BIS ve službách demobloku?

Už když jsem ty tři, to je Farského ze STANu, Langšádlovou z TOP09 a jakéhosi neuvěřitelného mladíčka z Pirátů, viděl se šmirácky zachmuřenými tvářemi začátkem tohoto měsíce nastupovat na obrazovku ČT, a to s tím, že nesou národu nejzávažnější prý zprávu Bezpečnostní informační služby BIS o zvýšené aktivitě ruských a čínských tajných služeb u nás, a budou proto žádat o vytvoření stálé komise parlamentu, která se bude hrozbami BISem nanesenými (nemají-li např. ruští diplomaté u nás až příliš mnoho aut, či nestávají-li se   levicové weby, začasté ruskou propagandou nakažené, hrozbou naší demokracie), nastálo a možná též i na věčné časy zabývat, mě to napadlo.

A co že mě napadlo? Vsadím se, že totéž, co v tuto chvíli i vás, a co je už vyjádřeno v titulku tohoto článku. Že se zde totiž formuje aliance našich protidemokratických sil sdružených v tzv. demobloku s BIS, jež je inspirovaná zájmy obou těchto stran. Zrovna tak, jak se v USA dal do holportu vojensko-bezpečnostní komplex s CIA, FBI a dalšími šestnácti či kolika zpravodajskými agenturami, které tam existují, a umělým vytvářením hrozeb a spiknutí (např. jak Putin ukradl americké prezidentské volby), se obě tyto složky navzájem podporují a na hospodářském těle USA si pohodlně parazitují. Zpravodajské služby si nebezpečí a hrozby vymýšlejí a tím svou existenci ospravedlňují, nu a protože si je vymýšlejí tak, že téměř všechny ty hrozby se na Ameriku jakoby valí z vojensky mocného Ruska, dodávají vojensko-bezpečnostnímu komplexu sdostatek argumentů k jeho každoročnímu zvýšení dnes už bilionového rozpočtu.

Řeknete podvod – a máte samozřejmě pravdu. Tam za Atlantikem jde v podstatě o domluvenou hospodářskou vyžírku, u nás zatím hlavně o to, odstranit z cesty  síly, které se zatím, byť bez mediální podpory a prakticky jen z podzemí internetu,  brání tomu, aby veškerou moc ve státě převzaly ty fašizující síly, které nás už jako ideově jednotné stádo chtějí ještě hlouběji a natrvalo nahnat do všech hospodářských a válečnických západních struktur vyhlašujících, že jediným vládcem světa mohou být jen a jen USA (Wolfowitzova doktrína), a snad zčasti i země k nim přidružené, a kdo tohle neuzná, nechť se smaží v ohni pekelném či atomovém.

Kdosi k  tomu v debatě na internetu napsal: Proč BIS ve své zprávě vytváří jen představu jakéhosi neurčitého oblaku hybridních hrozeb, a proč, jsou-li tu hrozby i reálně existující, nejde a všechny ty své podezřelé nepozatýká? Anebo je to jen falešná hra vedená s cílem nedemokraticky a násilně se vypořádat se všemi, kteří nejdou fašizujícímu demobloku na ruku?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
8. 12. 2018 19:53

BIS?
Budeme Internacionalne Slouzit.
Buď Informatorem, Sluz!
Blbost I Sajrajt.

racek
racek
9. 12. 2018 0:10

No, zpráva jako stvořená novinářem od Bakalů společně s Jandou. Když to čtete, tak vám ta asociace okamžitě napadne. Buď jsou obě strany tak geniální, nebo se zmůžou jen na neurčité žvásty. No a o té rozbité síti … nedávno zavřeli Berjozku kam jsem chodil kupovat Boržomi … jestli se nescházeli tam. Tajně tam popíjeli vodku, víno Kvančkara a požírali boršč či charči … a vůně rozkládajících se slanečků mohla samozřejmě ohrozit naši mladou křehkou demokracii. Ostatně mi nějak nenapadá, jaká tajemství by mohli ukrást. Vše se u nás totiž hned rozkecá, slovy inspektora Ledviny. A jdu spát. Ta bouře… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
9. 12. 2018 9:36

Z.Brzezinski – J.McCain – starej Bush – včera L.Alexeevá.
Ať ten rok nekončí. Do nového roku s novými nadějemi!

Bety
Bety
9. 12. 2018 9:59

A co ta zmínka o školních osnovách? O tom panslavismu, který se tam díky literatuře (Palacký, Čelakovský…) ještě stále- ó ta hrůza- vyskytuje? Nebylo by lepší, kdybychom po vzoru osvíceného Norska a s za nezištného přispění Norských fondů zrušili výuku dějepisu úplně? Pak by přece stačilo, aby se ti, kteří přece jen chtějí něco vědět, poučili z populárních přednášek takových historiků jako je Krystlík. Dozvěděli by se, že za jakéhosi Rakouska-Uherska nám bylo moc fajn, a že byl kdysi i německý protektorát, za kterého jsme měli ještě větší autonomii než za Rakouska-Uherska, považte – Němci rozhodovali jen o financích, hospodaření… Číst vice »

Bety
Bety
9. 12. 2018 11:38

https://zpravy.idnes.cz/ukrajina-novinar-ruslan-kocaba-petro-porosenko-rusko-kercsky-incident-13s-/zahranicni.aspx?c=A181203_102012_zahranicni_mpl
Hleďme na iDnes, dokonce je tam jemně zmíněno mlácení účastníků antimajda-
nu s tím, že o tom tady víme! Oděsa by na oba rozmlouvající i na čtenáře iDnes
byla příliš silné kafe, ale i tak… co na to BIS?

Irena
9. 12. 2018 13:18

https://www.youtube.com/watch?v=VXwnIOGX_30
Oficiální představitel operačního velení DNR Bezsonov od 00:44 minuty:
Rozvědka objevila 20 BMP a 10 tanků pod Mariupolem dodaných z Česka a vyjádřil nepochopení, jak může země, která tak strádala ve válce, podporovat fašistický režim na Ukrajině.

Tak tohle by nám v BIS měli vysvětlit. Zasr….

Bety
Bety
10. 12. 2018 8:59

Tohle nám BIS vysvětlovat nebude a kdyby na to mělo dojít, tak podpora
fašistických hajzlů bude z jejich hlediska stejná, jako naše mise v Afghanistánu-
ty tanky a BMP tam budou bojovat přece za Prahu! Za svobodnou Prahu,
ovšem v protektorátním duchu – jednak se svobodě přece musí něco obětovat
a pak – vždyť ten protektorát zas nebyl tak zlý, vládl pořádek a Češi se mohli
svobodně rozhodnout zda držet hubu, nebo skončit pod sekyrou.

Aleš
Aleš
10. 12. 2018 16:50

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Raketam-bychom-celili-s-holym-zadkem-Martin-Koller-odhaluje-o-stavu-ceske-obrany-veci-ktere-placeni-propagandisticti-tupani-z-CT-nereknou-562750
Termín čučkaři v podání pana prezidenta byl ještě pravděpodobně něžným láskyplným oslovením jistých exotů. Po přečtení výroční zprávy vojenského zpravodajství a její analýze Schneiderem na české pozici je otázkou, zda Koudelka by neměl být místo demoblokem chtěného povýšení degradován.