdy ubíhají poslední měsíce po US vypovězení dohody o raketách kratšího a středního doletu v Evropě (když obratem i RF svou účast na dohodě pozastavila do vyjasnění pozice USA) jde o více než potřebné varování. A zmínka o potřebě „výměny idiotů“ se vztahuje i na takové pitomce jako je jistý „gen.“ Pavel či jeho polská kopie Skrypčak- a zdaleka ne jen na ně… Člověk by chtěl naivně věřit, že lidé vzali prohlášení „roztomilé“ kravky Heleny Langšádlové či ukrajinské „poslankyně“ I. Farion o ochotě vést za „Západ“ jadernou válku a „potřebě“ jaderného zničení zlé Moskvy jako prohlášení psychicky nemocných… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Бабкины внуки – Переведи меня через Майдан – акапелла – клип
https://www.youtube.com/watch?v=6UyJvQaNkYM
Starší, ale nestárnoucí…
Výstižné komentáře, v průběhu let ještě výstižnější…

Bety
Člen
Bety

Já se obávám, aby to nebylo jako v té bajce o štírovi a koni:
Požádal štír koně, zda by na jeho hřbetu nemohl překonat řeku. Kůň na to
přistoupil a v polovině řeky ho štír uštknul.“ Proč jsi to udělal? Teď se přece utopíš spolu se mnou?“, ptá se kůň.
„Protože taková je má povaha“, odpověděl štír.