Braň se!!! Nevzdávej to!

 

V těchto dnech vysílá nakl. Apis Press v Třebíči na knihkupecké pulty knížečku publicisty a spisovatele Lubomíra Mana, častého to přispěvatele i do serveru OM. Knížečka nese název BRAŇ SE!!! NEVZDÁVEJ TO! s podtitulem Od Schwarzenberga k Zaorálkovi, je vyzdobena barevnou obálkou i dvěma kreslenými vtipy známého výtvarníka Petra Ďoubalíka, a obsahuje 55 Manových internetových blogů, zahrnujících období od března 2013 do října 2014. Jak jejich autor uvádí, byly psány výhradně v situacích, kdy ho nějaká událost či slovo z české či zahraniční politiky bodly do mozku či srdce tak surově, že pro něj nebylo jiné cesty, než pádit k notebooku a onu událost či slovo drdit zběsilým bušením do klávesnice. A je to zřejmě právě tato citová bezprostřednost, doprovázející vznik těchto téměř „výkřiků zoufalství“, jež jim dodává dar neobyčejné čtivosti, dosahující u jednoho z blogů téměř 12 000 přečtení, u dalšího pak hodně pes 8 000 přečtení. A kdo jsou adresáti této též velice úhledné knížečky? Všichni, kteří se chtějí o tom, co se kolem nás děje, dovědět víc, než se dnes dovídáme z dnes tolik pravdou škudlících médií.

MAN, Lubomír. Braň se!!! Nevzdávej to!: (Od Schwarzenberga k Zaorálkovi). 1. vyd. Třebíč: Apis Press, 2014. ISBN 978-80-904925-1-6.

Informace či objednávky na: dtp@tisknise.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
22. 10. 2014 16:23

No, Lubomír Mann je citlivý a impulsivní člověk, takže to asi nemá lehké. Ale jeho články si vždy aspoň prohlédnu.

Sio
Sio
22. 10. 2014 16:24

Obrázky známého výtvarníka Petra Ďoubalíka se mi ovšem prostě líbí, jsou vtipné a hezky namalovány.

orinoko
orinoko
22. 10. 2014 19:40

Njn, co dodat? Snad jen … selbst is der man.

Béda
22. 10. 2014 20:04

Zaorálek konečně zabodoval: http://czech.ruvr.ru/2014_10_21/Sankce-pokracuji-Kyjev-penize-nedostane-6520/ „…Za účelem přemluvení Slovenska k přečerpání Ukrajině reversem dalšího plynu vykonala mimořádnou návštěvu v Bratislavě německá kancléřka Angela Merkelová. Slovensko je ochotno pomoci Ukrajině, ale Kyjev by měl rovněž řešit vlastní problémy, řekl slovenský premiér Robert Fico. Mám takový dojem, že Ukrajina čeká překonání svých problémů od všech kromě sebe. Hlava českého ministerstva zahraničí Lubomír Zaorálek zase prohlásil, že EU může poskytnout Ukrajině dodatečné prostředky na zaplacení dluhu Gazpromu pouze s přesnými zárukami a za naprosté kontroly EU nad vydáním těchto prostředků. V Bruselu se zřejmě obávají, že všechny další peníze EU budou prostě rozkradeny novou… Číst vice »

fajt
fajt
23. 10. 2014 9:42

fajné a hezké ( určitě i čtivé), ale jak dneska může slovo porazit zavatované psychopaty u lizu….nijak, jedině že se k tomu přidá pořádné železo . ..) PS : prý je mezi elitou známé datum , kdy česko nebude fungovat i formálně, EU si už nemůže dovolit sypat hrachy do evropského Somálska uprostřed ruské krize – krom toho zkorumpované cz sonderkommando už více krade než poslouchá a palí oběti kapitalismu, a zdejší král ubu jezdí do americké říši s přednáškama, které by byly ostudou a osudné i pro amerikou milované vladce blízkého východu, Saudy, natož pro převráceného estebáka, který asi… Číst vice »