Ani multi, ani kulti, ale zrcadlení extrémů

To, že střetávání „islámu“ a „křesťanství“ v Evropě nevede k žádnému multikulturnímu obohacení, je už dnes jasné. Nejde o multi-, protože se jedná jen o dva systémy, a nejde ani v původním smyslu o kulti-, protože nejde o kultury, ale pouhé kulty.

Jedná se o záměrný střet dvou systémů, které byly za tím účelem vytvářeny po staletí odděleně od sebe jako co největší možné protiklady, a které byly v nedávné době ještě „upgradovány“ na islamismus (vhledem k tomu, že byl vytvořen USA, nazýval bych jej spíš uslám) a na něco, co bych nazýval vžitým názvem klerofašismus. Společného mají jen to, že se v obou případech jedná o fašismus – jednou „islámský“, podruhé „křesťanský“.

Jinak jsou zcela protikladné zejména tím, že „islámská a uslámská kultura“ jsou založeny na naprostém potlačení ženy, „křesťanská a humanitní kultura“ na naprostém potlačení muže. – V islámu nemá žádnou cenu život ženy, v křesťanství zase nemá žádnou cenu život muže (a je zcela jedno, co říká interní propaganda).

(I když v obou systémech je možné obětovat i životy druhého pohlaví. V islámu životy mužů v boji za zotročení „nevěřících“. Muži se pak prý hned po smrti dostanou rovnou do stavebnin, kde každý vyfasuje sedmdesát dutých cihel. V křesťanství má být zase v případě komplikací při porodu zavražděna žena a „zachráněno“ dítě. Ona se prý, jako pokřtěná, patrně hned po smrti dostane do železářství, kde vyfasuje sedmdesát rašplí, kdežto dítě, ještě nepokřtěné, by prý muselo do „očistce“.)

Jedna ideologie je postavena na nenávisti k ženám, druhá na nenávisti k mužům. A to přesto, že znamením islámu je půlměsíc, který je ve zvyku považovat za ženský symbol, a ústředním symbolem křesťanství je zobrazení muže (i když ukřižovaného na ženském kříži – mužský, „ondřejský“ kříž, od řeckého andreios, je postaven na koso).

Lidé většinou nevnímají chyby systému, ve kterém žijí. A tak se Evropané diví, když vidí, jak se v islámu musí zahalovat ženy, a zcela zapomínají, že v naší „kultuře“ se zase musí zahalovat muži. (Osobně nevidím příliš velký rozdíl mezi burkou a kvádrem, burkinami a bermudami.) Že ženská nahota je u nás stále ještě považována za umění, kdežto mužská nahota je už prohlašována za porno. Podivují se nad tím, že v islámu má u soudu hlas ženy polovinu ceny hlasu muže, a zapomínají, že pokud chce u nás nějaká žena připravit nějakého muže o majetek, nemá hlas muže u soudu vůbec žádnou cenu. Rozčilují se nad tím, jak muslimové šukají malé holčičky, jak je jim to tolerováno policií a soudy, a zapomínají, jak je v naší „kultuře“ farářům tolerováno šukání ministrantů.

…A když půjdeme úplně natvrdo, jsou zděšeni ženskou „obřízkou“, a nedochází jim, že její analogií u mužů je pleš, která je svou podstatou také „kulturním“ zmrzačením mužů, které muži psychicky také velmi těžce nesou. (Ve společnosti, kde by byl dostatek sexu, by se pleš nevyskytla – což samozřejmě neznamená, že by měl být sex nařizován, ale měla by být vytvořena taková společnost, kde by i ženy měly na sex chuť.)

Tyto dva systémy, v dnešní podobě dlouhodobě neslučitelné se životem, byly tedy vytvořeny odděleně, aby byly později přivedeny k bouřlivé reakci podobné reakci hydroxidu a kyseliny, neslučitelné se životem ani krátkodobě.

