Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám potvrdilo vysokou spolehlivost nezávislých médií a webů

Centrum proti terorismu vyvrátilo za rok 22 dezinformací. Má i jiné úkoly, píše idnes.cz.

Establishmentu nepohodlných webů bych jen já teď z hlavy dokázal vyjmenovat možná 100. Každý z nich publikuje denně deset až třicet zpráv a článků s komentáři. Řekněme deset denně. To je 1 000 zpráv a článků denně. To je 365 000 článků a komentářů za rok. Centrum pro cenzuru našlo chyby ve 22 z nich.

To je šest tisícin procenta. Nezávislé weby a média se dopouští chyb nebo “dezinformací” v šesti tisícinách procenta všech informací a článků.

Každé mainstreamové médium má větší chybovost a lhavost – stačí se podívat na iDnes, Novinky, Lidovky, iHned, ČT. Mystifikací, lží nebo dezinformací tam na každém z nich snadno najdete 22 za týden. Často i za den. V případě Otázek Václava Moravce i za pouhou jednu hodinu.

Co z toho vyplývá ?

Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám zcela jednoznačně prokázalo, že nezávislá média a weby jsou nejspolehlivějším zdrojem pravdivých informací. Takovým zdrojem pravdivých informací, že v pravdivosti a důvěryhodnosti poráží „zavedená“ média o desítky koňských délek.

Převzato z Nové republiky

Stanův komentář: Podle šéfky CTHH MV pro ně pracuje 15 – 20 zaměstnanců, z toho plyne, že na jednoho zaměstnance a rok připadá cca 1,1 – 1,5 odhalených „fakenews“, přičemž odhaduji, že odhalení každého „fakenews“ přišlo daňové poplatníky na cca 1 000 000 Kč. Většina z těch odhalených byla veřejnosti navíc tak utajena, že se o nich dozvěděla až prostřednictvím CTHH MV, ten zbytek mnohdy ani skutečným „fakenews“ nebyl (např. hojně propíraná kauza Lithium). CTHH MV je báječná instituce, opravdu se nám vyplatí.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
racek
racek
31. 3. 2018 18:02

No, celé je to na Aktuálně-cz. Přečetl jsem si to . Ten ředitel je spolehlivý, třídně uvědomělý soudruh.

Gatta
Gatta
1. 4. 2018 19:43

Při vší úctě i nechtěných omylů muselo být mnohem víc – nějak jim to tam ti hoši v dezinformačním centru sabotují :-)
Nebo tomu možná jen až tak moc nerozumí … :-)

Dobrý článek na PL:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kavarna-je-totalitnejsi-nez-komuniste-za-Husaka-rika-Petr-Hampl-Ale-jsou-na-konci-sil-mobilizuji-deti-jako-Hitler-na-konci-valky-530349