Bomba! Andrej Babiš již 7.12. 2014 prozradil, kdo navštívil sklad ve Vrběticích před výbuchem!

Celé se to odehrálo 7. prosince 2014 v pořadu Otázky Václava Moravce, kde Andrej Babiš v roli tehdejšího ministra financí ve vládě Bohuslava Sobotky reagoval na dotaz moderátora ohledně Vrbětic.

A věřte nebo ne, ale Andrej Babiš v reakci na dotaz uvedl, že večer před prvním výbuchem navštívil zmíněný sklad majitel společnosti IMEX Group. A hned druhý den došlo k explozi, při níž zahynuli dva zaměstnanci. Andrej Babiš označil firmu za neprůhlednou, přičemž firmě už jedna zásilka munice v minulosti explodovala v Bulharsku, společnost prý nekomunikuje.

Zdroj: Otázky Václava Moravce, Neděle 7. prosince 2014

4.9 31 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
21. 4. 2021 19:15

No blbý je, že v dnešním světě některé informace nezaniknou tak, jak by se hodilo.
Na druhou stranu zase zřejmě není problém dodatečně informace vyrobit, i když jejich kvalita je víc než blbá. No to je ten dnešní svět.

Irena
22. 4. 2021 5:36

“My skutečně chceme mít dobré vztahy se všemi účastníky mezinárodních vztahů, a to mimochodem i s těmi, se kterými jsou naše vztahy v poslední době, mírně řečeno, pošramocené. My skutečně za sebou nechceme pálit mosty. Ale pokud někdo naši dobrou vůli vnímá jako nezájem nebo slabost a sám má v úmyslu s konečnou platností spálit nebo dokonce do vzduchu vyhodit tyto mosty, ať ví, že odpověď Ruska bude asymetrická, rychlá a tvrdá. Organizátoři jakýchkoliv provokací ohrožujících základní zájmy naší bezpečnosti budou svých činů litovat tak, jako už dávno ničeho nelitovali.“ To je úryvek z Putinova poslání, na který bych chtěla poukázat. Podle mne zde… Číst vice »

malymax
malymax
22. 4. 2021 6:05

V pokračujícím protiruském štvaní
se najednou objeví i takové mumie, jako B. Sobotka, který si vzpomněl, že i jeho
vládu měli na svědomí tajné služby Ruska.
Slouhové světových parazitů mohou potěšit už jen zvacím dopisem, když to tehdy neklaplo s radarem.
Myslím, že by to apatická veřejnost přijala stejně, jako vstup mezi zločince NATO.

orinoko
orinoko
22. 4. 2021 7:18
orinoko
orinoko
22. 4. 2021 7:34

Opět Trubka doporučuje. Stojí za poslech:

https://www.youtube.com/watch?v=82iEIr-eWaY

Bety
Bety
22. 4. 2021 10:08

Kam jenom chodíme na ty ministry zahraničí???
Až s námi Rusko zcela odůvodněně přeruší diplomatické styky, tak k čemu nám to ministerstvo bude?
Rozkazy z NATO potažmo z USA pro naši vládu může pak klidně přebírat vrátný, protože se plní okamžitě a bez diskuzí. A ostatní se už ani nebudou namáhat jednat
s bezpáteřným lokajem, k čemu by jim to bylo? Velvyslanectví USA nám samozřejmě zůstane a to jim všem bude úplně stačit.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
22. 4. 2021 11:13

Když už jsme u té matematiky, tak by mohlo být veřejně sděleno, kolik emi kriplů coby dyplomatů hostí česká banánovka.

orinoko
orinoko
22. 4. 2021 11:22

No já nevím, to víte absolvent Aspenu nejsem… Takhle vypadá podpora? Jeden krok vpřed, dva kroky vzad?

