Bratr je víc než bližní!

Pane premiére, umožněte azyl křesťanským rodinám s malými dětmi. Pomůžeme jim. – Tak zní odhodlaná výzva křesťanů v České republice, kteří chtějí pomoci lidem vyhnaným z vlastních domovů, z města, od svých bližních, lidem, jimž byly zpřetrhány kořeny. Muži utíkali před jistou popravou, ženy před zotročením, děti před stětím hlavy. Je to dnešní realita Blízkého východu. Je to současnost, v níž se nacházíme i my, v relativně pohodlném středu Evropy.

Publicistická redakce Res Claritatis, která již více než deset let upozorňuje svými vydavatelskými počiny nato, že jsou pošlapávána základní lidská a také náboženská práva občanů, nabízí široké veřejnosti možnost pomoci pronásledovaným křesťanským rodinám s malými dětmi. Je možné se k ní připojit skrze jednoduché uvedení nabídky ve formuláři na webové stránce http://res.claritatis.cz/pomoc-krestanum#pomoc. Spolu s nabídkou pomoci je zároveň odeslán dopis předsedovi vlády Bohuslavu Sobotkovi s prosbou o umožnění azylu vyhnaným křesťanským rodinám.

Pomoc uprchlíkům v podobě křesťanských rodin s dětmi je cílená – tyto rodiny a osoby jsou nejbrutálněji napadány příslušníky tzv. Islámského státu tam, kde žijí, mají své domovy, zázemí, svou postel, stůl, střechu nad hlavou a všechny své osobní věci. Z minuty na minutu, a to bez časového přehánění, musí opustit své domovy a vše, co vybudovaly, aby uprchly a zachránily tak své životy, životy svých dětí a čest a svobodu svých žen před sexuálním zotročením. To není popis doby před mnoha lety, toto je naše současnost.

Nabídka pomoci křesťanským rodinám s malými dětmi má za cíl povzbudit české zákonodárce a zejména zástupce české vlády k tomu, aby se nebáli přijmout ty, kteří žijí ve stanech a v zimě na poušti. Aby se nebáli, že se Češi cizinců neumí nebo nechtějí ujmout a pomoci jim. Aby si byli jisti tím, že jsou zde bratři svých křesťanských bratrů, protože po celá staletí je česká civilizace založena na těchto čitelných kořenech.

Dnes naše konkrétní pomoc začíná a vy se můžete připojit – http://res.claritatis.cz/pomoc-krestanum#pomoc

Přejít do diskuze k článku 5 komentářů