S čím ovšem tvůrci tohoto plánu příliš nepočítali, je možnost reflexe, možnost, že v nastaveném zrcadle druhého systému lidé uvidí nedostatky systému vlastního, a uvědomí si, že ani jedna z těchto cest nikam nevede, že je třeba jít úplně jinudy.

Pokud lidé nebudou jenom hltat články o tom, jak jinde v Evropě uslamisté zabírají celá území a prohlašují je za vlastnictví uslámského „státu“, a přestanou přecházet skutečnost, že stejným způsobem u nás zabírají území a prohlašují je za vlastnictví „církevního státu“ klerofašisté, pokud přestanou nadávat, kolik peněz se vydá na jednoho muslimského uprchlíka, a přestanou zavírat oči nad tím, že na každého u nás působícího polského faráře si zdejší klerofašisté v rámci „církevní privatizace“ nakradli sto miliónů Kč, je tady šance.

„Sametová revoluce“, podobně jako všechny ty arabské „revoluce“, ve skutečnosti vůbec nebyla sametová, a stejně jako tam při ní šlo o svržení sekulární vlády. Zde, ve střední Evropě, šlo navíc o vytvoření hnědého koridoru kolem Ruska.

Západní Evropa si s uslámem nakonec poradí – bude muset. K nám, do jedné z nejchudších zemí, žádní ekonomičtí emigranti z bohatých muslimských zemí nepůjdou – u nás asi zatím bude vždycky víc polských farářů než muslimských běženců.

A tak bychom se měli zajímat spíš o to, co nás skutečně ohrožuje, a tím je „na makroúrovni“ stále sílící fašismus v této oblasti, zejména polský. – Stále sílící fašizace země, která nás i společně s Hitlerem napadla (i předtím a později), a která měla podle současných historiků největší podíl na vzniku druhé světové války – tím, že se plně postavila za Hitlera a kategoricky prohlásila, že ruská vojska přes své zemí do Německa nepustí.

Na o něco nižší úrovni to není bezpráví šaríja, ale naše humanitní bezpráví. – Míra bezpráví je dána měrou toho, nakolik se institucionalizované právo nadřazuje nad právo přirozené, což je podstatou obou zmíněných „právních“ systémů.

A na úrovni jednotlivých lidí je to jejich předposraný postoj ke klerofašismu vydávanému za náboženství, neschopnost říct, že císař je nahý, respektive, že kradinál krade. Postoj navíc utvrzovaný stále opakovanými lžemi o tom, jak byla „církev“ „za komunismu“ utlačovaná, jak „strašně trpěla“ (ve skutečnosti to byla doba bezprecedentního nárůstu její moci), postoj utvrzovaný prostředím, ve kterém je jakákoli kritika klerofašismu společensky nepřijatelná, prostředím, ve kterém si skoro nikdo netroufne na víc než na chození kolem horké kaše. …V tomto směru bychom se mohli od mnoha sekulárních obyvatel muslimských zemí naopak hodně učit.

A hlavně je třeba ona reflexe. – Pochopit na systému, kde jsou muži degradováni na zbraně proti ženám a ženy na úplné nic, že nebude fungovat ani náš „křesťanský a humanitní“ systém, kde jsou naopak ženy degradovány na zbraně proti mužům (ať už se samy nazývají feministkami nebo ne) a muži na naprosté nic.

…Je třeba, aby lidé pochopili, aby se muži a ženy spojili (a ať se to komu líbí nebo nelíbí, bude to muset být i sexuálně, jinak to fungovat nebude), a opět vytvořili společnost jinou, lepší.

