An der schönen blauen Ibrox

Branky, body, zločiny…

Stanův komentář: Slávisti by zřejmě potřebovali zlepšit psychologickou přípravu. Když se je soupeř pokouší na hřišti zabít, měli by se na něj usmát, pochválit ho a těsně před smrtí zdvořile poděkovat. A po celou dobu nezapomínat na gramatická pravidla a oxfordskou výslovnost.

4.4 14 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
19. 3. 2021 12:47

Jedna věc je jistá: Skotská dubová palice ve fotbale je prakticky totožná s dýněmi kanadskými a emerickými v hokeji. Primitivismus jako vrchol nablýskané šarády, kde už vlastně o nic nejde. Tedy kromě čmrdlíků, že. Jágr se jednou vyjádřil k podobným záběrům pořízeným v hokeji, kde jednomu z emi záchudu úplně hráblo. … Smál se a povídá , to jsou celí oni … a něco ve smyslu – šus na bednu.
Není skotská jako scotská. Ta ve flašce ještě jde, ta v palici je velmi covidová. Nakonec … Není to chování následek prodělané corony?

Hudryperman
Hudryperman
19. 3. 2021 12:51

Vývoj programovaných surovostí v tzv. diváckých sportech jde přesně v duchu vývoje politiky vlád vůči vlastnímu a natož cizímu obyvatelstvu. Fotbal už dávno ve svých špičkových seancích není sportem,nýbrž bezohlednou agresí ve prospěch astrononických prémií hráčům i jejich bafoňářům. Hraje se tam na nejnižší pudy omladiny,která nebyla nikdy seznámena s limity,bez jejichž dodržování se společnosti rozkládají. Jak by mohli být,když přesně to je cílem sorosovského působení na mládež a dnes už i na děti. Každý kdo se těchto pseudosportovních aktivit účastní,ať už jako divák,nebo moderní gladiátor je spoluaktérem stále rostoucí agresivity na hřištích i ve společnosti jako celku a nemůže… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Hudryperman
19. 3. 2021 13:00

Bacha, nepřítel naslouchá. Ke svému názoru jsi nedodal linky. Smrtelný hřích.

Aleš
Aleš
Reply to  Hudryperman
19. 3. 2021 18:52

Řešením není nesportovat. Myslím si, že by si u nás měli předvolat britského velvyslance, že ten incident vypadá jako vyhlášení války. Kdysi jsem v souvislosti s růstem agresivity spoluhráčů a protihráčů před lety s fotbalem seknul. Myslím si, že v tomto se v amatérském fotbale situace mírně zlepšila, (od léta jsem se na stará kolena k fotbalu vrátil), byť sorosovy prachy a korupce i na úrovni okresů je přebujelá a řešení v mantinelech prohnilého Záchodu a jeho hodnotách je v nedohlednu.

fajt
fajt
19. 3. 2021 13:46

do Slávie se už dávno pustila czeská media, takže západní falze Evropa v tom jenom lehce pokračuje – nevěřím, že by někdo od slávistů v GB podal oznámení na tamní policii, protože i tento fotbal je hlavně o penězích a ne o nějakých sportovních pravidlech, zdraví a životech dnešních kulatých gladiátorů. ..)

orinoko
orinoko
Reply to  fajt
19. 3. 2021 13:51

Lehni na pytel. STARej se o potraty v Polsku. Nějak se přelévají k nám.

fajt
fajt
Reply to  orinoko
19. 3. 2021 15:32

ty woe, co maj potraty ( gor v Polsku) společného s rádoby fotbalem ( pokud budeš v tom vaku ty, tak na něj klidně i skočím, blaníku :)) . ..

orinoko
orinoko
Reply to  fajt
19. 3. 2021 15:46

Máš v tom hokej. To v tom Skotsku – to bylo pro debílky. Holt v tom lítáš. Ve skutečnosti šlo o alegorii boje nové mutace covida – agresivního skotského – a české malé domů – tzv. česká kULIČKA. Ta je velmi vychytralá. Čeká , až polská díra v Túrow bude dost velká NATO, aby se tam dalo pohřbít celé polešno – konečně.

fajt
fajt
Reply to  orinoko
19. 3. 2021 17:03

tak co, fotbal a nebo hokej, musíš si vybrat, jinak ta zbloudilá česká coolička vystřelená liberálním prakem vencou flaškou se nakonec dýchavičně nedošourá ani k emerickému řípu. ..)

a teď du s ogarem na dožo, si trochu pieprzyć ciało, tak nemusíš spěchat se svoji projekci na świat, ju. ..)

orinoko
orinoko
Reply to  fajt
19. 3. 2021 17:05

Dobro došli na Jadranu —

fajt
fajt
Reply to  orinoko
19. 3. 2021 17:20

no vidíš, konečně teplá a milá slova ( hromada by tě za to i s láskou poplácal). ..)

https://www.super.cz/749550-po-brutalnim-faulu-zlomenina-a-pece-lekaru-o-brankare-ondreje-kolare-se-doma-boji-tahle-kraska.html#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=5sVIf7nJ5Il-202103191709&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz – dám ti tady něco na zamyšlení, láska jako trám, která buduje i kvalitní manšaft … se z toho šteštím pos§ru ( ten scotisch kopanec hřeby do kebule s tím určitě neměl a nemá co dělat). ..)

Gatta
Gatta
19. 3. 2021 22:22

Ty fotbaloví tvrďáci by si meli zkusit dát mač s australskýma rugbystama. Ono by je to přešlo …
Jinak tyto gladiátory všeho druhu vidět opavdu nemusím.

I když, u fotbalu se mi očas dobře usínalo – obrazovka je příjemně zelená, děj je poklidný a konec naprosto lhostejný. :-)