Byl Kalousek skutečně otráven novičokem?

Byli jsme v poslední svědky hned dvou bezmála zázraků. Skripal přežil útok jedem, který nikdo jiný ještě nepřežil, a novinář Babčenko ožil okamžitě po oficiálním oznámení, že byl zabit.

Jak se říká: Bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo tak trapné a nebezpečné.

Jen pár lidí – naštěstí včetně prezidenta – si trouflo postavit se k těmto podivným kauzám čelem a ptát se po důkazech. Okamžitě byli obviněni ze všech zločinů, co si jen člověk dokáže představit.

Do kampaně proti Miloši Zemanovi se, jako obvykle, zapojil univerzální a břitký rétor Miroslav Kalousek. Po shlédnutí jeho vystoupení v ČT jsem si uvědomil, že i on se možná stal obětí útoku nervově paralytickými jedy.

Posuďte sami po shlédnutí jeho vystoupení. Naprostá neschopnost věcně odpovídat, třes rukou, rudé tváře, neustále grimasy. Vzhledem k tomu, že se u pana Kalouska nedá předpokládat, že by byl opilý, i vzhledem k tomu, že jsme podle jeho slov obklopeni agenty, se mi zdá celkem pravděpodobné, že i on se stal terčem útoku. Důkazy sice nemám, ale prosím vás, k čemu důkazy.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
5. 6. 2018 14:23

Zacnu trochu osobně. Už je tomu drahně let, co jsem s cernoprdelnikem Kalouskem osobně mluvil. / V Rakousku jsou často lidovci nazýváni cernoprdelniky./ U nás na venkově se ve své době objevoval kde kdo. … A už je zadelano … Na závěrečnou nulu … Prostě krátce… Šel jsem se toho vola zeptat, jestli kohosi zná. Znal. O to mi šlo. A dali jsme rec. Na konci se me ten vůl zeptal , proč nejsem u lidovců, ze prý na venkově potřebují progresivní typky. A tím to skončilo. Ten vůl ma ve ksichte napsáno všechno. Především pak to, ze je to… Číst vice »

LiL
LiL
5. 6. 2018 20:43

Je to spouta let co se řešil majetek pana Kalouska a je jasné,že se vše zametlo pod koberec. Málo se vědělo jak moc byla tato kauza propojena s Příbramským podnikatelem a tak trochu Kalouskovým příbuzným, co jako zázrakem podlehl tehdejší nemoci podnikatelů – kulkou z milosti. On pan Kašák se ale malinko pojistil a určité informace čekající na uzrání. Takže uvidíme.