“ Členové NATO vyjádřili plnou solidaritu s Českem v souvislosti s incidentem z roku 2014 ve Vrběticích. Solidární prohlášení Severoatlantické rady s Českou republikou bylo zveřejněno na oficiálních stránkách NATO. V něm se ale nic nezmiňuje o možném kolektivním vyhoštění diplomatů Rusku ze zemí aliance.
Rada NATO ve čtvrtek vyslechla českého ministra zahraničí ohledně situace kolem výbuchu muničního skladu ve Vrběticích v roce 2014 a údajné účasti ruských tajných služeb, a vyjádřila plnou solidaritu s Prahou, uvádí se v prohlášení aliance. „

orinoko
orinoko
22. 4. 2021 11:49

Po přečtení čehosi mi docvaklo to , co zatím asi málokomu. Český vládní kripl je schopen – aniž by to tušil – rozpoutat vojenskou konfrontaci mezi Ruskem a emerikou – v SÝRII. Po několika rusko-emerických vojenských autobouračkách se situace v Sýrii zklidnila , a teď dokonce obě strany konzultují pohyb svých oddílů po severovýchodní Sýrii. Požadavek českého lobotomika na emerické tvrdé účasti na lži vykastrovaných uvádí tohoto světového hliňáka do neskutečných problémů mimo moravské Vrbětice a zduřenou Halič. Jinde sice moc klid není, ale jakýsi status quo ANO. Krátce – český debil vytváří horká konfrontační místa, se kterými v tuto… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  orinoko
22. 4. 2021 12:34

No potíž je, že po přečtení článku P. Schnura (výborně psával kdysi i do tištěného Práva) musí být racionálně uvažujícím zbytkům normálních lidí jasné, že ač se to nevylučuje s „hrr aktivistickým přístupem“ o kterém píšeš u Sýrie, tak jinde JE NAPROSTO ZŘEJMÉ, ŽE AGENTI CIA A US tajných služeb- kteří zde působí ZCELA NETAJNĚ- ba vychvalovaně ZŘETELNĚ- PŮSOBÍ PROTI ZÁJMŮM ČR- řekl bych že PRIORITNĚ PROTI ŽIVOTNÍM ZÁJMŮM na zachování „nejen suverenity“ ČR!! Stačí si přečíst ten „Epilog“ P. Schnura. Já jen dodávám, že kdysi jsem v rámci „pracovní praxe“ dělával analýzy rozumných textů ve dvou-třech médiích denně. A… Číst vice »

Last edited 2 let před by Martin (už bez taky m)
Aleš
Aleš
Reply to  Martin (už bez taky m)
22. 4. 2021 20:43

Na ty současné sebevrahy u koryt by se hodil spíš titul, ve kterém hrál taky Luděk Sobota “ Ještě větší blbec než jsme doufali“ Dnes se slaví den Země a naše vláda má dva dárečky pro ni: Palivo od Westinghouse (to bude pošušnáníčko, milí Pražáci, na vás se taky dostane) a zvací dopis. Svoje pukrlata si už učinli Havlíček, Babiš, Hamáček. Teď převzal řízení autopilot, nějaký mladý robot. Jeho čerstvě přeformátované hardisky se zatím točí trochu pomaleji, v televizi ho nazývali vtipně ministrem zahraničí již neexistující republiky ČEZké. Čezká otrok, dobrá otrok, hrdá a sebevědomá kolonie DEEP STATE jich má… Číst vice »

Irena
Reply to  orinoko
22. 4. 2021 12:42

Tak to bych tedy neřekla, že se tam situace zklidnila, https://www.kommersant.ru/doc/4781633 Rusové zlikvidovali 200 teroristů – tj. předpokládám, celou základnu, semeniště těch grázlů a skoro bych se vsadila, že tam bylo i pár „poradců“ z vyšších ras. 20.4.2021 Navíc informovalo, že se tam připravovali teroristické útoky, protože v Sýrii mají být v květnu volby. Nejspíš šlo o stejnou akci ala Lukašenko, o které se tady všude tak pilně mlčí. A předtím proběhla zpráva, že byl útok na ruskýc vrtulník 18.4.2021 a měli být mrtví, ovšem to sdělují pokud jsem si všimla jen podřadná média, tj. zpráva o těch mrtvých není… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
22. 4. 2021 13:07