9. listopadu 2015 ▓

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
9. 11. 2015 20:40

Pravdou je, že mnozí muži se „omlouvají“ svým ženám a tyrany mužského rodu vládnoucí kdysi podobně jako Němci se „omlouvají“ za fašismus. Až do sebezničení. Momentální vývoj ale spěje k „singles“, muži se nechtějí ženit a ženy jsou nuceny to respektovat, jinak zůstávají na ocet. Takže bych tu „vládu žen“ zase tak kriticky neviděl. Některé ženy mužům vládnou a jiné jsou ovládány.

hudryper
hudryper
9. 11. 2015 20:43

Z celého Honzova článku mne přímo uhodila informace,že kdyby nebylo (frigidních ?) žen,co nemají chuť souložit tak často jako chlapi,nebyli by zmindrákovaní plešouni ! Takže pánové s pleší: “ Vzhůru do bordelů a nemusíte si nechat napíchávat „druhé vlasy“pucifouskama s titulrm MUDr „. Bude to skoro stejně drahé a pravděpodobně příjemnější. Díky Honzo Tobě se při pohledu do zrcadla na svou hřívu,kterou musím nechávat každý měsíc opižlat,cítím i ve svém kmetském věku coby erotoman.

idiotronic
idiotronic
9. 11. 2015 21:31

Váš článek nevysvětluje, proč kastráti neplešatějí. Že by to bylo tím, že jsou sexuálně saturováni?
(mimochodem, žijí o 14 let déle)

idiotronic
idiotronic
10. 11. 2015 1:42

Téma považuje evropská společnost za okrajové a dezinterpretuje existenci singles jako jejich dobrovolnou volbu. Argumentace připomíná citáty svědků (německých a polských) , kteří argumentovali tím, že se nic sociálně patogenního nedělo, že židi do Ausschwitzu přijížděli dobrovolně, kupovali si jízdenky, dokonce i první třídy a že to prostě byli jen cestující. (Lanzmann, Šoa, desetihodinový dokument bez archivních záběrů, závěr XX.stol.). Dnešní singles jsou ale produktem omezené sociální mobility, kdy společensky zažitá (vzorová) představa o muži je v rozporu s jeho reálnými možnostmi. Z autorek pojala podobné podezření na deformaci společnosti například Věra Nosková (Chraňma muže, Příběhy mužů). Samozřejmě, příroda není… Číst vice »

Jan Kristek
Jan Kristek
10. 11. 2015 9:48

idiotronic napsal

Váš článek nevysvětluje, proč kastráti neplešatějí. Že by to bylo tím, že jsou sexuálně saturováni?
(mimochodem, žijí o 14 let déle)

…Článek není o kastrátech. Plešatost a rakovina prostaty (a jistě i další zdravotní problémy mužů) jsou způsobovány DHT, dihydrotestosteronem, metabolitem testosteronu.
O těch 14 let déle je možné žít dvěma způsoby:
a) odbourávat dihydrotestosteron pomocí hormonů vyplavovaných při sexu
b) nechat se kastrovat (pak není v organismu testosteron a DHT nemá z čeho vznikat).
A nedá se ani říct, že by se jednalo o svobodnou volbu, neboť a) není v současné společnosti v dostatečné míře možné.

karpi
karpi
10. 11. 2015 12:02

ad plešatost…
Tak on to má teda ten Bruce Willis, chudák, z toho, že je pořád nadrženej?
ad 2
Rozdíl mezi křesťanstvím a islámem, je pro mě na první pohled v tom, že křesťanství je centralistické, masy formuje ideálem hodné, krotké, pokojné odevzdanosti a agresivní politiku a expanzi zařizují špičky. Islám je v tomhle „demokratický“. Za šíření víry (a potírání nevíry) je svým dílem zodpovědný každý jednotlivec. Copak bude asi tou životaschopnější strategií?

