V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 1. 4. 2019

Volební cirkus na Ukrajině * Zatčení Abyzova a Išajeva * 20. výročí začátku bombardování Jugoslávie * Konflikt mezi Titem a Stalinem * Západní a ruský model globalizace * Má GP nějaký konečný plán?

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
7. 4. 2019 4:32

Tentokrát to jsou vskutku důležité „Otázky a odpovědi“, zejména v kapitole o „Zatčení Abyzova a Išajeva“ a o politických a ekonomických souvislostech toho zatčení! Ostatně, tuto událost zmiňuje i web Poznámky pana Bavora v článku s názvem „352-Padání hlav v nejvyšších patrech“. Tamtéž pak i stojí za pozornost stať s názvem „Pár faktů a závěr?“ ze dne 6.4.2019 o někdejší návštěvě politika Ryana v Praze a o justičně prapodivné extradici hackera Nikulina, provedené 30.března 2018 z ČR do USA a konečně i o vztahové souvislosti této kauzy se soudobou návštěvou pánů Babiše a „čučkaře“ Koudelky v USA a v centrále… Číst vice »

Irena
7. 4. 2019 17:16

Ještě přidám, co jsem se dozvěděla z jiných zdrojů. Na kauci za Abyzova jeho advokáti nabídli miliardu rublů.Jeho životopis mu asi zatraceně upravili viz např. Wikipedie. Začínal mezi jiným jako závozník v pivovaru (v životopisu mu z toho udělali prakticky studentskou brigádu). Nakonec prý vystudoval vysokou dálkově, pedagogickou obor matematika v roce 2000! On sám je ročník 1972. Asi to studoval stejně jako u nás někteří plzeňská práva. Přitom ho od jeho 21 let (1993) začali dosazovat do vysokých funkcí ve společnostech v oblasti energetiky. Tady je o něm bohužel pouze v ruštině více https://gvardeets.livejournal.com/28925.html Podívala jsem se na několik… Číst vice »

Irena
7. 4. 2019 17:38

„Zajímavé je, že ačkoliv úděl některých malých států v EU je být kolonií, tak jiné a ještě menší státy v EU se naopak staly politickým centrem EU nebo jejím finančním, ekonomickým nebo daňovým rájem.“ Nemyslím, že by tohle jejich postavení bylo až tak dílem práce jejich politiků, jako spíše nadnárodního řízení, to zaprvé. A zadruhé nejsou ničím jiným, než specializovanými koloniemi vyššího řádu, tj. je jim umožněno parazitovat na koloniích nižšího řádu. Naším cílem by nemělo stát se jedním z takových parazitů, ale zamezit jejich existenci. Trochu mi to připomíná, jako když otrok z pole touží stát se otrokem sloužícím… Číst vice »

PPK
PPK
7. 4. 2019 21:37

Irena napsal Trochu mi to připomíná, jako když otrok z pole touží stát se otrokem sloužícím v domě. Je dobře, paní Ireno, jak jste to vysvětlila. Pouze na okraj však připomenu, že (tam u Vás vynechaná) věta z mého výroku „Jak je vidět, my zkrátka nemáme na vlastní politiky štěstí…“ – byla bohužel jen trpká ironie, vyzývající jiné čtenáře k zamyšlení. Nu a pokud jde o tu pjakinovskou DVTR/KOB představu (snad) Boha, globálního prediktora či jakéhosi kolektivu „nadnárodního řízení světa“, tak je mi líto , ale tam se neshodneme, pokud ovšem nezačneme věřit na mimozemšťany. Proč? Protože žádnému politickému řízení… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
8. 4. 2019 4:17

Nejzarytějšími zastánci otrokářství nebyli otrokáři, nýbrž privilegovaní otroci.

S. Jerzy Lec

Irena
8. 4. 2019 5:28

PPK s tou silovou složkou máte samozřejmě pravdu, že je potřebná. Jenže úplně na prvním místě je třeba si uvědomit, kdo, co a prostřednictvím čeho řídí. U otroka to bylo jednoduché, ten měl svého pána a žil v otřevřeném otrokářském systému. To se od těch dob ale změnilo, dnes řídí instituce, nadnárodní monopoly apod., které mají těch donucovacích prostředků od financí až po silovou složku dost a dost a využívají složitosti dnešní doby (různá rádoby ekonomická vysvětlení stávajícího stavu a proč to nejde jinak, a že si za to vlastně můžeme sami atd.). Je tedy napřed nutné si uvědomit, čemu… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
8. 4. 2019 7:19

Dovolil bych si doplnit o skutečnost, že jednotlivé majetkově cíleně zvýhodněné mafie vzniklé i ve „svobodných a suverénních“ „státech“ (koloniích) bývalého tzv. „Východního bloku“ spolupracují vskutku dokonale- uvnitř zemí, a na základě společně sdílených zájmů i nadnacionálně (nadstáDně)- proti vlastním národům a chudším lidem ve svých zemích. Postupně se ve snaze o sebezačlenění do „Západního civilizačního mafiánského Al-Capone okruhu“ vybavily rozkradenými majetky od čtyřkolek přes „prichvatizované“ trosky podniků- přeměněné na „rodinné podniky těch správně vyvolených“ plněné poctivě kapo-socialistickými dotacemi. Samozřejmě jen pro ty správně třídně uvědomělé- kteří si svou „pravdu a lásku“ obdobně zprichvatizovali… Mají dnes od „sdělovacích“ prostředků veřejné… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
8. 4. 2019 7:42

I kdyby to mělo trvat celé jedno další (nebo i několik) desetiletí… Jim na „pochodu lumíků“ moc nezáleží- hlavně aby „vymozkovaní“ lumíci udrželi ten správný směr- to je to oč tu běží… Nejde o okamžitou genocidu „přebývajících“ chudáků, případně jejich „přebarvení“ schopnějšími rasami jako jedinou akci. Ne- má jít o dlouhodobější řadu „akciček“ a la Sýrie, kdy se cíleně rozeštval nejsekulárnější stát BV, a la Ukroruina- nejprve vytunelovaná a desetiletí vykrádané dědictví SSSR- a následně nacionálně profašounsky zfanatizová „země-nezemě“… Domácí „otroci z domů“ lepšolidí – výhradních to vlastníků copyrightu „pravdy a lásky“- ověnčeného navíc „svobodou“ a „demokracií“ se mají po… Číst vice »