Ireno, máš pravdu, ale psal jsem o trochu jiné záležitosti. Shlédl jsem záběry ze včerejška, na kterých ke hradbám základny / ruské , emerické ?/ dorazila vojenská auta. Jiná už tam byla – to byla statická záležitost. Bylo jen jasné , kdo je Rus , kdo emík, a která auta patří komu. Všichni měli ropuchy. Velící důstojnící měli na kapotě jednoho auta rozbalenou papírovou mapu! /sic/ , něco řešili a z každé strany si tam někdo něco zapisoval. Končilo to záběry na odjezd velké ruské kolony. Kromě tanků už tam bylo snad všechno. Tím chci říci – tam spolu zatím… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
22. 4. 2021 11:50

Petr Schnur jako vždy velmi dobrý… Česká republika na cestě sebedestrukce http://casopisargument.cz/?p=35535 A také něco“nenápadnějšího poněkud méně nenápadně“ pro lidi skutečně se zabývající diplomacií jako nástroje obchodu a budování vzájemných vztahů… Čínský prezident kritizoval hegemonii ve světě cit.: „Si v projevu mimo jiné řekl: „Svět si přeje spravedlnost, ne hegemonii.“ Podle čínského prezidenta se velká země projeví tím, že nese více odpovědnosti.“ „Čína volá po změnách v globálním vládnutí už dlouhou dobu. Chce, aby systém reflektoval diverzní pohledy a hodnoty v mezinárodním společenství. Nikoliv jenom ty, které utváří pár velkých zemí.“ „Řada účastníků probíhajícího fóra Po-ao (Boao) podpořila myšlenku globálního volného trhu.“ Je zcela nepochybné,… Číst vice »

Last edited 2 let před by Martin (už bez taky m)
orinoko
orinoko
Reply to  Martin (už bez taky m)
22. 4. 2021 12:44

Všiml sis jedné věci? Ze scény prakticky zmizel emerický Bidet. Vlastně se rozhořelo několik konfliktů, aniž by začal ten nechtěně-chtěný. A česká banánovka není ani ten obětovaný pěšák. Kdo by se zabýval blbem, který vůbec nepochopil svojí roli, a ještě ke všemu se sám pasoval do role hybaTELE? Máme být zpacifikováni do „slovenské“ role s píČAPUŤKOU jakožto symbolem kozaté debility. Začalo to slovenským „sputnikem“ a my jsme převzali štafetu, kterou od nás ofšem – kýho výra – nikdo nehodlá přebral. MY jsme přebrali. Opilí rolí jsme dorazili až k hamletovské scéně. Jinde mi jedna napsala – moc toho nezmůžeme, ale… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
22. 4. 2021 12:48

Včera v Praze byl zajímavý krátký rozhovor se ženskými. – Vy chlapi jste hrozní posr@lbotkové. Souhlasil jsem, ale zároveň řekl, že věřím, že nikoli všichni.
Velmi zajímavé to prý je v rodinách, kde policajti mají dcery.

orinoko
orinoko
22. 4. 2021 13:33
orinoko
orinoko
22. 4. 2021 13:48

Probíhající tiskovka se Zacharovovou. Českého blba jsem zatím v tématech neobjevil.

https://www.youtube.com/watch?v=5fKih0BMT-Y

Bety
Bety
22. 4. 2021 15:41

Chvíli jsem sledovala ČT24. No to se ani nedá komentovat.
Ale jednu, dvě perličky bych měla. Jeden z těch “ inteligentních chytrolínů “ , kteří zase
rozhodují o nás bez nás prohlásil, že: „Nejsme přece někde v Kaddáfího Libyii, aby
se tady o všem rozhodovalo formou referenda!“……
a jiný o kus dál prohlásil na otázku, co tomu říkají Rusové :No inteligenti jako jsou Navalnyj a Chodorkovskij to chápou, ale ti ostatní jsou ruskými zprávami zmanipulovaní….
Jinými slovy – obyčejný póvl u nás i v Rusku by měl držet hubu a neplést se do rozhodování těm, kteří mají to správné IQ.