peter.
10. 11. 2015 13:56

hudryper napsal Z celého Honzova článku mne přímo uhodila informace,že kdyby nebylo (frigidních ?) žen,co nemají chuť souložit tak často jako chlapi,nebyli by zmindrákovaní plešouni ! Takže pánové s pleší: “ Vzhůru do bordelů a nemusíte si nechat napíchávat „druhé vlasy“pucifouskama s titulrm MUDr „. Bude to skoro stejně drahé a pravděpodobně příjemnější. Díky Honzo Tobě se při pohledu do zrcadla na svou hřívu,kterou musím nechávat každý měsíc opižlat,cítím i ve svém kmetském věku coby erotoman. p.hudryper: U nás sa už dlhé roky traduje stará ľudová múdrosť ktorá hovorí,že“Len sprostá hlava neplešatie“ ! Keďže sám som „plešoun“,tak vždy keď túto… Číst vice »

merlin
merlin
10. 11. 2015 14:03

zajímavé, komentáře se dělí vlastně jen na plešaté a vlasaté. kromě siova, který mudruje na téma bezmoci mocných pánů tvorstva. No nazdar. :-)

peter.
10. 11. 2015 14:12

merlin napsal

zajímavé, komentáře se dělí vlastně jen na plešaté a vlasaté. kromě siova, který mudruje na téma bezmoci mocných pánů tvorstva. No nazdar.

merlin:
Nazdar!Môžete ľutovať,že ste ma nezažila ešte pred pár rokmi!Dodnes by ste sa na to miesto chodila modliť a zapaľovať sviečku!(hovoria všetci chválenkári plešatí aj vlasatí).

merlin
merlin
10. 11. 2015 14:27

Tak proto je všude po mezích tolik kapliček :-)

merlin
merlin
10. 11. 2015 14:27

merlin napsal

Tak proto je všude po mezích tolik kapliček

pro petera

peter.
10. 11. 2015 14:30

merlin napsal
pro petera

merlin:
Trafila ste do čierneho!

merlin
merlin
10. 11. 2015 14:31

:-)

peter.
10. 11. 2015 16:08

Pre pána Kristeka,známeho to vedátora v oblasti sexu tu mám článok,nad ktorým bude určite bádať,lebo udalosti v ňom popísané podľa môjho názoru veľmi s testosterónom ani plešatosťou nesúvisia.Predpokladám,že pán Kristek podrobí mnou uvedený článok dôkladnej kritickej analýze a vyvodí z nej závery,s ktorými nás oboznámi.
http://dennikpolitika.sk/suloz-a-politika/

Sio
Sio
10. 11. 2015 17:17

hudryper napsal

Z celého Honzova článku mne přímo uhodila informace,že kdyby nebylo (frigidních ?) žen,co nemají chuť souložit tak často jako chlapi,nebyli by zmindrákovaní plešouni ! Takže pánové s pleší: “ Vzhůru do bordelů a nemusíte si nechat napíchávat „druhé vlasy“pucifouskama s titulrm MUDr „. Bude to skoro stejně drahé a pravděpodobně příjemnější. Díky Honzo Tobě se při pohledu do zrcadla na svou hřívu,kterou musím nechávat každý měsíc opižlat,cítím i ve svém kmetském věku coby erotoman.

Prostě to na tebe prasklo, zatloukání je zbytečné… :-)

Sio
Sio
10. 11. 2015 17:18

idiotronic napsal

Váš článek nevysvětluje, proč kastráti neplešatějí. Že by to bylo tím, že jsou sexuálně saturováni?
(mimochodem, žijí o 14 let déle)

Plešatí se přece z přebytku testosteronu. Což asi kastrátům nehrozí.

Jan Kristek
Jan Kristek
10. 11. 2015 17:20

pro Petera:
Já myslím, že článek je výstižný, že to tak v politice chodí. Zoufalství těch politiků asi musí být opravdu tak velké. Osobně s tím nemám zkušenosti, ale kamarád, když byl v politice, s jednou nejmenovanou v článku jmenovanou něco měl, neb měla „velký záběr“, napříč politickým spektrem. Dosud na to vzpomíná jako na nejhorší soulož svého života. A když pak příště přišla a chtěla po něm už rovnou ve dveřích peníze, tak ji zfackoval a vyhodil.

