BIS ve službách demobloku?

Už když jsem ty tři, to je Farského ze STANu, Langšádlovou z TOP09 a jakéhosi neuvěřitelného mladíčka z Pirátů, viděl se šmirácky zachmuřenými tvářemi začátkem tohoto měsíce nastupovat na obrazovku ČT, a to s tím, že nesou národu nejzávažnější prý zprávu Bezpečnostní informační služby BIS o zvýšené aktivitě ruských a čínských tajných služeb u nás, a budou proto žádat o vytvoření stálé komise parlamentu, která se bude hrozbami BISem nanesenými (nemají-li např. ruští diplomaté u nás až příliš mnoho aut, či nestávají-li se   levicové weby, začasté ruskou propagandou nakažené, hrozbou naší demokracie), nastálo a možná též i na věčné časy zabývat, mě to napadlo.

A co že mě napadlo? Vsadím se, že totéž, co v tuto chvíli i vás, a co je už vyjádřeno v titulku tohoto článku. Že se zde totiž formuje aliance našich protidemokratických sil sdružených v tzv. demobloku s BIS, jež je inspirovaná zájmy obou těchto stran. Zrovna tak, jak se v USA dal do holportu vojensko-bezpečnostní komplex s CIA, FBI a dalšími šestnácti či kolika zpravodajskými agenturami, které tam existují, a umělým vytvářením hrozeb a spiknutí (např. jak Putin ukradl americké prezidentské volby), se obě tyto složky navzájem podporují a na hospodářském těle USA si pohodlně parazitují. Zpravodajské služby si nebezpečí a hrozby vymýšlejí a tím svou existenci ospravedlňují, nu a protože si je vymýšlejí tak, že téměř všechny ty hrozby se na Ameriku jakoby valí z vojensky mocného Ruska, dodávají vojensko-bezpečnostnímu komplexu sdostatek argumentů k jeho každoročnímu zvýšení dnes už bilionového rozpočtu.

Řeknete podvod – a máte samozřejmě pravdu. Tam za Atlantikem jde v podstatě o domluvenou hospodářskou vyžírku, u nás zatím hlavně o to, odstranit z cesty  síly, které se zatím, byť bez mediální podpory a prakticky jen z podzemí internetu,  brání tomu, aby veškerou moc ve státě převzaly ty fašizující síly, které nás už jako ideově jednotné stádo chtějí ještě hlouběji a natrvalo nahnat do všech hospodářských a válečnických západních struktur vyhlašujících, že jediným vládcem světa mohou být jen a jen USA (Wolfowitzova doktrína), a snad zčasti i země k nim přidružené, a kdo tohle neuzná, nechť se smaží v ohni pekelném či atomovém.

Kdosi k  tomu v debatě na internetu napsal: Proč BIS ve své zprávě vytváří jen představu jakéhosi neurčitého oblaku hybridních hrozeb, a proč, jsou-li tu hrozby i reálně existující, nejde a všechny ty své podezřelé nepozatýká? Anebo je to jen falešná hra vedená s cílem nedemokraticky a násilně se vypořádat se všemi, kteří nejdou fašizujícímu demobloku na ruku?

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
8. 12. 2018 19:53

BIS?
Budeme Internacionalne Slouzit.
Buď Informatorem, Sluz!
Blbost I Sajrajt.

racek
racek
9. 12. 2018 0:10

No, zpráva jako stvořená novinářem od Bakalů společně s Jandou. Když to čtete, tak vám ta asociace okamžitě napadne. Buď jsou obě strany tak geniální, nebo se zmůžou jen na neurčité žvásty. No a o té rozbité síti … nedávno zavřeli Berjozku kam jsem chodil kupovat Boržomi … jestli se nescházeli tam. Tajně tam popíjeli vodku, víno Kvančkara a požírali boršč či charči … a vůně rozkládajících se slanečků mohla samozřejmě ohrozit naši mladou křehkou demokracii. Ostatně mi nějak nenapadá, jaká tajemství by mohli ukrást. Vše se u nás totiž hned rozkecá, slovy inspektora Ledviny. A jdu spát. Ta bouře… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
9. 12. 2018 9:36

Z.Brzezinski – J.McCain – starej Bush – včera L.Alexeevá.
Ať ten rok nekončí. Do nového roku s novými nadějemi!

Bety
Bety
9. 12. 2018 9:59

A co ta zmínka o školních osnovách? O tom panslavismu, který se tam díky literatuře (Palacký, Čelakovský…) ještě stále- ó ta hrůza- vyskytuje? Nebylo by lepší, kdybychom po vzoru osvíceného Norska a s za nezištného přispění Norských fondů zrušili výuku dějepisu úplně? Pak by přece stačilo, aby se ti, kteří přece jen chtějí něco vědět, poučili z populárních přednášek takových historiků jako je Krystlík. Dozvěděli by se, že za jakéhosi Rakouska-Uherska nám bylo moc fajn, a že byl kdysi i německý protektorát, za kterého jsme měli ještě větší autonomii než za Rakouska-Uherska, považte – Němci rozhodovali jen o financích, hospodaření… Číst vice »

Bety
Bety
9. 12. 2018 11:38

https://zpravy.idnes.cz/ukrajina-novinar-ruslan-kocaba-petro-porosenko-rusko-kercsky-incident-13s-/zahranicni.aspx?c=A181203_102012_zahranicni_mpl
Hleďme na iDnes, dokonce je tam jemně zmíněno mlácení účastníků antimajda-
nu s tím, že o tom tady víme! Oděsa by na oba rozmlouvající i na čtenáře iDnes
byla příliš silné kafe, ale i tak… co na to BIS?

Irena
9. 12. 2018 13:18

https://www.youtube.com/watch?v=VXwnIOGX_30
Oficiální představitel operačního velení DNR Bezsonov od 00:44 minuty:
Rozvědka objevila 20 BMP a 10 tanků pod Mariupolem dodaných z Česka a vyjádřil nepochopení, jak může země, která tak strádala ve válce, podporovat fašistický režim na Ukrajině.

Tak tohle by nám v BIS měli vysvětlit. Zasr….

Bety
Bety
10. 12. 2018 8:59

Tohle nám BIS vysvětlovat nebude a kdyby na to mělo dojít, tak podpora
fašistických hajzlů bude z jejich hlediska stejná, jako naše mise v Afghanistánu-
ty tanky a BMP tam budou bojovat přece za Prahu! Za svobodnou Prahu,
ovšem v protektorátním duchu – jednak se svobodě přece musí něco obětovat
a pak – vždyť ten protektorát zas nebyl tak zlý, vládl pořádek a Češi se mohli
svobodně rozhodnout zda držet hubu, nebo skončit pod sekyrou.

Aleš
Aleš
10. 12. 2018 16:50

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Raketam-bychom-celili-s-holym-zadkem-Martin-Koller-odhaluje-o-stavu-ceske-obrany-veci-ktere-placeni-propagandisticti-tupani-z-CT-nereknou-562750
Termín čučkaři v podání pana prezidenta byl ještě pravděpodobně něžným láskyplným oslovením jistých exotů. Po přečtení výroční zprávy vojenského zpravodajství a její analýze Schneiderem na české pozici je otázkou, zda Koudelka by neměl být místo demoblokem chtěného povýšení degradován.