Austrálie: Zakázané zprávy

Námět: Rado Miko

3.1 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
5. 10. 2021 16:49

No, moc nám toho chlapec neřekl. Ale jinak weby píšou, např. že … Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová prý oznámila, že země opouští politickou strategii „nulový Covid“ a přestává se vyhýbat Covidu-19 uprostřed údajně přetrvávajícího (nebezpečí) vypuknutí varianty Delta, a místo toho že tedy NZ přejde na strategii „života s virem“. Zdroj: CNN https://edition.cnn.com/videos/world/2021/10/05/new-zealand-abandon-zero-covid-jacinda-ardern-sot-intl-hnk-vpx.cnn Zdá se, že už ani v CNN kloudně nevědí, co by si o grupáči koronáči vymysleli a tak dělají z nouze cnost. Nicméně zároveň pilně pracují i na posílení strachu co by, kdyby. Proto i varují, že „nebezpečí vypuknutí“ varianty delta pořád trvá a lidi si nesmí… Číst vice »

malymax
malymax
5. 10. 2021 18:14

Na YT má Vráťa již po několik let spoustu videí, ve kterých se před plándemií soustředil na líčení běžného života v Austrálii, ale především cílil na mladší generaci a bájil o možnostech studia a povolení pracovního pobytu. Některé jeho názory mě lehce vytáčely, tak jsem s ním několikrát debatoval o tom, že je jeho současná vlast pouhá britská kolonie, kde režim odzbrojil občany stejně, jako to udělal zločinec T. Blair a kde je australská armáda stejným lokajem amerických válečníků, jako ta česká. Zvlášť úsměvná jsou některá líčení Vráti, jak to chodí např. na párty, kdy si každý přinese to svoje… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  malymax
6. 10. 2021 13:28

Díky za souvislosti. I toto mám každý den na ranní tapete Trubky kromě Sopora. Měl jsem TAM příbuzného. Živil se stavením těch prkennych příbytků. Ale to je další story.

Bety
Bety
6. 10. 2021 10:07

No byl hodně ,hódně opatrný. Co bylo zajímavé, bylo jeho líčení bydlení.
Tak Australan začíná s boudičkou, pokračuje s boudou, lepší kůlničkou, kůlnou až se dopracuje k nemovitosti, která za něco stojí, celý život platí bankám jako mourovatý a nakonec po získání toho, k čemu se tak namáhavě dopracoval se prodejem toho posledního snad zbaví celoživotních dluhů a končí kde? V té boudičce. Skvělé.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
6. 10. 2021 10:25

To odpovídá! Docela dobře to popisuje arabský novodobý vtip.
– Můj děda jezdil na vembloudu, táta na motorce, já v autě a syn léta v tryskáči.
– A co jeho syn?
– Ten zase bude jezdit na vembloudovi.

Bigo2
Bigo2
Reply to  orinoko
7. 10. 2021 9:09

To není vtip a je to takhle:
Zakladatel Dubaje, šejk Rashid, byl dotázán na budoucnost své země a on odpověděl: „Můj dědeček jezdil na velbloudu, můj otec jezdil na velbloudu, já jezdím v mercedesu, můj syn jezdí v Land Roveru a můj vnuk bude jezdit v Land Roveru … ale můj pravnuk bude muset znovu jezdit na velbloudu. “
 
Proč je to tak? A jeho odpověď byla: „Těžké časy vytvářejí silné muže, silní muži vytvářejí snadné časy. Snadné časy vytvářejí slabé muže, slabí muži vytvářejí těžké časy. 
Mnozí to nepochopí, ale musíte vychovávat válečníky, ne parazity. “

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
6. 10. 2021 10:34

Ještě jsem si vzpomněl na jednoho mladého z Německa, který popsal rodinnou situaci. Můj táta celý život drhnul práci takovým způsobem, aby měl peníze, že ve stáří má zdravotní problémy, jejichž řešení nelze realizovat bez oněch vydělaných peněz. Tak v tomhle tedy nepojedu. Táta myslel, že to dělá pro rodinu a zatím stačí živit parazity i v důchodu. A je na……

orinoko
orinoko
6. 10. 2021 13:22

Kristepane, zachud se chvěje. Rusky Wagner prý ovládne celou střední Afriku. To zase nemá chybu. Wagner je jen odpovědí na emericky sajrajt typu námezdních army prasat. Co NATO správce světových Havlovajglu, Blackrock?
Jsme svědky naprosto šíleného tobogánu.