Sio
Sio
10. 11. 2015 17:22

karpi napsal

ad plešatost…Tak on to má teda ten Bruce Willis, chudák, z toho, že je pořád nadrženej?
ad 2Rozdíl mezi křesťanstvím a islámem, je pro mě na první pohled v tom, že křesťanství je centralistické, masy formuje ideálem hodné, krotké, pokojné odevzdanosti a agresivní politiku a expanzi zařizují špičky. Islám je v tomhle „demokratický“. Za šíření víry (a potírání nevíry) je svým dílem zodpovědný každý jednotlivec. Copak bude asi tou životaschopnější strategií?

Myslím, že odpověď je jasná, pokud se člověk ohlédne pár století zpět …

Sio
Sio
10. 11. 2015 17:25

merlin napsal

zajímavé, komentáře se dělí vlastně jen na plešaté a vlasaté. kromě siova, který mudruje na téma bezmoci mocných pánů tvorstva. No nazdar.

A to se ještě nezmiňují o tom, koho pohladí věta „Na velikosti nezáleží.“ Pánové tvorstva jsou dnes ve své většině nějací divní, neb upadají v závislost na ženách. A nejde ani tak o sex, tenhle problém vůbec problémem není (snad pro vyjímky). Tedy aspoň si to myslím, do hlavy celé populaci nevidím.

Sio
Sio
10. 11. 2015 17:26

peter. napsal
merlin:
Nazdar!Môžete ľutovať,že ste ma nezažila ešte pred pár rokmi!Dodnes by ste sa na to miesto chodila modliť a zapaľovať sviečku!(hovoria všetci chválenkári plešatí aj vlasatí).

Byste u toho umřel?

peter.
10. 11. 2015 17:44

Sio napsal
Byste u toho umřel?

Sio:
Pri tom sa neumiera,no ak by som v tom boji aj nevyhral,ubezpečujem vás,že by som bojoval ako lev.A ak by ste nevedeli,tak ľudia sa nechodia modliť a zapaľovať sviečky výlučne na miesta kde niekto skonal alebo je pochovaný.Modlia sa a zapaľujú sviečky aj na miestach,ktoré sú pre nich pamätné,kde prežili ojedinelý a nezabudnuteľný zážitok,ktorý ich vyniesol až do rajských výšin,na miestach,kam sa radi vracajú práve pre ten zážitok.(dnes už môžem poslúžiť len výberom zo slovenskej chválenkárskej tvorivosti).

peter.
10. 11. 2015 17:49

Sio napsal
„Na velikosti nezáleží.“

Toto nevymysleli ženy,ale páni s „malými“.

Janika
Janika
10. 11. 2015 19:33

Tak jsem se jednu chvíli rozdychtila očekáváním, jakou že má ženská obřízka obdobu pro muže. Pouhá nějaká pleš, to mě zklamalo, to je dost nespravedlivé.

peter.
10. 11. 2015 19:55

Janika napsal

Tak jsem se jednu chvíli rozdychtila očekáváním, jakou že má ženská obřízka obdobu pro muže. Pouhá nějaká pleš, to mě zklamalo, to je dost nespravedlivé.

Janika:
Vám sa o tej ženskej obriezke musí už aj snívať.Ja som nepísal nikde o žiadnej obriezke a ubezpečujem vás,že aj koláč z kraja mám radšej neobrezaný.A o moju plešinu nemusíte mať žiadne obavy – som na ňu pyšný! Zoberte si takého TGM alebo V.I.Lenina,Mike Tysona, no a potom som hneď ja.Ale je milé keď teraz už viem,že sa dokážete „rozdychtiť“ .

Janika
Janika
10. 11. 2015 22:44

Technická peter: reagovala jsem na článek.

peter.
11. 11. 2015 6:30

Janika napsal

Technická peter: reagovala jsem na článek.

Janika:
Tak to sa ospravedlňujem.

peter.
11. 11. 2015 6:41
Alena
Alena
11. 11. 2015 7:03

ženy budou mít výhodu. Ušetří na kadeřníka. Místo toho si budou pěstovat svaly
http://pravyprostor.cz/fotografie-ktera-by-se-mohla-stat-symbolem-islamske-invaze-do-eu/

fajt
fajt
11. 11. 2015 7:04

peter. napsal

Ožerú sa a potom nám vnucujú svoje pijanské názory a vízie:
http://czechfreepress.cz/uvadime-videa/ozraty-junckers-vita-kolegov-zbohom-zdravy-rozum-to-je-prezident-eu.html

jj, chlastat a pak žvanit ptákoviny to by jim šlo, jinak i zadarmo jsou smrtelně nebezpeční – jeden z té povedené grupy už odpadl, Tusk. ..)

fajt
fajt
11. 11. 2015 7:07

Alena napsal

ženy budou mít výhodu. Ušetří na kadeřníka. Místo toho si budou pěstovat svaly
http://pravyprostor.cz/fotografie-ktera-by-se-mohla-stat-symbolem-islamske-invaze-do-eu/

https://www.facebook.com/paigehathawayfit/photos/a.291523804300952.69462.288596241260375/876769985776328/?type=3&pnref=story – doufám, že potom se nebudou bát je i použít. ..)

slava
slava
11. 11. 2015 7:40
Sio
Sio
11. 11. 2015 8:00

peter. napsal
Sio:
Pri tom sa neumiera,no ak by som v tom boji aj nevyhral,ubezpečujem vás,že by som bojoval ako lev.A ak by ste nevedeli,tak ľudia sa nechodia modliť a zapaľovať sviečky výlučne na miesta kde niekto skonal alebo je pochovaný.Modlia sa a zapaľujú sviečky aj na miestach,ktoré sú pre nich pamätné,kde prežili ojedinelý a nezabudnuteľný zážitok,ktorý ich vyniesol až do rajských výšin,na miestach,kam sa radi vracajú práve pre ten zážitok.(dnes už môžem poslúžiť len výberom zo slovenskej chválenkárskej tvorivosti).

Kaňoure. No což. Koloběh života. Ale smrt se vztyčeným praporem není žádná hanba.

Sio
Sio
11. 11. 2015 8:01

Janika napsal

Tak jsem se jednu chvíli rozdychtila očekáváním, jakou že má ženská obřízka obdobu pro muže. Pouhá nějaká pleš, to mě zklamalo, to je dost nespravedlivé.

U mužů se tomu z hledista anestetických účinků vyrovná jen ořízka.

Sio
Sio
11. 11. 2015 8:04

Alena napsal

ženy budou mít výhodu. Ušetří na kadeřníka. Místo toho si budou pěstovat svaly
http://pravyprostor.cz/fotografie-ktera-by-se-mohla-stat-symbolem-islamske-invaze-do-eu/

Jo, to stačí.

fajt
fajt
11. 11. 2015 9:13

Člověk by neměl používat cizí termíny, když je nezná suterenně a nebo není v dobré konvici, protože je zde velké rizoto, že to skončí fiatem. Každý se tváří jako suvenýr, ale vrátí se mu to jako buzerant. .. :-)

fajt
fajt
11. 11. 2015 9:29

Stan napsal

cizí termity

jj, teď je to dokonalé :-)

duro trulo
duro trulo
21. 11. 2015 21:28

Vážení pánové a dámy!
Jako vždy Jeníkova polemika vzbudila širokou odezvu dam, pánů i buzerantů.
Pradou, která tyto odezvy roztřídí do názorových proudů je moje životní heslo (zavedné po oslavě 65-tých narozenin). „Která ho nezvedne si ho nezaslouží!“, čímž je ve zkratce řečeno vše o sexuálních strategiích všech tří pohlavních skupin.
Přeji mužům, aby se to ženám podařilo a buzerantům, aby alespoň tiše záviděli!!
Ďuro